Ośrodek wypoczynkowy na dolnym śląsku

kama_b

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja jednak bardzo sceptycznie podchodzę do tych biur podróży (jakieś niepewne są w ostatnim czasie) i zdecydowanie polecam polskie morze. Są miejsca gdzie można wypocząć, w zeszłym roku byłam w takiej niewielkiej miejscowości Dąbki. Przytulna miejscowość, przytulny ale komfortowy pensjonat na prawdę warto, w tym roku również się tam wybieram, wyjątkowy klimat. Gorąco polecam, a pensjonat nazywa się Jędruś, dla większych grup mają jeszcze domki.
 
E

Ejan87

Guest
Po ostatnich przygodach z biurami podróży też wolę sama sobie zaplanować wakacje i ewentualnie narzekać na siebie, a nie mieć pretensję do całego świata. Ale póki co jestem ze swoich wyjazdów zadowolona, które planuję razem z narzeczonym. Ostatnio mamy zajawkę na stolicę i tamtejsze zabytki. Nadał nam się jeden hotel - Aramis, który jest tani i przytulny :)
 
J

jadwinia

Guest
Słyszałam o tym hotelu i muszę powiedzieć, że wybierając się do stolicy chyba tam zawitam ;) ale chętnie jeżdżę też do SPA, do Głęboczka na pojezierzu Brodnickim, gdzie można odpocząć od wielkiego miasta ;)
 
E

Ejan87

Guest
Też sporo o nich czytałam, mam nawet ich profil na fb :) zdjęcia wydaja mi się ciekawe i oddające urok miejsca. Każdy może wejść na profil, zobaczyć i samemu ocenić :) no i oczywiście pojechać tam.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
A ja jednak będę dalej obstawać za zagranicznymi wakacjami, bo polskie morze zniechęciło mnie do siebie skutecznie :( Padający przez większą część czasu deszcz, znudzone maluchy, które chciały się bawić w ciepłej wodzie i pisaku, oj nie, ja zdecydowanie wolę jakieś cieplejsze klimaty z pewną pogodą, np. Kretę, Hiszpanię, czy Egipt;) A co do Pojezierza Brodnickiego, to słyszałam wiele pozytywnych opinii, więc chętnie się wybierzemy, ale raczej na jakiś weekend ;)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Po ostatnich przygodach z biurami podróży też wolę sama sobie zaplanować wakacje i ewentualnie narzekać na siebie, a nie mieć pretensję do całego świata. Ale póki co jestem ze swoich wyjazdów zadowolona, które planuję razem z narzeczonym. Ostatnio mamy zajawkę na stolicę i tamtejsze zabytki. Nadał nam się jeden hotel - Aramis, który jest tani i przytulny :)

Dlatego najlepiej korzystać ze sprawdzonych biur (np. Itaka). Jeżeli masz czas planować wakacje, to i owszem, samodzielnie taniej. W moim przypadku Polska, Czechy i Słowacja także tak robię, ale dalej, to już lepiej trochę więcej zapłacić i mieć wszystko dograne niż się męczyć. Typowe wycieczki to już pozostaje biuro podróży, bo samodzielna organizacja takiej "imprezy" niekoniecznie wyjdzie taniej.
 
D

Dorka123

Guest
dokładnie, a jeśli chodzi o Itakę to fajną promocję mają: http://www.itaka.pl/promocje/wakacyjne_zyczenia/index.php
 

Aker_85

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Znajomi wolą teraz w Niemczech wykupić wczasy to tak w temacie biur podróży. Osobście wole sam pokombinować i bardziej aktywnie spędzać czas. Mam wielką satysfakcje jak sobie zaplanuje, zarezerwuje hotel/pokój, ustale trasy, zarezwuje bilety, samochód. Wtedy to ma sens poprostu przygoda :D
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
dokładnie, a jeśli chodzi o Itakę to fajną promocję mają: http://www.itaka.pl/...zenia/index.php

o fajnie że łączy się z promocjami. Ja lubię organizować weekendowe wypady, jesli chodzi o dłuższe podróże przy intensywnym trybie życia kończy się zazwyczaj na wczasach. Zresztą sama organizacja zajmuje sporo czasu..

cleardot.gif
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ale nieststy czasem się okzuje że jednak planowanie wakacji na własną rękę nie jest takie tanie i przyjemne. Z Biurem często wychodzi taniej, pewniej a jeszcze jak się korzysta z promocji to tym bardziej. Ja lubiłam zawsze sama organizować sobie wyjazdy ale odkąd mam dzieci nie mam aż takiej odwagi. a na dzieci można mieć w biurach promocję np. 50% ceny więc logicznie podchodząc.. sameu w tym przypadku nie warto.
 
