Oświadczyny

evelinnne

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy wiecznych deszczów
Mysle, ze to juz przesada !! Jesteście jeszcze młodzi, w tym wieku razcej nie mysli sie o niczym powaznie !! Poza tym jestescie ze soba dopiero 2 miesiace !! Zobaczycie za jakis czas sie soba znudzicie a czar prysnie.. Musicie dorosnać do takich spraw..
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
15 lat to 2-3 klasa gim?
No wybacz, ale to śmieszne troche.
Ja już sie spotykałam wiele razy, że chłopak w wieku naście lat uważa, że wie z kim chce spędzić życie.
Jeden mówił to jej, drugi nie, ale często to się kończyło... przez nią.
Też jak pierwszy raz o czyms takim uslyszalam się śmiałam, a później szok, bo jednak tak może sie zdarzyć. :mruga:

Na Twoim miejscu pierścionek bym przyjeła, zaręczyny też, bo... jak dla mnie to i tak o niczym nie świadczy.
Zaręczyny można zerwać najzwyczajniej jak np. dziecinne 'chodzenie' (po bułki do sklepu :p).
Tylko bardziej efektwnie - rzucając pierścionkiem. :D
Nic Ci nie grozi, a chłopak będzie uradowany. :]

btw. nie zapmnij sprawdzić czy brylant jest prawdziwy i skąd ma na niego kasę. ;)
 

lapek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Żagań
Więc może siostrze pierścionek komunijny ukradł :D Jest wiele możliwości :] :p
 

Teens__

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam
Mam koleżanke z klasy która ma już narzeczonego. Z tym że oni są już razem od dwóch lat.

Ona 16
On 18

Narzeczonego jak mozna to tak określić, bo chyba zbytnio nie myślą o slubie już teraz. Tylko w przyszłości :)
 

lapek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Żagań
No i pozytywnie, ale żeby od razu zaręczyny, tak jak w temacie postu...Nieee <_<
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
bierz pierścionek i do jubilera sprzedaj ^^ [chyba, że to podróba z bazaru]

a tak poza tym śmiech na sali.
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
mi się też chłopak oświadczył ... niby mam tylko 18 a on 21 to oficjalne zaręczyny już były, rodzice zostali poinformowani itd, chociaz to tak wsam raz 2 lata narzeczeństwa i wesele ;)
 

YourDream

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja sie w te wakacje zareczylam, a raczej on mi. ja 22 on 21 lat.. po 5 latach bycia ze soba + 3 latach przyjazni... Zreszta do 30-stki trzeba splodzic dziecko, a slub oczywiscie po ukonczeniu studiow:)
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Wiecie co dzięki za wszae rady..naprawdę się trochę uśmiałam...pozytywnie
no nie wydaje mi się, że jemu chce się do łóżka i przez to się oświadczył mi w moje urodziny:p
pozatym jak bym miała ochotę to już bym poszła z nim do łóżka nawet bez oświadczyn...ma takie bosko umięśnione ciało:p heheh a Brylant prawdziwy....widziałam certyfikat z APARTU....czy ma pracę...ma PRACUJE w firmie a raczej pomaga wujkowi w sprzętach komputerowych.....
Z resztą ja już miałam męża....w przedszkolu oświadczył mi się mój chłopak Rafał....jakie to było śmieszne...dostałam wtedy pierścionek z truskawką...:)))
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
zielona! nie nisz tego pięknego momentu! dostałaś pierścionek- planuj wesele... dziewczyno wcale nie masz duszy romantyka... xD
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Za wcześnie na małżeństwo. Potem pójdziesz do liceum. Spotkasz nowych ludzi , chłopaków.... nie wiązałabym się na twoim miejscu!!!
 
Do góry