Otrivin Natural Eukaliptus

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dyskusja o katarze w sąsiednim dziale natchnęła mnie do założenia tematu o tym preparacie. Oto fragment informacji z ulotki:

"Otrivin Natural Eukaliptus to pozbawiony konserwantów aerozol do nosa zawierający naturalny, hipertoniczny roztwór wody morskiej połączony z olejkiem eukaliptusowym oraz ekstraktem z dzikiej mięty. Nierozcieńczony roztwór zachowuje bogactwo
wszystkich ważnych minerałów i mikroelementów zawartych w wodzie morskiej takich jak: wapń, magnez, żelazo oraz cynk."

W praktyce przekłada się to na odetkanie nosa w ciągu 3 minut. Sprawdziłam na sobie i faktycznie tak to działa, więc nie jest to zabieg reklamowy. Pomijając oczywistość taką, jak katar.. Otrivin bardzo pomaga przy problemach z zatkanym nosem, kiedy np. ktoś tak jak ja pracuje w pomieszczeniach z klimatyzacją. No i koniec z przesuszoną śluzówką.

A gdyby ktoś chciał zapoznać się z ulotką o leku (tą, na którą powołuję się powyżej), to znalazłam ją tu:
http://www.otrivin.pl/natural/OTRIVIN%20NATURAL%20EUCALYPTUS.PDF
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja znam te krople od niedawna. Jestem zadowolona, Kupiłam w sumie z myślą o synu, ma 6 lat a one są właśnie już dla dzieci w tym wieku. Sama z nich korzystam bo naprawdę fajnie odtykają zatkany nos. no i są naturalne. Nie trzeba od razu pakować czegoś z grubej rury.
 
D

Dorka123

Guest
znam i używam, u mnie się sprawdza. Zimą wiecznie mam zatkany noc, od suchego powietrza w mieszkaniu, wieszam mokre ręczniki na grzejnikach, przed snem otwieram na chwilę wszystkie okna, do nosa otrivin i można spać spokojnie :)
 

Desmond

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
39
My zawsze używamy Acatar Fast, a mojej żonie bardzo cirrus pomaga (mnie już niestety nie). Ale otrivinu jeszcze nie próbowaliśmy. Moze warto zacząc stosować coś nowego, gdy to co teraz stosujemy zawiedzie
 
Do góry