owrzodzenia żylne

N

nianiaSweet

Guest
mam poważny problem związany z owrzodzeniami zylnymi, na moich nogach powtaja paskudne rany, ktorych w żaden sposób nie jestem w stanie sie pozbyć, czy ktoś z Was cierpiał na tę przypadłość i jak sobie z nimi poradziliście, proszę o pomoc.
 
M

magiczna

Guest
Współczuję takich problemów. Powinnaś udać się do lekarza, a w miedzy czasie zacznij smarować je Curiosinem
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Poleciłabym Ci spróbowanie terapii uciskowej, np. Jobst UlcerCARE, czyli zestaw specjalnych podkolanówek, które mają za zadanie wyrównywać ciśnienie w nogach.
 
N

nianiaSweet

Guest
ojejku, nie wiedziałam że podkolanówki mogą wyleczyć owrzodzenia żylne, jak to w ogóle działa?
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Wątpię aby podkolanówkami można było wyleczyć rany,lepiej kupić sobie curiosin i wziąć się za porządne leczenie, powinien pomóc na owrzodzenia.
 
N

nianiaSweet

Guest
owrzodzenia żyle to poważna choroba, wiec podkolanówki, tez mi brzmią podejrzanie.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Są specjalne rajstopy na żylaki, to może i podkolanówki są. Ogólnie stosuje się opaski uciskowe, warto jednak dodatkowo używać curiosinu, żeby skóra lepiej się goiła, zwłaszcza w przypadkach interwencji chirurga.
 

kalllina33

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Na sama myśl o chirurgu robi mi się słabo, ale czasami nie ma wyjścia, siedzący tryb pracy, zła dieta i brak czasu na ruch swoje robią. Smarowanie żelem dodatkowo zapobiega przed drobnoustojami.
 
Do góry