Opis obrazka po angielsku.

Bizon90

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Witam mam tutaj 3 obrazki i muszę je opisać po angielsku w paru zdaniach. Proszę o pomoc z góry dziękuję.
A oto obrazki:

1.
zd1g.jpg



2.
zd2.jpg


3.
zd3.jpg
 

Olcia1225

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja też mam problem z opisem obrazka po angielsku bardzo proszę o pomoc! Będę wdzięczna.
Na obrazku widzę mężczyznę i kobietę. Oni tańczą. Znajdują się w pięknie przyozdobionej sali balowej. Umieszczeni są w centrum obrazu. Ona ubrana jest w niebieską sukienkę, a on w czarny garnitur. Na drugim planie znajdują się tańczące pary.
z góry dzięki za pomoc ;*
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
facet, skoro nie umiesz takich prostych obrazków opisać to sorry... wystarczy słownik. nie chce ci się i tyle, najlepiej jest przecież znaleźć sobie jakiegoś frajera na forum, który to za ciebie zrobi. :bag:

respect. :eek:k:
 

Neger

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
187
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Skoro nie masz nic ciekawego do napisania to lepiej siedź cicho. :/

to tez nie bylo ciekawe...

Poza tym moze chociaz byscie napisali to po polsku to by wam ktos przetlumaczyl, ewentualne spradzil bledy w waszym tluamczeniu (ale do tego to juz trzeba miec za duzo inicjatywy jak na was).

PS:
Double topic nie jest dobrym rozwiazaniem.
 

Bizon90

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Tutaj moja propozycja opisu po polsku jeśli ktoś możne przetłumaczyć na angielski:
1.
Na obrazku widzę 2 osoby, kobietę i mężczyznę. Są oni w pokoju. On siedzi na sofie i pije piwo. Ona siedzi na fotelu i trzyma kieliszek z winem. Oni rozmawiają między sobą. Za nimi widać kwiaty i lampę. Oni wydaja się na szczęśliwych.

2.
Na obrazku widzę dwójkę dzieci. Dzieci czytają bajki. Dziewczynka ma zielona sukienkę a chłopczyk jest ubrany w dres. Za nimi znajduje się połka na książki. One wydaja się na znudzone czytaniem tych bajek.

3.
Na obrazku widzę dwoje starszych ludzi. Oni siedzą przy stole. I oglądają album ze zdjęciami. On ma koszule w kratkę a ona cała niebieska bluzkę. Oni są szczęśliwi i rozmawiają ze sobą.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
1.
Na obrazku widzę 2 osoby, kobietę i mężczyznę. Są oni w pokoju. On siedzi na sofie i pije piwo. Ona siedzi na fotelu i trzyma kieliszek z winem. Oni rozmawiają między sobą. Za nimi widać kwiaty i lampę. Oni wydaja się na szczęśliwych.

In the picture I can see two people - a man and a woman. They are in the room. He is sitting on the sofa and drinking beer. She is sitting in the armchair and holding a glass of wine. They are talking together. Behind them there is a bloom and a lamp. They seem to be happy.

2.
Na obrazku widzę dwójkę dzieci. Dzieci czytają bajki. Dziewczynka ma zielona sukienkę a chłopczyk jest ubrany w dres. Za nimi znajduje się połka na książki. One wydaja się na znudzone czytaniem tych bajek.

In the picture I can see two children. They are reading fairy tales. A girl is wearing green dress and a boy is wearing training suit. Behind them I can see a shelf wih books. The children look like they were bored with the reading.

3.
Na obrazku widzę dwoje starszych ludzi. Oni siedzą przy stole. I oglądają album ze zdjęciami. On ma koszule w kratkę a ona cała niebieska bluzkę. Oni są szczęśliwi i rozmawiają ze sobą.

In the picture I can see two older people. The are sitting by the table and watching album with pictures. He is wearing a shirt with check pattern and she is wearing a blue blouse. The are very happy and they are talkig with each other.

A ja chętnie tłumaczę różne zadania, bo traci na tym tylko ten, któremu nie chce się poświęcić dosłownie 6 minut na napisanie czegoś tak banalnego. Prędzej by sobie sam z tym poradził niż zajęło mu napisanie tych kilku tematów z prośbą. Ale mam to generalnie gdzieś, bo przynajmniej sama mogę sobie co nieco powtórzyć. Pozdrawiam.
 

martusia3318

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich...

Mam problem z trzema zadaniami z angielskiego. Jesli ktoś z was był by skory do pomocy., to z góry bardzo DZIĘKUJE

Pozdrawiam :)
 

Attachments

  • ang.JPG
    ang.JPG
    121,8 KB · Wyświetleń: 63
  • ang2.JPG
    ang2.JPG
    215,8 KB · Wyświetleń: 72
  • ang3.JPG
    ang3.JPG
    209,9 KB · Wyświetleń: 56
Do góry