Orłoś odchodzi z TVP. "Dobra zmiana" cd.

dominik5

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2015
Posty
63
Punkty reakcji
9
Dziś był ostatni dzień pracy dla legendarnego Pana Teleexpress. Po szeregu świetnych dziennikarzy 'dobra zmiana' pisowska dopadła Maćka Orłosia. Bez niego to już nie będzie ten sam program. Podobają sie Wam te pisowskie czystki w TV publicznej? Kiedy to szaleństwo się skończy? TVP notuje spadek oglądalności a takie ruchy mogą ten spadek tylko przyspieszyć. Wiadomości nikt już nie ogląda, bo to tuba propagandowa PiS, teraz Kurski i spółka zabrali się za ostatni bastion serwisów informacyjnych TVP czyli Teleexpress. Czy to już koniec TVP?
http://www.newsweek.pl/polska/maciej-orlos-odchodzi-z-teleexpressu-przejdzie-do-wirtualnej-polski-,artykuly,396296,1.html
 
M

MacaN

Guest
TomaszTomasz napisał:
Wyłączyć pudło i po problemie.
Otóż to. To taka naturalna regulacja. Serwują Ci głupoty? Nie oglądasz. Oni tacą widza, Ty zyskujesz zdrowie, oni zaczynają zmieniać podejście próbując Cie przyciągnąć na nowo.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Mnie tam jest wszystko jedno kto prowadzi Teleexpress, rzadko go oglądam. A Orłosia mnie nie szkoda. On też ma swoje za uszami. Niby taki sympatyczny, kulturalny a swojej byłej żonie Ewie urządził piekło na ziemi, odwracając się od niej w najcięższych chwilach w ich życiu, zostawiając ją w chorobie i z dziećmi, samemu zwiewając z inną. Mam mieszane uczucia co do jego osoby, z czysto ludzkich względów, przeważają te negatywne niestety.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nawet jak spada im oglądalność to Prezes Kurski oskarża ośrodki badające oglądalność że fałszują

ale prawda jest oczywista, nie oglądać tuby propagandowej "Dobrej Zmiany" jest tyle ciekawych książek do czytania
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
dominik5 napisał:
Dziś był ostatni dzień pracy dla legendarnego Pana Teleexpress. Po szeregu świetnych dziennikarzy 'dobra zmiana' pisowska dopadła Maćka Orłosia. Bez niego to już nie będzie ten sam program. Podobają sie Wam te pisowskie czystki w TV publicznej? Kiedy to szaleństwo się skończy? TVP notuje spadek oglądalności a takie ruchy mogą ten spadek tylko przyspieszyć. Wiadomości nikt już nie ogląda, bo to tuba propagandowa PiS, teraz Kurski i spółka zabrali się za ostatni bastion serwisów informacyjnych TVP czyli Teleexpress. Czy to już koniec TVP?
http://www.newsweek.pl/polska/maciej-orlos-odchodzi-z-teleexpressu-przejdzie-do-wirtualnej-polski-,artykuly,396296,1.html
ZA rządów Kraśko który rządził TVP imieniu PO pozbył się wszystkich dziennikarzy wrogich rządowi.
Zrobił to od razu a nie po długim czasie .
Nie przejmował się jego popularnością .
Za rządów Kraśko Wiadomości stały organem prasowym PO .
Ma tym doświadczenie bo jego ojciec za rządów Gierka odpowiadał
za Dziennik Telewizyjny i zrobił z niego
kopie Radzieckiej Prawdy.
Lis nagle po utracie pieniędzy sposób cudowny odkrył że zwolnienia dziennikarzy są złe a wcześniej
milczał gdy to samo robił Kraśko .
Wiadomości teraz i ta stacja zaprasza inne środowiska np
Marianna Kowalskiego a wcześniej był ignorowany .
Uznają że Islamizacja Europy istnieje a wcześniej kreowano że
nie istnieje .
Teraz podali wiadomość że Polska została zamordowana przez Islamistę
a wcześniej milczano o tym.
Wcześniej Pojawiali tylko dziennikarze Gazety Wyborczej i Newsweeka Polska .
Teraz występują tam przedstawiciele Do Rzeczy , W Sieci i często pojawiają się
przedstawiciele Ruchu Narodowego.
powinni wymienić szefa tej stacji.
Nie potrafił pozbyć wszystkich dziennikarzy i bawi się sentymenty .
Na raty ich się pozbywa i przez to wrogowie ich opluwają .
 
