Oryginalne buty.

I

impresja_switu

Guest
Mnie też nie porwały... Mam diametrialnie inne zapatrywania na atrakcyjność buta. Przede wszystkim wolę stonowane kolory, w dodatku raczej ciemne, aby nie było problemu z dopasowaniem do ich ubrań i nieoczekiwaną zmianą zabarwienia pod wpływem kurzu ulicznego.
Widziałam kiedyś trampki, najzwyklejsze, poczciwe trampki wzbogacone punkową kratką i... obcasem. To był dopiero widok! Na szczęście nie zauważyłam nikogo chodzącego w takich butach, więc chyba nie zrobiły kariery.
 

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
Ja mam słabość do takich butów nie wiem dla czego. Zauważyłam, że tancerze zrobili szał na wysokie buty i samo mi sie jakis wkrecilo. Pumy sa rewelacyjne ale Nike jeszcze bardziej. Szczególnie Dunk albo Vandale :)
Chociaz z kolorystyką nie mozna przesadzać :)
Podobają mi sie cos w tym stylu : http://www.kicksonfire.com/wp-content/uplo...ack-white-1.jpg
Co sądzicie?
 

urszulakaskada

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
43289119_b1.jpg


Te w tym kolorze chyba są moimi faworytami:)
kr0pek-> Te które pokazałaś mają dużo różu, jeśli go lubisz -ok, mi jednak by nie pasowały do niczego bo nie ubieram się na różowo.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
ojjj tolerancję to ja mam:) ale nie dla takich butów :D są tragiczne:) zero wyglądu a te kolory??? buty jak dla boksera

dla boksera? hm chyba koszykarza ? : > te buty są to tzn Sneakersy, m.in słynne Nike Vandale których pierwowzorem są buty dla koszykarzy. Są to najsławniejsze buty sportowe, uwielbiane przez miliony, więc nie wiem skąd taka reakcja - rozumiem, że ci się nie podobają, niektóre są zbyt zwracające uwage (np różowa zebra czy co tam było) ale to tak samo jak glany - jedni kochają inni nienawidzą co nie znaczy że ci drudzy wyśmiewają je za każdym razem jak kogoś w nich widzą.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
a ja mam czarne freestyle z różowymi wstawkami i bardzo je lubię, fajnie wyglądają i są super wygodne i mięciutkie
czarno_r__owe.jpg
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Podbijając ciekawy wątek, powiedźcie co sądzicie o tych butach na fitness:
main_variation_J00341_view_FRONT_306x333.jpg

a co to za buty? wyglądają oryginalnie i raczej niespotykanie, a skoro to reeboki to pewnie mają jakieś specjalne systemy? a jakie są jeszcze kolory?
 

urszulakaskada

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
a co to za buty? wyglądają oryginalnie i raczej niespotykanie, a skoro to reeboki to pewnie mają jakieś specjalne systemy? a jakie są jeszcze kolory?

Właśnie są przewiewne i wbrew pozorom stopa się nie poci. Zacytuje to co wyczytałam w necie:
"Wyposażone są w nowoczesne technologie SmoothFit oraz DMX Ride. Pierwsza z nich, oparta jest na bezszwowej konstrukcji. Poprzez wyeliminowanie szwów, powierzchnia buta staje się gładka zwiększając tym samym wygodę noszenia i minimalizując ryzyko powstawania przykrych otarć. Natomiast technologia DMX Ride wykorzystując piankową podeszwę zapewnia wysoki stopień amortyzacji. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort noszenia, buty wyposażono w system zarządzania wilgocią usprawniający odprowadzanie jej na zewnętrz. Ta idealna mieszanka technologii jest gwarancją wygody, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia"

Znalazłam w necie jeszcze białe i czarne bardzo fajne, na pewno są też inne. [Wpisz sobie w wyszukiwarkę "Reebok Cirque Du Soleil Boot"]. Co do oryginalności jak najbardziej i zastanawiam się jak będą odbierane przez innych dlatego spytałam:D
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
Ja tam bym nie patrzyła jak będą odbierane, tylko kupiła bo naprawdę fajne i trendy. Te mają extra kolor, ale osobiście wybrałabym czarne, bo tych nie miałabym do czego nosić. Ciekawe jak wyglądają na nóżce... ;)
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
Znalazłam fotkę tych butów cirque du soleil czarnych i ze spodniami (legginsami) zobacz też się świetnie prezentują :) Nie sądzisz?
 

Attachments

  • buty_cirque_spodnie.JPG
    buty_cirque_spodnie.JPG
    8,3 KB · Wyświetleń: 31
Do góry