Opinie o Małym Cesarze

jolciakoska

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam was

tak jak w temacie. Wiecie cos o chińskim bistro Mały Cesarz w Poznaniu? Przyjeżdża do mnie znajomy w przyszłym tygodniu, ale wiem ze nie lubi restauracji i lunchów w tych miejscach...pomyslalam nad wypadem na azjatyckie jedzenie, a google wyrzuciło mi własnie Małego Cesarza. Jak tam z jedzeniem? Ceny nie grają dla mnie roli:)
 
M

miśko90

Guest
heh jak jabym też chciał powiedzieć ze dla mnie ceny nie grają roli..no ale nie ma tak pięknie:). Ale wracając do twojego pytania. Zdarza mi sie bywać na Strzerzyńskiej w tym bistro i wydaje mi sie ze możesz zabrać tam znajomego, powinien byc usatysfakcjonowany jedzeniem i lokalem:)
 

Artyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
na pierożki chińskie i zupę z bambusa :) polecam w małym cesarzu dania mięsne, mają spory wybór fajnych mięs. Knajpka bardzo przyjemna i jedna z lepszych chińskich w poznaniu, polecam.
 

jolciakoska

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
no dobra, ten lunch mamy w czwartek i padło na Małego Cesarza:). Znajomy też reflektuje bardziej w daniach miesnych wiec w tym będziemy gustować, dam znać jak wyszło:). Aha i dzięki za komenty:0
 

jolciakoska

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
macie szczęście - Cesarz to był świetny wybór:). Poza tym wzieliśmy sobie po 3 sajgonki na wynos:). Mówiąc krótko - dzięki za pomoc:)
 
Do góry