Oryginalne ciuchy !

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Oryginalne ciuchy w fajnych obniżonych cenach można kupić w klubie zakupowym www.mimomento.pl teraz jak patrzę to mają jeszcze przez 3 dni obniżki na spodnie Lee i Wrangler. za niecałe 150zł można już kupić fajne, oryginalne spodnie.
 

carotca

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio szukałam sukienki na wesele przyjaciółki i zawsze mam ten sam problem- boję się, że ktoś będzie w takiej samej no i natknęłam się na Stilago. Strasznie mi się podoba, że za pół darmo mogę sobie kupić ciuch na który normalnie nie mogłabym sobie pozwolić bo rabaty są ogromne nawet 70%.
 

Monia9

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ciuchy przez internet to dla mnie zbyt ryzykowna sprawa, jeśli rozmiar nie pasuje to trzeba oddawać, czekać znowu na inny rozmiar, wolę już pochodzić i poprzymierzać w sklepach stacjonarnych.

Ja mam tak samo, zwłaszcza jeśli chodzi o buty. Z rozmiarami bywa różnie. Nie zawsze rozmiarówki z internetu pasują później na stopę :-( Ze sklepów to mogę polecić sklepy Martes. Mają głównie rzeczy sportowe i turystyczne, ale w fajnych, miejskich fasonach. Upolowałam tam ostatnio ładną kurtkę Hi-Tec na jesień :)
 

Attachments

  • Lady-Bafia-White.jpg
    Lady-Bafia-White.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 12

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
No proszę was, przecież zawsze (albo prawie zawsze) podawane są dokładne wymiary ubrań tj. biust, talia, biodra.
 

Sexmisjonarka

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja trochę boję się kupować przez internet. Co do ciuszków ostatnio odświeżałam szafę i znalazłam "milion" krótkich bluzek-dawno nie w modzie. Poprzeglądałam fora mody i znalazłam hippsy :310: to takie ocieplacze na nerki w różnych kolorach z elastyny i bawełny-wyglądają jak dalsza część bluzki. Prosty sposób bez większej kasy na modne ciuszki. :023:
 

wszystkojasne

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
No proszę was, przecież zawsze (albo prawie zawsze) podawane są dokładne wymiary ubrań tj. biust, talia, biodra.
Dokładnie! Po co przepłacać w sklepach jak można kupić w necie dużo taniej. Ja też robię tak zakupy. Mam kilka ulubionych stron z ciekawymi ubraniami. Ostatnio chciałam kupić sobie skórzaną spódniczkę. W sklpeach kosztowały od 100, a ja kupiłam na cudmoda.pl za 59zł :)
 

pieniawa

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja równie poluje w siecie na na jakies fajne oryginalne ciuszki, osttnio pojawiła się nowa kolekcja w Amajah, mają naprawdę ciekawe ubrania i to w całkiem przystepnych cenach, no nie wiedziałam takich w sieciówkach. :tongue:
 
J

jadwinia

Guest
Najbardziej oryginalne ubrania, to te, które sama uszyję.

No zależy co kto na co patrzy ;) czy na markowe ciuchy czy na to, żeby były inne niż te z sieciówek ;) a co do markowych to pełno ma ich stilago, które jest klubem zakupowym. Prowadzi 3-5 dniowe kampanie, w których można upolować świetne rzeczy za dużo niższe ceny niż w butikach tych firm ... ;)
 
E

Ejan87

Guest
Stilago ma sporo znanych marek, chociaż ja nie wszystkie znam, ale można u nich znaleźć chociażby Black&White, Calvin Klein, Gucci, Hugo Boss, Puma i wiele innych. Jedyne co, to trzeba pilnować tych kampanii, ponieważ trwają dość krótko.
 

xlops

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie kupuję ciuchów przez internet, ponieważ boję się, że ktoś może mnie oszukać i po wpłaceniu pieniędzy mogę nie otrzymać kasy z powrotem, albo, że dostane uszkodzoną rzecz. Wolę się już poświęcić i pochodzić po galeriach handlowych.
 
Do góry