Ośrodki zajmujące się rehabilitacją dzieci.

grazynka

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam 6 letnią córeczkę, ma ona problemy z nóżkami, koślawość kolan, płaskostopie poprzeczne i podłużne, przez pewnien czas nosiła ona wkładki, ale teraz marudzi i wyrzuca je z bucików, oczywiście nie poddaje się jej kaprysom i z bólem serca ( bo strasznie płacze i marudzi) zmuszam ją do noszenia tych wkładek dla jej własnego dobra. Obawiam się troszkę o nią ponieważ moja młodsza siostra miała podobne problemy w dziećiństwie a dzisiaj ma ogromne problemy z kolanami, pomijając fakt że reaguje ona bólem, dającym się ukoić tylko mocnymi tabletkami, na każdą zmianę pogody, to nie może długo chodzić, ani stać bo bolą ją nogi i kręgosłup. Nie chciałabym żeby przez moje zaniedbanie to samo spotkało moje maleństwo i poza tym co robię w tym momencie,(ćwicze z nią w domku, nosi wkładki i chodzimy razem na basen) chciałabym wysłać ją na jakąś rechabilitację dla dzieci. Macie może jakieś sprawdzone ośrodki, gdzie lekarze są w porządku i rechabilitacja daje wymierne efekty?? Oglądałam już kilka ofert, ale wolałabym coś sprawdzonego. Proszę o rady!!!
 

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
Ja jeździłam na rechabilitacje do szpitala dziecięcego -Prokocim w Krakowie - jak moj synek miał miesiąc, nam tam pomogli.
 
B

bajderman

Guest
Odsyłam - http://forus.co/ To miejsce znajduje się w okolicach Warszawy, ale jeśli szukacie czegoś na prawdę profesjonalnego pod rehabilitację to warto. Wiem jak trudno jest szukać odpowiedniego miejsca, wiem jaki jest poziom w niektórych. Jeśli sami nie dopilnujecie odpowiedniej rehabilitacji to będziecie później płakali, że nie podeszliście do tego w odpowiedni sposób - radzę reagować.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
z problemami natury ortopedycznej mój brat był w profemedzie. nie wiem dokładnie jak to jest tam z dziećmi, ale ogólnie mają rehabilitację dość mocno rozwiniętą, więc pewnie jakimś specjalistycznym sprzętem też dysponują, może by coś poradzili
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Słyszałam że w tym orthosie w Komorowicach są rehabilitacje a wie może ktoś czy zajmują się tam rehabilitacją dziecięcą? Syn ma problemy z kręgosłupem i trzeba chyba zacząć działać bo boję się że potem będzie za późno.
 

Dendrodena

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2018
Posty
26
Punkty reakcji
0
Moja siostra chodziła z córką z powodu skoliozy głownie na metodę pressio na zakątek w krakowie. Ale tam też miała ćwiczenia na stopy, bo też miała chyba koślawe zostawiam ich stronę, bo rejestracja jest online rehabilitacje.org ale chyba numer też tam jest.
 
Do góry