Opóźnienie przesyłki

menelzo33

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, to znowu ja. Niedawno pisałem czy mogę odmówić przyjęcie przesyłki. Teraz mam inny problem, a mianowicie po wielu próbach nawiązania kontaktu ze sprzedającym otrzymałem link śledzenia paczki. Okazało się że gościu wpisał zły adres przez co paczka 2 tygodnie leżała w magazynie. Widnieje tam również informacja że przesyłka w dniu 21.12.2012 została odesłana z powrotem do nadawcy. Od tamtej pory żadnych zmian. Moje pytanie jest takie: Co mam robić? Czuję się bezradny, ponieważ sprzedawca nie odpisuje na maile i nie ma z nim żadnego kontaktu a przecież jakby wysłał nawet 30.12.2012 to paczka by przyszła. Dobrze że wzięłem za pobraniem bo inaczej pieniędzy by też nie zwrócił. Proszę o radęco mam zrobić aby rozwiązać te sprawę. Chciałbym albo otrzymać grę albo całkiem zrezygnować z zakupu. Nie wiem tylko jak. Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Zrezygnować z takiego zakupu jest bardzo łatwo. Wystarczy to olać. Pieniędzy nie wywaliłeś, a paczkę oddano nadawcy tak elegancko, że nawet nie musiałeś osobiście dostawcy kijem przepędzać. Kup sobie ten produkt gdzieś indziej, a o obecnej transakcji zapomnij.
 
Do góry