OOBE

24-24

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
szkoda ze ja nie dam rady przejsc z LD do OOBE :/
juz od dluzszego czasu nie pamietam zeby mi sie cos snilo, cokolwiek
Na to też jest rada, nie przejmuj się !!!
Kiedy się obudzisz nie rób nic , skup się. Staraj sobie przypominać swoje sny. Myśl o tym. Myśl o czym mogłeś śnic. Daj sobie 5-10 min. To naprawdę działa ! Nawet jeśli pamiętasz tylko strzępki , pomyśl o tym co mogłeś robić wcześniej ( we śnie )
i później . Po nitce do kłębka . Przed snem autosugestia : będę pamiętał,będę pamiętał, będę pamiętał. Nie wstawaj od razu z łóżka bo potem to już kicha, po snach. Jeśli śpisz 8 godz. to masz ok. 4 sny. Poczytaj w wiki o fazach snów. Chcesz nie chcesz, przypomnisz sobie swoje sny. A jeśli budzisz się i zasypiasz kilka razy, to staraj się to robić za każdym razem. To kwestia nawyku. Dziś na przykład , popełniłem głupotę : Kiedy się obudziłem, pamiętałem sen. A że była 6.30 to chciałem jeszcze pospać. Byłem pewien, że zapamiętam ten sen. Kiedy obudziłem się o 8.30 już miałem nowy sen, a starego nie pamiętałem, bo mi się nie chciało o 6.30 nawet do niego słów kluczowych w dzienniku napisać. I pamiętam z niego :cenzura: ...
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
juz tak probowalem :p i o fazach snu i samym snieniu tez duzo czytalem :D ale po prostu zawsze mam takie wrazenie ze nic mi sie nie snilo, wiec nie moge sie wspomoc nawet strzepkiem snu
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
cwiczylem i to wiecej niz troche i nici z zapamietania snow. moze kiedys to sie zmieni. jak bylem maly to wszystko bylo OK. moze to jest przejsciowe :p
 

24-24

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
cwiczylem i to wiecej niz troche i nici z zapamietania snow. moze kiedys to sie zmieni. jak bylem maly to wszystko bylo OK. moze to jest przejsciowe :p
Może to rzeczywiście przejściowe ... Musisz się wykazać cierpliwością :p Teraz tęż mam trochę problemy z zapamiętywaniem. Przepraszam że troszku odchodzę od tematu , ale nie wiecie może czy czytanie CUDZYCH snów zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia LD ? BB) Jeśli tak, to byłoby super, bo w necie tego pełno... :p
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
cwiczylem i to wiecej niz troche i nici z zapamietania snow. moze kiedys to sie zmieni. jak bylem maly to wszystko bylo OK. moze to jest przejsciowe jezyk.gif
Ja często mam tak że budząc się rano nie pamiętam nic, a potem zapisuję 4 sny, pamiętaj o afirmacji wieczorem, staraj je sobie przypomnieć rano i bądź cierpliwy, a się uda.
Przepraszam że troszku odchodzę od tematu , ale nie wiecie może czy czytanie CUDZYCH snów zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia LD ? cool.gif Jeśli tak, to byłoby super, bo w necie tego pełno... jezyk.gif
Nie sądzą, chociaż w ten sposób myślisz więcej o LD w ciągu dnia, a to może w pewien sposób wpłynąć.
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Cześć wszystkim, mam takie pytania: w jaki sposób mam się zrelaksować przed snem żeby nie zasnąć? A drugie brzmi: podczas zasypiania kiedy próbowałem mieć oobe najpierw podskoczyła mi noga a później obydwie jednocześnie... Czy to był początek paraliżu sennego? Proszę pomóżcie, bo ja się nie boję tego próbować ale nie bardzo umiem się za to zabrać więc czekam na odpowiedzi bardziej doświadczonych ode mnie :)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
w jaki sposób mam się zrelaksować przed snem żeby nie zasnąć
moze doswiadczony nie jestem ale sprawa jest prosta. nie probuj jesli kladziesz sie na maxa zmeczony. raczej pewne ze szybko zasniesz. ewentualnie sprobuj w dzien :D
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Cześć wszystkim, mam takie pytania: w jaki sposób mam się zrelaksować przed snem żeby nie zasnąć? A drugie brzmi: podczas zasypiania kiedy próbowałem mieć oobe najpierw podskoczyła mi noga a później obydwie jednocześnie... Czy to był początek paraliżu sennego? Proszę pomóżcie, bo ja się nie boję tego próbować ale nie bardzo umiem się za to zabrać więc czekam na odpowiedzi bardziej doświadczonych ode mnie :)
Lepiej poszukaj odpowiedzi na jakiejś stronie poświęconej OOBE będziesz mieć tam ładnie wszystko wyjaśnione.
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Spoko, będę próbował na różne sposoby... A wy kiedy już leżycie to o czymś myślicie? Bo mi jest strasznie trudno o niczym nie myśleć... Może macie na to jakieś swoje sposoby?
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Witam,
Jak dlugo mozna byc w stanie oobe?
Jezeli:
zawsze sie wraca wlasnie po cienkiej nitce, poza tym samo pomyslenie ''chce wrocic'' juz sprawia ze wracamy... podczas oobe nie oddzielamy duszy tylko cialo astralne... wiec dusza i cialo spoczywaja spokojnie a tylko czastka podswiadomosci nas opuszcza....
To nasze cialo zyje ale nasza podswiadomosc odchodzi? Jak to zruzumiec jezeli w szpitalu osoba doznajaca oobe umiera, a gdy udaje sie ja zreanimoac wraca? To trzeba byc na granicy zycia i smierci?
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Jezeli mozna wstawie link bo tam lepiej to wytlumaczono:
Strefa 11
Tam byla kobieta ktora na stole operacyjnym umarla, przezyla oobe i wrocila odzyskujac zycie(smierc kliniczna).
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Jezeli mozna wstawie link bo tam lepiej to wytlumaczono:
Strefa 11
Tam byla kobieta ktora na stole operacyjnym umarla, przezyla oobe i wrocila odzyskujac zycie(smierc kliniczna).
Było trzeba od razu napisać że o śmierć kliniczną Ci chodzi. Po prostu umierasz w skutek czego "dusza" opuszcza ciało, potem jednak wracasz i żyjesz dalej.
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
No tak ale podczas śmierci klinicznej człowieka opuszcza dusza a nie ciało astralne... mam rację? ;]
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
No tak ale podczas śmierci klinicznej człowieka opuszcza dusza a nie ciało astralne... mam rację? ;]
Tez tak mysle. Jednak nie jest to oobe ani LD tam naprawde dusza opuszcza cialo-ktore umiera, gdyby nie lekarze osoba ta odeszla by na zawsze...
 
Do góry