Ośrodek wypoczynkowy na dolnym śląsku

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja korzystanie z biura podróży przyrównałbym to zakupu gotowego zestawu komputerowego - nigdy nie wiadomo dokładnie, nigdy nie możemy być pewni co w tym zestawie na 100% jest, no i przede wszystkim nie wszystko w danym zestawie nas interesuje.

Z pewnością jest to szybsza i łatwiejsza metoda, lecz jak co roku otwiera się ogrom nowych biur, a zamyka ich jeszcze więcej, tak więc trzeba uważać i dobrze to sobie przemyśleć, aby nie zostać na lodzie :tongue:
 
D

Dorka123

Guest
Po to czyta się szczegóły, nikt, komu zależy na konkretnym "zestawie" nie kupi przecież kota w worku ;)
Z drugą częścią wypowiedzi zgodzę sie w 100%. Biuro trzeba mądrze wybrać. W życiu nie pojechałabym na wakacje z jakimś nieznanym biurem. Jeśli chodzi o cieplejsze kierunki i typowo letnie wakacje to tylko Itaka się dla nas liczy.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
musaka napisał:
Ja korzystanie z biura podróży przyrównałbym to zakupu gotowego zestawu komputerowego - nigdy nie wiadomo dokładnie, nigdy nie możemy być pewni co w tym zestawie na 100% jest, no i przede wszystkim nie wszystko w danym zestawie nas interesuje.

Z pewnością jest to szybsza i łatwiejsza metoda, lecz jak co roku otwiera się ogrom nowych biur, a zamyka ich jeszcze więcej, tak więc trzeba uważać i dobrze to sobie przemyśleć, aby nie zostać na lodzie :tongue:
Jak to nie wiadomo. Jak kupujesz konkretny zestaw, to wiesz co w nim się znajduje. Możesz zostać co najwyżej oszukany, ale to już inna sprawa.
Nie podzielam paranoi strachu przed biurami podróży. Oczywiście czasy są ciężkie i biura upadają, ale jak człowiek ma głowę na karku to nie będzie problemu. Zasady są przecież proste - sprawdzić biuro, nie kupować cudownych ofert za najniższą cenę. Proste? Proste.
 
I

immanentne

Guest
moim zdaniem również nie ma sensu popadac w paranoję, sama osobiście przed zakupem wczasów korzystam z tego typu porównywarki biur podróży a następnie sprawdzam sumę gwarancyjną, bo to własnie ubezpieczenie biura w razie jego bankructwa pozwoli nam na jego koszt wrócic do kraju
 

anetadobrowiak

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja jestem przeciwnikiem biur podróży... Raczej niewiele jest miejsc w Polsce, Europie i krajach, gdzie najczęściej podróżujemy, w których taniej jest z biurem. Wycieczki zorganizowane przez siebie zawsze są najtańsze, mają dokładnie taki program jak chcemy, jak się znudzi, można wracać, albo jechać do miasta obok.

Rok temu zorganizowałam sobie i mężowi wycieczkę do Egiptu i Izraela, taką objazdową. Mówię Wam, było genialnie. Poza tym co roku jeździmy do znajomego na Mazury, na żagle (jachtymikolajki.pl - z czystym sumieniem polecam, nawet nie dlatego, że to znajomi).

Polecam każdemu, choćby jako eksperyment, zorganizować sobie wyprawę na własną rękę - jak dla mnie przygoda życia:)
 
M

mmamba88

Guest
Ja w tym roku rezygnuję z biur podróży, dalekich wyjazdów, ale nie rezygnuję z szaleństwa i jadę do Sobieńczyc nad morze i będę się hardcorowo bawić na festiwalu Mad Skillz :). Dużo koncertów i każdy znajdzie coś dla siebie :), ja jadę dla muzyki, a mąż na mistrzostwa Polski w motocrossie :)
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
A ja byłam przeciwniczką biur podróży, ale skorzystałam z oferty jednego z największych w Polsce i nie żałuję, wczasy miałam niedrogie, a udane i przynajmniej nie musiałam się martwić o to, czy znajdę na miejscu jakiś nocleg w rozsądnej cenie :p i macie rację, że teraz to bardziej opłaca się jeździć za granicę, bo pogoda w kraju niepewna, a cenowo wychodzi to bardzo podobnie :)
 

nowicjusz230

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Tylko niektórzy nie za bardzo mają czas i chęci organizowania wczasów na własną rękę. Nie mówię o sobie, tak tylko ogólnie - istnieje duże grono osób, które tylko poszukując oferty zaraz znajdą coś dla siebie, zamówią i już. Caly rok pracują więc nie chce im się potem zwiedzać i jeździć, wolą posiedzieć na terenie ośrodka w warunkach all inclusive
 

aga aga1111

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej, ja sama organizuje sobie wakacje zamawiam bilet, wyszukuje polaczenia które mi odpowiada. Fajna sprawa nie chodzę nie szukam biur. Ostatnio byłam na wakacjach we Włoszech polecam wszystkim ciepło pyszne dania włoskie , zabytki przepiękne. Szukałam jak najtańszej oferty trafiłam na fajna stonkę autokary24.pl szybko i sprawnie zakupiłam bilet . Polecam taki sposób planowania wakacji :)
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Takie organizowanie wakacji na własną rękę to rzeczywiście świetna sprawa, ale niestety nie każdy ma na to czas. Ja zazwyczaj co roku wyczekuję przeróżnych ciekawych ofert last minute i to na nich właśnie polegam, wybierając cel podróży. Zazwyczaj do końca nie wiem, gdzie dokładnie wyląduje i to dodaje takiemu sposobowi podróżowania uroku :)
 
A

agnsol94

Guest
Polecam Centrum Wypoczynku ODYS w Tresnej :)
Super atmosfera, pyszne jedzenie i mnóstwo atrakcji :)

Szczegóły na:
hotelodys.pl
 

anetadobrowiak

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja polecę chętnie genialne miejsce (nie biuro podróży itp) na Mazurach. Mam na myśli Mikołajki. Ja akurat zazwyczaj jeżdżę do znajomych (www.jachtymikolajki.pl), którzy czarterują jachty, ale na dobrą sprawę całe Mikołajki są piękne. Z jednej strony nie ma tam dzikich tłumów jak w Sopocie, a z drugiej jest też sporo fajnych eventów:)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
nowicjusz230 napisał:
Tylko niektórzy nie za bardzo mają czas i chęci organizowania wczasów na własną rękę. Nie mówię o sobie, tak tylko ogólnie - istnieje duże grono osób, które tylko poszukując oferty zaraz znajdą coś dla siebie, zamówią i już. Caly rok pracują więc nie chce im się potem zwiedzać i jeździć, wolą posiedzieć na terenie ośrodka w warunkach all inclusive
Takie oferty są fajne, choć nie zawsze można zaplanować sobie w ten sposób urlop. Choć czasem i tak można, można się wyrwać z pracy, to nie ma co się dniami. zastanawiać.
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
A czy ktoś może mi polecić jakąś fajną ofertę z itaki? Ciekawą i nie za drogą. Mają coś teraz?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A jak jest z cenami? oczywiście Itaka gwarantuje niezmienność ceny aż do wyjazdu?
 
Do góry