E

EU Geniusz

Guest
Orłoś to straszny sztywniak, nadęty bufon. Propaganda propagandą, ale jego i tak się nie dało słuchać. Ja jestem prawdziwym facetem i żaden polityk lub dziennikarz mnie nie otumani.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Nie przeczę, że obecny stan rzeczy to rozgrywka polityczna PiS. Usuwanie jednych, obsadzanie swoimi. Dziwi mnie jednak nagłe szczekanie wszystkich tych, którzy za platformy nie otworzyli nawet ust, a działo się dokładnie to samo. Gdzie wtedy byliście wielcy sprawiedliwi?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dokładnie tak, przeżył wszystkie rządy i poległ
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Express bez orlosia. Rzeczywiście Koniec świata. Od kilku dni chodzę w żałobie. Zawsze myślałem że prędzej piekło zamarznie niż skończy się moda na sukces i orlos nie poprowadzi teleexpressu. Chyba strzele sobie lufę z tej okazji albo dwie za brutalność tego świata...
 
M

MacaN

Guest
Davidas napisał:
Express bez orlosia. Rzeczywiście Koniec świata. Od kilku dni chodzę w żałobie. Zawsze myślałem że prędzej piekło zamarznie niż skończy się moda na sukces i orlos nie poprowadzi teleexpressu. Chyba strzele sobie lufę z tej okazji albo dwie za brutalność tego świata...
No może i nie koniec świata, ale jak Ci wrzucą zamiast Orłosia jakiegoś pajaca z TV Trwam, to życzę powodzenia w oglądaniu tego programu na trzeźwo.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dopiero trzeba bedzie wtedy walnąć coś na skołatane nerwy
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Jest gorzej, szefem Teleexpressu został Klaudiusz Pobudzin, wieloletni dziennikarz TV Trwam. Na początku roku zatrudniony w Wiadomościach, zastąpił tam Justynę Dobrosz-Oracz na stanowisku głównego trzepacza mózgu (chodzi o materiał początkowy serwisu z subiektywnym komentarzem) a teraz awansował. A sam Teleexpress poprowadzą ostatnia na placu boju Beata Chmielowska-Olech oraz nowa twarz prosto z TV Republika Marta Piasecka z domu Jeżewska. A samego Orłosia zastąpi prowadzący z TVP Info zatrudniony jeszcze przez poprzednią ekipę z PO, Michał Cholewinski. Ja od 2 lat nie oglądam serwisów informacyjnych w TV. Więc w sumie jest mi wszystko jedno.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Program który prowadził nie ma nic wspólnego programem informacyjnym.
Dominują informację o charakterze sezonu ogórkowego.
Dowiemy się że pewnym zoo urodziło się jakieś zwierzę , dzieci uratowały jeże ,jakieś wiosce odbył się festiwal , pokazują osobę która ma nie zwykłe hobby i dołączają ją do galerii
osób pozytywnie zakręconych , powodu zimy kierowcy nie mogą korzystać z dróg i te informację
oprócz lata i świąt nie powinny się pojawiać programie informacyjnym .
Te informację są bezpieczne dla sytemu.
Te informację miały kreować za rządów Kraśko zachwyt nad Zieloną Wyspa i miały kreować że
w kraju nic się nie dzieje i panuje raj na ziemi i ukrywano afery i protesty społeczne dzięki temu .
 
M

MacaN

Guest
Panie K, Czy Ty kiedykolwiek nauczysz się pisać po Polsku?

Mam wrażenie, że piszesz po angielsku, albo rosyjsku i przepuszczasz tekst przez google translator...
 
E

EU Geniusz

Guest
Panie Macanie, trafna uwaga. Ten K pisze przedziwnie, ale sam niepotrzebnie napisałeś "po Polsku". Gdybyś napisał "po polsku", to dałbym lajka.

Dobra, dam tego lajka, ale pamiętaj o tym. A ten K, to szkoda gadać, jak on pisze w ogóle...
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Jakbym nie przeczytał tego tematu to nie wpadłbym na to, że można tęsknić za takim stylem jaki prezentował Orłoś. Porównałbym go do Zimocha, który jest jednym z najgorszych komentatorów sportowych i mimo tego "wszyscy go lubią" (powie, że Małyszowi skrzydła wyrosły, ale ile metrów poleciał to już zapomni). Taki poziom brukowców, które przecież są super popularne.
Ani to dobra zmiana ani zła. Był - nie ma. Pójdzie do pomocy społecznej i jakoś da sobie radę.
 
M

MacaN

Guest
Kaagular napisał:
Jakbym nie przeczytał tego tematu to nie wpadłbym na to, że można tęsknić za takim stylem jaki prezentował Orłoś.
Jak widać można. Orłoś to jednak symbol teleekspressu, czy Ci się to podoba, czy też nie.
EU Geniusz napisał:
Panie Macanie, trafna uwaga. Ten K pisze przedziwnie, ale sam niepotrzebnie napisałeś "po Polsku". Gdybyś napisał "po polsku", to dałbym lajka.
Ja zasadniczo wiem, że to się powinno pisać z małej litery, ale mam taki odruch, że jak piszę Polska, to mi prawy kciuk na shift ucieka. Czasami nad tym panuję, ale rzadko.
 
Do góry