Ouran High School Host Club

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
lovebarouran0tz.jpg


Rok wydania: 2006
Ilość odcinków: 26
Gatunek: komedia, romans

Oto prywatna szkoła średnia Ouran – miejsce, gdzie uczęszcza progenitura możnych tego świata, a przynajmniej Japonii. Ale jest jeden wyjątek, który nazywa się Haruhi Fujioka. Haruhi nie ma absolutnie nic wspólnego z „bogatymi smarkaczami”, a stypendium w szkole Ouran zostało zdobyte dzięki ciężkiej pracy i doskonale zdanym egzaminom. Najprawdopodobniej wszystko potoczyłoby się zwykłym trybem – Haruhi zdaje egzaminy wstępne, Haruhi trzyma się na uboczu szkolnego życia i szkolnych wydarzeń, Haruhi dzięki wytężonej pracy kończy elitarną szkołę… Tak by się pewnie stało, gdyby pewnego pięknego dnia jedynym spokojnym miejscem, gdzie można by się pouczyć bez marudzących nad głową współuczniów, nie była zamknięta zwykle trzecia sala muzyczna. Niestety, na nieszczęście (a może na szczęście) drzwi okazały się otwarte. A wewnątrz zaszło coś, co diametralnie zmieniło życie kilku osób…
źródło. ;]


ahh,świetna komedia. się uśmiechałam. ^^
a na dodatek ilu przystojnych bohaterów. :sexy:
a zwłaszcza Kyouya, który mnie urzekł. :heart: :D :D
 

LadyGryf

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
czekoladowej krainy
potwierdzam :) ja wprost kocham to anime - całą serie ogladałam już kilka razy :D

kiedys słyszałam, ze ma być kontynuacja..nie wiem czy to taka plotka wypuszczona przez spragnionych fanów czy informacja ze studia ale nadzieje mam na 2 serie ;)

Kyouya jest cudny :D
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Kocham to anime :D
Chciałabym być takim bogatym dzieckiem i chodzić do tego klubu <3
ach... marzenia! :]
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
kocham! kocham OHSHC!

niemal sikałam ze śmiechu w niektórych momentach... Jak Tamaki zachowywał się jak robot i to jego "mah?" - myślałam, że się uduszę xD ewentualnie jeszcze stara twarz tamakiego i obok napis "jakby co - to jest tamaki" xDDDD
nie polecam ogladania w srodku nocy, gdy inni czlonkowie rodziny spia - ja obudzilam siostre swoim wyciem xD

jak dla mnie Tamaki bije wszystkich xD ale kazdy mial swoje momenty chwaly.
I kto mi powie, dlaczego Mori rąbał drewno? XD
 

FunkinSoul

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ezoteryczny Poznań.
Mori rąbał drewno, ponieważ wyglądał wtedy seksownie i męsko. xdd

no a po co?

OHCPowicze robili wszystko, zeby dobrze wypaść, w końcu. jak nie wiadomo, o co chodzi to chodzi, o to, zeby zadowolić klientki. albo Tamaki lub bliźniacy znów wpadli na genialny pomysł. xd

geez, genialne anime ( a Tamaki robi domek dla chomiikaa! ; D), śmiechowe totalnie, nie tylko dla płci żeńskiej, paru moich kolegów też nieźle się uśmiało. Tylko ostatnie dwa odcinki.. takie jakieś. bez klimatu.
ale 2 serię chętnie bym sobie obejrzała, nie powiem. ; D
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Tylko ostatnie dwa odcinki.. takie jakieś. bez klimatu.

bo ostatnie dwa odcinki chyba były niezbyt zgodne z mangą. i wyszły im zupełnie inne postacie niż wcześniej, zatracili ich charaktery.
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
kyouya to klon mojego kolegi z klasy, nawet fryzury mają takie same : OOO
i tak najbardziej kocham/wielbię/czczę kaoru, hikaru i honey! <3

szczerze mówiąc to z końcówki jestem niezadowolona, chcę kontynuację!
i mam zamiar zabrać się za mangę (;
 

Noi

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Jedna z moich ulubionych serii (w sumie to za dużo ich na razie nie obejrzałam).
Najbardziej mnie rozwalały stany depresyjne Tamakiego i komentarze Haruhi xD A zakończenie rzeczywiście marne...
 
Do góry