Oryginalne ciuchy !

Adekxi

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć , Chciałem wam przedstawić stronę na którą ostatnio wpadłem , a mianowicie www.kalifo.pl jest tam pełno oryginalnych ubrań oraz książek i poradników . Szczerze polecam ten sklep . Ubrania nie mają wygórowanej ceny , a ich jakość jest naprawdę zadziwiająca .
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Jeśli chodzi o fajne ciuchy to ja kupuję ubrania w dunkashop.com, fajne, modne i w przystępnych cenach. Natomiast jeśli chodzi o książki, to kupuję w księgarniach. :eek:k:
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Jeżeli macie jeszcze jakieś dobre i sprawdzone adresy sklepów z ubraniami lub butami to śmiało piszcie. Mogą się przydać w przyszłości.
 

margaritta

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja polecam convict.pl już pisałam w innym wątku, że udało mi się tam zakupic 3 rzeczy w cenie 2. Szczerze polecam, nie ma problemu z wymianą w razie złego wyboru rozmiaru. Super zaopatrzony sklep :)
 

Ejoanna

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Jeżeli szukacie ubrań w niższych cenach,to zapraszam także do mnie na www.ejoanna.pl wybór jest naprawdę szeroki,a w razie pytań chętnie odpowiem.
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
To może i ja się polece: koniecznie odwiedźcie stronę mojego sklepu www.sport-house.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór butów sportowych i nie tylko.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ciuchy przez internet to dla mnie zbyt ryzykowna sprawa, jeśli rozmiar nie pasuje to trzeba oddawać, czekać znowu na inny rozmiar, wolę już pochodzić i poprzymierzać w sklepach stacjonarnych.
 

margaritta

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
fakt w stacjonarnym wybierasz odrazu i dopasowujesz... ale czasem można znaleźć coś naprawde fajnego, nieoklepanego na necie:) w zalezności co kto lubi
 

Ejoanna

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Dlatego bardzo dobrze sprawdza się praktyka mierzenia ubrań w sklepach stacjonarnych,po czym zamawiania w sklepach internetowych. Tym sposobem wychodzi o wiele taniej:)
 

MegiQ

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Sklepy internetowe są ok, tylko fakt, czasami możemy źle trafić, kupując zupełnie "na oko" :) Jak polujecie na oryginalne ciuchy, to polecam secondhandy :) Można znaleźć prawdziwe perełki, których w sieciówkach się już nie spotka:)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Ciuchy przez internet to dla mnie zbyt ryzykowna sprawa, jeśli rozmiar nie pasuje to trzeba oddawać, czekać znowu na inny rozmiar, wolę już pochodzić i poprzymierzać w sklepach stacjonarnych.
Absolutnie zgadzam się!, trzeba po prostu zobaczyc jak ciuch wygląda na ciele.
Pozdrawiam
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Zawsze można coś sobie znaleźć w normalnym sklepie i poszukać tej samej rzeczy w internecie, jestem pewien że tak można kupić taniej. Na przykład będąc na zakupach w centrum handlowym przymierzasz buty i potem zamawiasz ten sam rozmiar w internecie. Dużo jest sklepów internetowych z ubraniami i jestem pewien że znajdziesz dokładnie ten sam model. Możesz sobie na przykład zobaczyć na taniebuty.pl tam maja bardzo duży wybór markowego obuwia w fajnych cenach.
 

owocowa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dlatego bardzo dobrze sprawdza się praktyka mierzenia ubrań w sklepach stacjonarnych,po czym zamawiania w sklepach internetowych. Tym sposobem wychodzi o wiele taniej:)

to jest bardzo dobre rozwiązanie :) przymierzysz w sklepie, więc dokładnie wiesz jak dane ubranie leży i czy wogóle pasuje, no a potem juz tylko za mawiasz przez neta. Często doliczając nawet koszty przesyłki, to i tak wychodzi taniej :) Ja własnie chce tak teraz kupić buty...
 

lukmol26

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Bardzo fajny sklep ten www.kalifo.pl ja polecam http://www.sarafis.pl/
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
też jestem tego zdania ze ciucha trzeba jednak przymierzyć.. i dlatego ciuchy przez neta odpadają.. przez internet można kupować np. prezenty.. bo są oryginalniejsze i większy wybór.. :)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Są takie ciuszki, gdzie rozmiar - dokładny nie ma wielkiego znaczenia, bluzy, dresy, czy bluzki - nietoperze i takie właśnie kupuję przez neta o takli dresik np. http://sprzedajemy.pl/spodnie-adidasa-s-m,26551 :)
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
Jeżeli chodzi o oryginalne ciuchy to oczywiście mam ich kilka u siebie,ale znowu bez zbytniej przesady. Często poluje na różne promocje i wyprzedaże w sklepach internetowych.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Też zdarza mi się polować na jakieś promocje w necie - ale nie tylko oczywiście. Też jestem zdania, że trzeba najpierw zmierzyć ubranie zanim sie je kupi. No ale np. chcąc kupić jakiś mmarkowy ciuch - nie zawsze dostaniemy go w sklepie tradycyjnym (bo np. nie ma go w naszym mieście albo w PL w ogóle) dlatego zakupy w int są jednak nieuniknione. W stilago.pl nie ma problemu za to ze znalezieniem markowych ubrań i w promocyjnych cenach można dostać najbardziej ekskluzywne marki.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja muszę na jesień zainwestować w taki markowy płaszczyk . Klasyczny, aby był modny kilka sezonów :)
 
Do góry