Ostrzeżenie

wohaker

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Witam mam pytanie czy jest możliwy reset ostrzeżeń bo mam 40% wd mnie nie słusznie ale trudno. Więc jest jakiś sbosób?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Tak, najłatwiej zacząć od kontaktu z moderatorem, który Ci je przyznał, dowiedziałbyś się o tym czytajac regulamin, jestem nad wyraz miły więc nie zmuszę Cię do tego.

3b. Użytkownik, który nie zgadza się z decyzją moderatora, może swoje racje przedstawić w mailu wysłanym na adres moderatora, moderator zastrzega, ze nie będzie odpowiadał na każdego maila.
 

wohaker

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Czyli musze uważać co pisze i jak, abyście zauważyli poprawe, to może zniknąć?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Tak, jeśli od ostrzeżenia minie sporo czasu, powiedzmy kilka miesięcy to skontaktuj się z moderatorem który Ci je dał.
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
no, jak będziesz grzeczny to moderator skasuje ci % po jakimś czasie. Tak jak co poniektórym ;)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
albo dołoży kolejne :D co w przypadku Rainingmana jest bardziej prawdopodobne :p
 

wohaker

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zabrze
No właśnie musze sie pilnować xD bo mialem 1 no i po krotkim czasie dodal mi 1 wiecej ;p
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
a ja wsumie nic nie zrobiłam (tylko poprawa)i procenty znikneły po jakims czasie
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Lenulka, moderatorzy (przynajmniej ja) klikamy czasem na ostrzeżenia użytkowników np. z ciekawości i kiedy widzimy, że ktoś ma ostrzeżenie sprzed pół roku i wiemy, że już się ten użytkownik tak nie zachowuje jak sugerowało ostrzeżenie to je mu zdejmujemy.

Tak było np. w Twoim przypadku.
 
Do góry