Operator pre-paidowy - co polecacie? :)

Operator

  • mobilking

    Votes: 0 0,0%
  • tak tak

    Votes: 0 0,0%
  • play

    Votes: 0 0,0%
  • simplus

    Votes: 0 0,0%
  • Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
ja polecam simplusa, mają fajne promocje, pakiety - teraz np tansze numery - połączenia po 5 gr do plusa i na stacjonarki lub po 40 gr do konkurencji (do wpisania 5 numerów), pakiety na internet, pakiety max min i sms
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Ja poleciłabym Erę, ze względu na wypracowaną przez lata pewność i markę, programy lojalnościowe dzięki którym można obniżać koszty połączeń oraz dodatkowe minuty za każde odebrane połączenie przychodzące z innej sieci:)
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
eh no co kto lubi, co komu pasuje....
nie znajdziemy złotego środka ;)
ja jestem użytkownikiem plusa w mix i heyah i jestem mega zadolona z właszcza z przebieraj wybieraj o! ;)
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
No pewnie, że nie , wszystko zależy od tego gdzie masz najwięcej znajomych oraz od tego czy więcej piszesz czy smsujesz, oferta sieci jet naprawdę bogata, każdy poleca to, co akurat jemu pasuje:)
 

szeruga

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
ja niestety nie mam tak, ze mam 1 siec, w ktorej mam najwiecej znajomych. zwracam wieksza uwage na doladowania, wiec pasuje mi mobilking.
 

szeruga

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
hmm.. ale ja nie mam tego problemu, zeby szukac tanszych rozmow do konkretnego operatora, bo wsrod moich znajomych zaden raczej nie przewaza. natomiast jesli chodzi o nich, to trudno, zebym mial sie dostosowywac z wyborem operatora do nich, blagam! poza tym nie lubie wydawac kasy na kilkugodzinne rozmowy przez tel, dzwonie, jak potrzebuje cos zalatwic, a jak chce pogadac, to sie spotykam. stad wybor mobilking ;p
 

samanta23

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
gadzety do sciagniecia na koma daje i mobilking :p a kalendarzy z golymi babkami i plakatow Heyah nie oferuje. nie mowiac juz o pudelkach na papierosy, te sa rewolucyjne wrecz, bo nie zamaka paczka, ani sie nie gniecie!

to im przyznaję, pudełka są rewelacyjne :eek:k: :eek:k: do tej sieci nie przejdę ze względów ideowych, ale mój chłopak jak najbardziej sobie tam kupił starter i mu pudełko podwędziłam :)
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
No proszę, tu się nawet kradzieże szerzą, czego się nie robi dla pudełka z mobilkinga;P
 

samanta23

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Dla facetów jest kalendarz i plakaty, więc myślę, że to plus pudełko to byłby już przesadny zbytek, nawet dla prawdziwych mężczyzn :)
 
Do góry