opalenizna z tubki

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ostatnio kupiłam sobie krem brązujący Nivea, taki brązująco ujędrniający, w Rossmanie. Zastanawiałam się nad podobnym kosmetykiem oferującym to samo (czyli rowniez brązująco ujędrniający) ale że jest on odrobine drozszy a mam zaufanie do firmy Nivea to kupiłam ten Nivea. Opalenizna po nim miala byc równomierna... Zawiodłam się jednak bo plamy są, a w niektorych miejscach ciało wydaje się pomarańczowawe. Plamy nie są tak widoczne jak od samoopalacza ale jednak.
No i teraz pytanie. Czy z kazdym kremem brązującym jest tak samo, tzn taki sam efekt? A moze ja go nakladac nie umiem? Przyszło mi tez na mysl zeby do tego kremu dodac odrobine kremu nawilzającego, wtedy moze niebyłby taki mocny ale narazie nie próbowałam tego. Czekam na rady i pozdrawiam :)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Możesz zmieszać, albo smarować naprawdę cienką warstwę i nie codziennie a np co 3 dzień na przemian ze zwykłym balsamem
Plamy rozjaśnisz sokiem z cytryny
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
niestety każdy balsam daje ten sam efekt..trzeba równomiernie rozprowadzać dany balsam, żeby nie powstały ślady...ale można zadziałać na opaleniznę od środka, czyli przyjmować np, jakieś suplementy z beta-karotenem, np. bio-karoten, na e-lek.pl kosztuje tylko 16zł [jest w promocji], także dużo na niego nie wydasz, a efekt będzie bardziej naturalny niż po balsamach
 
Do góry