D

Dorka123

Guest
Przede wszystkim na planowanie i organozowanie wakacji we własnym zakresie trzeba mieć czas. Druga sprawa, jadąc z dziećmi wolę mieć wszytsko dopięte na ostatni guzik. Kiedy nie miałam rodziny i nie byłam za nikogo odpowiedzialna, tylko za siebie to sobie jeździłam na własną rękę ze znajomymi, nad morze, w góry, stopem, pociągiem, z namiotami na plecach i było fajnie, ma to swój urok, ale teraz wolę wygodę ;)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Znajomi wolą teraz w Niemczech wykupić wczasy to tak w temacie biur podróży. Osobście wole sam pokombinować i bardziej aktywnie spędzać czas. Mam wielką satysfakcje jak sobie zaplanuje, zarezerwuje hotel/pokój, ustale trasy, zarezwuje bilety, samochód. Wtedy to ma sens poprostu przygoda :D

A z jakiego powodu w Niemczech? A jak to wygląda z wycieczkami?
 

pluskwiaczek

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Młodej części forumowiczów polecam Polskie Mazury - nie ma piekniejszej krainy. Ja byłem z biurem podróży SailCamp, organizują rejsy po mazurach w dość luźnej formie, całe dwa tygodnie właściwie od imprezy do imprezy w różnych portach :) Ale kto co lubi :)
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Mazury to fajna sprawa i ciekawe miejsce dla każdego kto chce naprawde wypocząć. Poza tym zapraszam takze do naszych parkó rozrywki w Zatorze,szczególnie jeżeli wybieramy się na wakacje z dziećmi.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
My jesteśmy właśnie na etapie obmyślania wakacyjnych planów, bierzemy pod uwagę tym razem Chorwację i Bułgarię, ale raczej z biurem takie wakacje mimo wszystko. A co do Mazur, to planujemy w sierpniu na jakiś weekend wyskoczyć z maluchami. A cóż to za park rozrywki w Zatorze? Może skorzystamy jeśli oferują coś godnego zainteresowania ;)
 

magicznapani

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja też mam problem z zaufaniem biurom podróży i zorganizowanym wycieczkom. W sumie wolę sobie zaplanować sama – jasne, że zajmuje to więcej czasu, ale co to za problem usiąść na dwie godziny w weekend, poprzeglądać oferty i zarezerwować jakieś miejsce? Jakoś nawet sprawia mi to frajdę, więc nie narzekam :) W te wakacje wymyśliłam dwutygodniowe zwiedzanie z córą samochodem z namiotem Włoch (Toskania) i w sumie opierało się to na przeglądaniu stron internetowych z campingami i pisaniem maili w sprawie rezerwacji, ale o wiele ciekawiej niż w jednym miejscu przez cały wyjazd!:) A poza tym natknęłam się na fajny artykuł i stwierdziłam, że wybiorę się na ten zbliżający się dłuższy weekend do Poznania – już sto lat nie byłam, a mam znajomych, którzy jakiś czas temu się tam właśnie przeprowadzili. Pozdrawiam
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Przede wszystkim nie brałbym pod uwagę biur turystycznych, gdyż pomimo iż jest to najprostszy sposób na zorganizowanie sobie wakacji, to jednak jest to również bardzo ryzykowne. Najlepiej popytać znajomych, gdzie ostatnio byli i co mogą polecić. Jeżeli jednak nie masz kogo zapytać, to cóż - zawsze ryzykujesz. Lepiej jednak samemu znaleźć oferty i zarezerwować sobie nocleg, itd. ;)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
musaka napisał:
Lepiej jednak samemu znaleźć oferty i zarezerwować sobie nocleg, itd.
Właśnie wczoraj zrobiłam sobie rezerwację. Jak zawsze wyszukaliśmy coś sami, Mam nadzieję, że podobnie będzie tym razem i wybór okaże się trafiony. Otrzymaliśmy też kolejne zaproszenie od osoby, u której byliśmy 3 lata temu. Może powinniśmy tam wyskoczyć i ponownie się przywitać. Nie powiem - było bardzo sympatycznie.
Lubię sama wszystko załatwiać w miarę możliwości. Pełen luz to dla mnie podstawa. Oczywiście zorganizowane wczasy mają swój urok. Tyle tylko, że ze mnie taki pędziwiatr, tramp czy jak kto woli wolny ptak :)
 
M

mmamba88

Guest
Ja na Mazury :), plany- po drodze zatrzymać się w serocku w restauracji żuravina i spróbować steka z zebry (ostatnio jadłam tam na majówce steka z bizona i był przepyszny). No i żagle, opalanie i imprezy :)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Mnie wygodnictwo na stare lata złapało, więc wolę z biurem podróży wakacjować, a co;)
 
Do góry