Oryginalne miejsca na randkę/spotkanie.

nitron2o

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Barlinek
Coś oryginalnego; może to nie jest romantyczne, ale pamiętajcie: nic tak nie zbliża ludzi jak wspólnie przeżyte, ekstremalne chwile. Właśnie takie sytauacje zapamiętujemy najlepiej. Co mam na myśli? Proszę bardzo:
-quady,
-skoki bungie,
-strzelnica,
-paint ball,
-mocne filmy,
-wiele innych.
Możecie myśleć np. "Co za idiota? Z dziewczyną na strzelnice?!", ale spójrz na to w ten sposób. Jeżeli zabierzesz ją do kina na romans, do restauracji na kolację czy na łąkę to będziesz tylko marną kopią jej poprzedniego chłopaka/chłopaków. Owszem, w/w metody też trzeba praktykować, ale odrywając się trochę od normalnego stylu "romantyczna kolacja" i zamiast tego zaprosisz ją na wspomniane już np. quady będziesz tym jedynym, który nie był nudny i co najważniejsze:
pokazał jej coś, czego jeszcze nikt jej nie zaoferował.

POWODZENIA!
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
Coś oryginalnego; może to nie jest romantyczne, ale pamiętajcie: nic tak nie zbliża ludzi jak wspólnie przeżyte, ekstremalne chwile. Właśnie takie sytauacje zapamiętujemy najlepiej. Co mam na myśli? Proszę bardzo:
-quady,
-skoki bungie,
-strzelnica,
-paint ball,
-mocne filmy,
-wiele innych.
Możecie myśleć np. "Co za idiota? Z dziewczyną na strzelnice?!", ale spójrz na to w ten sposób. Jeżeli zabierzesz ją do kina na romans, do restauracji na kolację czy na łąkę to będziesz tylko marną kopią jej poprzedniego chłopaka/chłopaków. Owszem, w/w metody też trzeba praktykować, ale odrywając się trochę od normalnego stylu "romantyczna kolacja" i zamiast tego zaprosisz ją na wspomniane już np. quady będziesz tym jedynym, który nie był nudny i co najważniejsze:
pokazał jej coś, czego jeszcze nikt jej nie zaoferował.

POWODZENIA!

zgoda. ja bym do tego wszystkiego dołożył jeszcze gokarty. tylko kto ma na to wszystko kasę? :) lepiej dostarczyć adrenalinę swoją osobą - wyjdzie z korzyścią i za darmo :p
 

Kapitankapusta

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
290
Punkty reakcji
1
Ja kiedyś zabrałem dziewczynę na dach bloku , lubiłem tam siedzieć i gadaliśmy o tym i chciała to miejsce zobaczyć i nie raz tam siedzieliśmy. Spokój , ładne widoki. Oczywiście , wiem , że nie każdy ma taką możliwość. Ale polecam ^^
 

AktywniSingle

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
jak jest to pierwsza randka to raczej polecałbym coś sprawdzonego - jakąś klimatyczną restaurację lub kawiarnie

sprawdź moze na Strefa randki - polecają tylko uzytkownicy
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
dobrze jest wykorzystać specyfikę danego miasta.

przykładowo jak ktoś mieszka w trójmieście to może białogłowę uraczyć wypadem do oceanarium w Gdyni lub na spacer po Monciaku i plaży w Sopocie, jak jest z Wawy to warto podskoczyć do Muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Kopernika. Poznań? to niegłupio będzie wbić na pokaz koziołków czy do zbrojowni, we Wrocławiu nie do pogardzenia jest cała starówka i Spiż dla smakoszy piwa.

a tak po prawdzie to najefektywniej, chociaż mało efektownie jest zabrać pannę do klubu. luźna atmosfera zbliża, oczywiście jeśli dany typ nie ma dwóch lewych nóg do tańca
 

Berwax

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam jak chcesz zaskoczyć dziewczyne to nie kino nie restauracja ani nic z tych poprostu naszykuj sam kolację przy świecach i tak zaimponujesz że mi podziękujesz ja tak zrobiłem no i mam żone :sexy: :eek:k:
 

WikiMiki

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
powiem wam, że z ta strzelnicą to fajny pomysł. Kiedyś mój facet mnie tam zabrał, do końca nie mówił gdzie jedziemy. Gdyby powiedział to bym od razu chyba odmówiła. Ale powiem wam, że na miejscu bardzo mi sie spodobało. Było niesamowite emocje, adrenalikna, poczucie mocy i władzy gdy trzymałam pistolet i karabin w rękach. Tylko uważajcie bo sie moze okazac że wasza dziewczyna bedzie lepiej strzelała od was i narobi wam wstydu. U na tak było :D
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Wolałabym spacer :) Każde miasto ma jakies urokliwe miejsca, u nas jest taki zakątek z podgrzewanymi ławkami nawet w zimie można tam posiedzieć. :)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A ja zawsze ceniłam sobie romantyczne kolacje przy świecach. Pomysł z wycieczką uważam za również bardzo dobry. W ten sposób można zainwestować dziewczynie. Moim zdaniem idelanym miejscem na taką randkę jest Kraków. Pełno tam klimatycznych knajpek i uroczych restauracji jak Le Scandale na Kazimierzu. Można tam popróbować ponad 80 różnych drinków z całego świata, co na pewno byłoby ciekawą dodatkową atrakcją.
 

Justyśka...

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2011
Posty
140
Punkty reakcji
2
A nie można razem czegoś fajnego porobić, prócz tych spacerów, knajp, bo one zawsze będą, np. siłownia, łyżwy, strzelnica... Jka mnie koleśzaprasza na piwo czy kawę to nawet nie chce mi się głowy zawracać, no chyba, że wygląda, na początek wystarcza...
 

Justyśka...

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2011
Posty
140
Punkty reakcji
2
No nie każda laska do Koścoiła na randkę pójdzie. Ja bym nie poszła, więc z tym radzę uważać.
 
Do góry