Owczarek niemiecki nie tyje

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Witajcie.

Mam problem z moim owczarkiem jest to suka ona nie tyje jest strasznie chuda a dostaje teraz kilka razy dziennie zawsze ma coś w misce wczesniej dostawala 3 razy na dzień nie wiem co Mam zrobic proszę o pomoc.

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ale je coś w ogóle? W jakim jest wieku i od kiedy ją masz? Najlepiej przejdź się z nią do weterynarza. Też mam owczarka, sukę, dostaje raz dziennie gotowane jedzenie, oprócz tego cały czas ma suchą karmę i wagowo jest w porządku.
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Je bo nigdy nie zdarzyło mi sie żeby miala Pełna miske Mam ją 4 lata a co do weterynarza nie da Rady bo najbliżej jest 80 km z tego co mi wiadomo

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ale jest bardzo chuda? Ma zapadnięte boki? Bo jeśli nie, to może taka jej uroda, że jest chuda, może dużo biega i spala to, co zje?
Kiedy była odrobaczana?
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Nie wiem czy dokladnie zrozumialem te zapadniete boki ale chyba ma bo widac jej zebra Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Już rozwiązałem problem wagi mojego owczarka porostu z źle porcjowałem jej jedzenie teraz wygląda jak trzeba . Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 
2

2kar_zbanowany

Guest
Co masz na myśli pisząc o złych porcjach jedzenia? Jeśli możesz to wytłumacz bo nie bardzo rozumiem jak mam to odebrać,to znaczy że dawałes jej za mało jeść? Jaką karmę w ogóle posiadasz?
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Chodziło o to że do tej pory dostawała 2x dziennie rano i wieczorem oczywiście dużo bo tak mi doradził pan od którego go kupiłem. Teraz daje tyle samo tylko podzieliłem to na 5 mniejszych porcji dziennie 4 porcje to zarcie dla psów a jedna do resztki po obiedzie i to o dziwo działa piesek wygląda o wiele lepiej

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

EmiEM

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
32
Punkty reakcji
2
Leć z nim do weterynarza ! Psiak znajomej zaczął z dnia na dzień chudnąć i okazało się że miał zapalenie trzustki, objawy przyszły za późno by go uratować :(
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Z pieskiem wszystko dobrze zmieniłem jej jedzenie i godziny podawania tak doradził weterynarz teraz aż miło się patrzy

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
A jaka karmę dajesz? Porcjowanie jedzenia dla psa ma znaczenie, trzeba dobrze wiedzieć jaki pies czego potrzebuje,bo mozna w prosty sposób zwierzakowi krzywdę zrobić. A dla twojego owczarka bardzo dobrą karmę kupisz z Natura, jest zdrowa, pełnowartościowa i bardzo naturalna. Spróbuj.

Chodziło mi oczywiście o karmę Naturea - sorry za błąd.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Trzeba też pamiętać że psu podobnie jak człowiekowi monotonne podawanie wciąż tego samego pożywienia może się znudzić a nawet do niego zrazić. Dobrze było by czasem urozmaicić psie menu.
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Może po prostu wybierasz nieodpowiednią karmę? Kiedy pies jest aktywny potrzebuje więcej pożywnego jedzenia
 
Do góry