Opalanie się

sir_user

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Mam pytanie dotyczące opalania.
W jakich kostiumach, dziewczyny, najchętniej się opalacie? Bikini, majteczki-szorty, itd. Oczywiście mówię o dwuczęściowych :)
Czy stosujecie też trochę "inne" metody opalania? Tzn. stringi na plaży, topless, albo może w ogóle nago? (ktoś się chwalił, że nawet do kostiumu ma stringi, więc może to powszechniejsze, podobnie jak chodzenie bez stanika :) )
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Bikini, ale nie zestringani.
Topless i w stringach też się kiedyś opalałam, ale jak nikt nie widział.
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
raz szorty raz bikini... zależy od humoru :p chociaż obydwa czarne :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
przenoszę
tu lepiej pasuje ;)

ja mam tradycyjny z dość wyciętymi majtkami, wiązany na szyi i plecach coś a'la bikini

co do opalania to różnie to bywa, czasem nago ;) ale nie publicznie
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
zależy gdzie :p bo co innego na plaży a co innego w zaciszu domowego ogródka :p ale topless nigdy
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
ja tam wolę krótkie gacie i bluzeczka na ramiączkach :D
chyba tylko 2 razy się opalałam w staniku i spodenkach, ale też jak nikt nie widział :D co ja się będę komuś pokazywać :p
 

sir_user

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Hmm. Raczej miałem na myśli właśnie publiczne plaże, np. nad morzem, za parawanem. Chciałbym się dowiedzieć ile pokazujecie na w publicznych miejscach - w zaciszu własnego ogródka nago/topless zrobi wrażenie tylko na partnerze :) Jakiś czas temu rozpętała się moda na stringi do kostiumu. Początkowo mnie to irytowało, ale teraz podoba mi się :)
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
no tak, topless nie polecam, to dla osoó ktore sie nie wstydza, raz jak z kumplami szedłem gdzies dlaeko na plazy zeby ludzi mało było klijentka nas zobaczyła i szok przezyła bo akurat tak sie opalała ^^ nie wiem czemu ^_^, hmm z tego co na plazy widać latem to bikini ma najwieksze wziecie :]
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
opalam sie w stroju kapielowym ale mocno wycietym , czyli stribgi i zaslaniajacy sutki stanik -w tym leze , natomiast po plazy chodze w jednoczesciowym mocno wypietym stroju zazwyczaj wiecej w nim widac niz w zwyklym stroju jednoczesciowym , bo jednoczesciowe sa dla mnie smieszne.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ja tam się nie mogę opalać i mam przerąbane xD
Ale jak już (z metrową warstwą kremu o b. wysokim filtrze :lol: ) to bikini ze stanikiem wiązanym na szyi ;)
 

bartoszkow

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
@KOSMITKA
chyba ci o brodawki chodziło, nie o sutki ;)
sutki=piersi
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
bartosz ha ha ha

sutki - to cale to ciemne miejsce na ktorej znajduje sie brodawka
brodawka - to ta wypukla czesc na sutku taka co tak fajnie sterczy hi hi
 

bartoszkow

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
@KOSMITKA
"Sutki - gruczoły mleczne łożyskowców: (...)nieco powyżej środka uwypuklenia sutka występuje brodawka sutkowa, dookoła niej ciemna otoczka brodawki" (Nowa encyklopedia PWN).

Czyli sutek to inaczej pierś w sensie piersi karmiącej, otoczka brodawki - to całe to ciemne miejsce, a brodawka to to co tak fajnie jak piszesz sterczy.

Sorki,aż mi głupio wyjaśniać to kobiecie ;)

Ale że fajnie sterczy to się z Tobą zgadzam ;)
 

Kaarolciaa13

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
zawsze sie opalałam w stroju dwu częściowym, ale ze względu, że zawsze jak się opalam to potem jestem brązowa to chyba będę musiała zacząć nago :/ Po prostu takie białe ślady paskudnie wyglądają. ALe trzeba znaleźć jakieś miejsce...
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Co do topless to trzeba uważać, bo wystawianie sutkow na promienie UV może powodować raka.Pamiętajcie o szczególnie dokładne wysmarowanie tych miejsc kremem z filtrem.
 
Do góry