Oscary 2013

jotka1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
66
Punkty reakcji
4
Przedwczoraj przyznano Oscary 2013. Nie obyło się bez wpadek i wpadeczek :D.Oglądaliście, wyłapaliście jakieś?

Największa wpadka to zdecydowanie upadek Jennifer. Mnie osobiście bardzo rozczulił ;)
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ważne, że z upadku Jennifer wybrnęła bardzo zgrabnie i całość wyszła jej tylko na plus:D Przynjamniej naturalniej było heh:D
 

hehehehehehe

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
72
Punkty reakcji
2
Liczyłem, że najlepszym filmem będzie Django, wszyscy czterej główni bohaterowie świetnie zagrali i ogólnie chyba najlepszy film Tarantino.
 

jotka1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
66
Punkty reakcji
4
Może nie najlepszy Tarantino (ja jestem fanką Bękartów Wojny), ale faktycznie zasługiwał na Oscara i też jestem trochę zawiedziona, ze nie dostał.
 
I

immanentne

Guest
jak dla mnie najlepszym z nominowanych filmów było "Życie Pi", ale to chyba kwestia gustu i podobnie też raczej gustem kieruje się ta cała komisja oskarowa i dlatego własnie...jest jak jest ;)
 

jotka1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
66
Punkty reakcji
4
Nie no wydaje mi się, że nie tylko gustem. Koneksje i znajomości pewnie też mają spore znaczenie ;)
 

carbidovva

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
jotka1 napisał:
Przedwczoraj przyznano Oscary 2013. Nie obyło się bez wpadek i wpadeczek :D.Oglądaliście, wyłapaliście jakieś?

Największa wpadka to zdecydowanie upadek Jennifer. Mnie osobiście bardzo rozczulił ;)
nie wiem co w tym rozczulającego:p
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 447
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Oscary były nudne a filmy które dostają nagrody prezentują niski poziom . Lincoln agitacja demokratyczna i przemilczanie faktu że był Republikaninem . Poważny błąd historyczny . Mieszkańcy tego stanu nie głosowali za niewolnictwem . Potwierdza mit wojny secesyjnej jako wyzwolenie czarnych a celem wojny było zdobycie nowych ziem i surowców . Zginał bo nie chciał zgodzić się na kontrole dolara przez Banki i Londynie gazeta giełdowa napisała Lincoln musi zginąć . Dlaczego nie było ochrony . Operacja Argo zwykły film akcji . Życie PI doskonały tygrys zrobiony za pomocą komputera . Pozostałe filmy nic ciekawego . Żaden Polski film nie dostał nagrody . W ciemności powinien dostać Oskara . Izrael sponsoruje antypolonizm i chcą dostać miliony od Polski nie wiadomo za co . Katyń pokazuje zbrodnie komunistyczną i za to nie dostał Oskara bo filmy pokazujące brodnie komunistyczne nie dostają Oskarów.
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
pan k napisał:
Oscary były nudne a filmy które dostają nagrody prezentują niski poziom . Lincoln agitacja demokratyczna i przemilczanie faktu że był Republikaninem . Poważny błąd historyczny . Mieszkańcy tego stanu nie głosowali za niewolnictwem . Potwierdza mit wojny secesyjnej jako wyzwolenie czarnych a celem wojny było zdobycie nowych ziem i surowców . Zginał bo nie chciał zgodzić się na kontrole dolara przez Banki i Londynie gazeta giełdowa napisała Lincoln musi zginąć . Dlaczego nie było ochrony . Operacja Argo zwykły film akcji . Życie PI doskonały tygrys zrobiony za pomocą komputera . Pozostałe filmy nic ciekawego . Żaden Polski film nie dostał nagrody . W ciemności powinien dostać Oskara . Izrael sponsoruje antypolonizm i chcą dostać miliony od Polski nie wiadomo za co . Katyń pokazuje zbrodnie komunistyczną i za to nie dostał Oskara bo filmy pokazujące brodnie komunistyczne nie dostają Oskarów.
to prawda. ten film z Lawrence - porażka, egzystencjalna pustka
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
pan k napisał:
W ciemności powinien dostać Oskara .
E tam. Film sztampowy i przeciągnięty. Nie zły, ale i nie dobry. Taki sobie.

Ostatnio jedyny film polski, który wywarł na mnie pozytywne wrażenie, to było Przedwiośnie i bardzo żałuję, że krzykaczom wrzeszczącym o antypolskości się udało wywrzeć na tyle nacisk, żeby film został tak oficjalnie zignorowany jak tylko się dało.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 447
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Kriss napisał:
W ciemności powinien dostać Oskara .
E tam. Film sztampowy i przeciągnięty. Nie zły, ale i nie dobry. Taki sobie.

Ostatnio jedyny film polski, który wywarł na mnie pozytywne wrażenie, to było Przedwiośnie i bardzo żałuję, że krzykaczom wrzeszczącym o antypolskości się udało wywrzeć na tyle nacisk, żeby film został tak oficjalnie zignorowany jak tylko się dało.
Przedwiośnie powstało na podstawie książki Sąsiedzi i autorem jest Gross który wyznaje Antypolonizm i jego książki oczerniają Polskę . Opowieść jest absurdalna . Nie ma okupacji Sowieckiej a Niemców nie ma i odgrywają marginalną role . Film oczernia mieszkańców Jedwabnego i dokumenty i świadkowie potwierdzają byli tam Niemcy i zmusili Polaków do wygnania Żydów a Niemcy ich spalili . Tej wiosce byli Ukraińcy lub inne formacje współpracujące z Niemcami lub pojawił się Hitlerowski Szwadron Śmierci który na terenach okupowany przez Sowietów i mordował Żydów a mieszkańców zmuszał do udziału tej zbrodni . Pokazuje Polaków jako pijaków i ludzi prymitywnych . Jak Polski reżyser mógł nakręcić film antypolski i ten sposób wspierać Rewizjonizm Niemiecki .
 
Do góry