Oryginalne wzory

Lis Zwiadowca

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam, nie bardzo znam się na tej branży i dlatego pytam o radę.

Szukam sklepu, który oferuje spodnie, bluzy, t-shirty i inne takie w oryginalnych wzorach i kolorach, jakieś fantazje artystyczne, ciekawe grafiki itd. Nudzą mnie po prostu te wszystkie ciuchy z jakimś prostym małym logiem adidasa, prosto czy innego czegoś. W cropie już szybciej można coś znaleźć ciekawszego, nieco rzadziej w new yorkerze, a tak reszta to szarzyzna, wszystko na jedno kopyto i nic specjalnego ogólnie, za nie wiadomo jakie pieniądze na dodatek.
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
http://www.desigual.com/en_PL/mens-clothing/lookbook/

Kiedys bylem na shoppingu i natkanlem sie na ten sklep. Duzo ciuchow dla 'dziwolagow', kroje, kolory itp ktorych nie znajdzie sie w innych sklepach. Nie wiem jak oferta online, ale mozesz poszperac ;)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Witam, nie bardzo znam się na tej branży i dlatego pytam o radę.

Szukam sklepu, który oferuje spodnie, bluzy, t-shirty i inne takie w oryginalnych wzorach i kolorach, jakieś fantazje artystyczne, ciekawe grafiki itd. Nudzą mnie po prostu te wszystkie ciuchy z jakimś prostym małym logiem adidasa, prosto czy innego czegoś. W cropie już szybciej można coś znaleźć ciekawszego, nieco rzadziej w new yorkerze, a tak reszta to szarzyzna, wszystko na jedno kopyto i nic specjalnego ogólnie, za nie wiadomo jakie pieniądze na dodatek.

Cropp Town. Zwłaszcza teraz jest fajna designerska kolekcja z samochodami z PRL.
 

1sport_pl

Zbanowany
Dołączył
12 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Takich sklepów możesz znaleźć w internecie co najmniej kilka. Ważne jest to aby przed samym zakupem poczytać opinię na temat danej firmy,im więcej pozytywnych opinii posiada tym lepiej,wówczas mozemy kupowac bez ryzyka,że zostaniemy oszukani.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Zobacz u nas www.Osaico.pl mamy szeroki wybór,a w razie dodatkowych pytań służe pomoca na forum.
 
Do góry