Ostatnie trendy w makijażu

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Szaleję na punkcie makijażu :) Mam nadzieję, że jest nas więcej!
Proponuję żeby tu pokazywać ostatnie makijażowe inspracje, najlepiej ze zdjęciami.
Jeśli chodzi o ostatnie trendy to mi najbardziej podobają sie dwa kierunki, wprost idealne na lato.

Ten zaczarował mnie już w marcu i teraz często robię jego różne wariacje. Jak widać skupiamy się na oku, reszta to tylko odrobina podkładu i pudru i cielista szminka bez połysku. Pierwsza opcja bardziej delikatna, dalej odrobina szaleństwa. Ja mam brązowe oczy i ostatnio zrobiłam taki make up z delikatnego żółtego, jaskrawej zieleni i takiego fioletowo-granatowego cienia, efekt był rewelacyjny.

Wiosenny.jpeg efekt-koncowy-4_large.jpeg

Przepedzamy-zime-makijaz-wiosenny-krok-po-kroku-oko_large.jpeg Przepedzamy-zime-makijaz-wiosenny-krok-po-kroku-oko_medium.jpeg


Ta druga opcja, którą po prostu ubóstwiam obecnie za prostotę i uniwersalność: nude makeup. Opcja nie dla dziewczyn które mają problemy z cerą!

Ja wybieram wersję różową, odrobina różu na policzkach i lekko różowe powieki.


bobbi01.jpg bobbi02.jpg date_makeup.jpg


nude_makeup.jpg Akris-oko-w-stylu-nude_art_270_203.jpeg








Mam nadzieję, że Wam też się podobają, czekam na Wasze propozycje )
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
No kurczę, dziewczęta, jestem rozczarowana.
Żadnych pasjonatek makijażu na forumowisku? Nie wierzę!

Mam nadzieję że się obudzicie :)
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
piękne są! obecnie szaleję z kreską na większe wyjścia. Uwielbiam tzw jaskółkę, zwłaszcza w połowie powieki maźniętą w górę.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
A mi się nie podobają. Zobaczcie tylko, jak ten makijaż od razu postarza skórę... Za dużo fluidu i w ogóle tego wszystkiego... Ale to tak tylko moim zdaniem.
 
K

kinga_sc

Guest
Tak, to można sobie zmniejszyć, ale chodzi głównie o dobór kolorów i mniej więcej wzorzec.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Mam kilka ciekawych propozycji makijażów z wykorzystaniem linerów (znów skupiam się na oku ehh...)


Christian-Dior_art_135_101.jpg Costelloe_art_135_101.jpg fdf.jpg


I coś co szczególnie lubię: makijaż w hmm... egipskim stylu czyli dwie 'równoległe kreski', które się nie stykają. coś jak tu : d20925bd0017a46d4938291d.jpg

tylko niekoniecznie z kolorem.

Ciekawy efekt można uzyskać poprzez zrobienie dolnej kreski trochę niżej (a nie zwyczajnie przy linii rzęs), do tego sztuczne rzęsy (u dołu ) i wygląda się jak lalka. :)

Makijaż z pierwszego postu nie postarza.Jeśli chodzi o zdjęcia, to modelka ma koszmarną cerę, a do takie zbliżenia to uwidaczniają, ale jak zauważyła kinga_sc chodziło mi o wzór i kolory.
 
K

kinga_sc

Guest
No egipski style super, ale ja bym żółć zmieniła na turkus, albo zieleń, a niebieski w granat, turkus w lazur:)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja w ogóle nie używam do takiego kolorów ( same kreski) ale widzę to co zaproponowałaś i chyba wypróbuję :)
 
K

kinga_sc

Guest
Niestety nie każdy z tych makijaży nadaje się na normalne wyjście na miasto, bardziej na imprezę:)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Uwielbiam taki naturalny makijaż, w brązach, beżach, zgaszonym różu... tylko wolę mocniej podkreślone oko ;)
A odnośnie trendów.. uważam, że modne jest to co do nas pasuje... musimy się dobrze czuć w danym makijażu. Ja np najlepiej czuje się z podkreślonym okiem kredką, linerem, ciemniejszym cieniem... :) a kolory najlepiej wybierać takie aby podkreślały kolor tęczówki oka :)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Mnie najbardziej podoba się ten z pierwszego zdjęcia. Moim zdaniem nie pasuje na każdą okazje ale od czasu do czasu ,można sobie taki zrobić. z tego co wiem coraz więcj dziewczyn decyduje się na makijaż premanentny. Co wy o tym sadzicie, ponieważ ja się zastanawiam nad zabiegiem. wyczytałam na stronie Instytutu Urody New Look, że taki makijaż może sie utrzymywać nawet 5 lat. bardzo lubie mieć na twarzy ładny makijaż ale sama nie potrafie sobie takiego wykonać. zawsze każda kreska jest inna od drugiej
 
L

libelule

Guest
trend może nie najnowszy, ale zdecydowanie mój ulubiony - smoky eyes. Uwielbiam, we wszelkich odcieniach brązu lub ewentualnie zgniłej zieleni. Dziś się zaopatrzyłam w parę nowości w mojej kosmetyczce (Superpharm, teraz mają -25% na produkty do makijażu) i na Sylwestra zamierzam trochę odejść od tego trendu i jakąś tęczę sobie zrobic czy coś w ten deseń :)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Uwielbiam taki naturalny makijaż, w brązach, beżach, zgaszonym różu... tylko wolę mocniej podkreślone oko ;)
A odnośnie trendów.. uważam, że modne jest to co do nas pasuje... musimy się dobrze czuć w danym makijażu. Ja np najlepiej czuje się z podkreślonym okiem kredką, linerem, ciemniejszym cieniem... :) a kolory najlepiej wybierać takie aby podkreślały kolor tęczówki oka :)
Też tak myślę ;) A z tego, co czytam upodobania odnośnie makijażu też mamy podobne :)

http://makijaz.wieszjak.pl/wszystko...c-oczy-makijazem-lub-zmienic-ich-ksztalt.html
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
swietne- juz idzie wiosna wiec mozna pobawic sie kolorami- cienie, kredki do oczu no i kolorowe lakiery do paznokci;) super
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
hm makijaze super kolorowe ale nie zapominajmy o kolorwych pazurkach ;)
 
Do góry