Opryszczki i zajady

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Najlepiej to, gdy często dochodzi opryszczek nawrotowych, rozpocząć leczenie doustnie w dawce 2x po 400 mg przez wiele miesięcy.
 

Marika250

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Również proponuję wybrać się do lekarza, a on dobierze właściwe leki. Nie ma co samemu walczyć bo ta walka jest bardzo trudna i często ją przegrywamy. Jeśli opryszczka pojawia się rzadko to pomogą maści i ewentualnie wspomniane plasterki, które sprawią, że nie wyglądamy już tak strasznie i poprawi się nam dzięki nim samopoczucie :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Jak się dobrze leczymy, pod kontrolą lekarza to nie przegramy bo uśpimy wirusa na dłuuuugo :)
 

chityna

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Czasem leki potrafią tak zadziałać na wirusa, że juz nigdy się nie pojawi :) Wszystko zależy od organizmu
 

Euralia

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Dobrze, że jest tyle sposobów walki z tym g.:)Na jednych podziałaja leki super, innym pomogą plasterki. Dobrze, że coś takiego wymyślili bo jak już opryszczka wyskoczy to nie ma lepszego sposobu na kamuflaż i na szybsze wygojenie.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
No szkoda, że nie na zawsze, wirus z nami pozostanie, ale osłabiony nie będzie miał szans na ponowne ataki. Na stronie www.bezopryszczki.pl można sporo dowiedzieć się na temat leczenia i w ogóle.
 

chityna

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Też korzystam z tej strony, czasami są na niej nawet fajne konkursy :)I widać że są na niej sprawdzone informacje, a nie opryszczkowe mity
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Przede wszystkim to lekarz odpowiada na pytania, więc naprawdę konkretnych informacji można uzyskać poprzez tę stronę.
 

pomelo

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Czy ktoś próbował oprin? U mnie sprawdzają się na 100wke. Co dla mnie najważniejsze nie mam przy nich pęcherzyków, co kiedyś było bolesnym koszmarem.
 
Do góry