Oobe

Status
Zamknięty.

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
A ja raz podskoczylem jakos tak lezalem i podskoczylo moje cialo
uu...

a ja mam cos takeigo, ze sobie leze, zasypiam... i nagle uswiadamiam sobei,z e zasypiam i sie budze :p ale to ejst ejscze przed zasnieciejm. a co do tego takeigo unoszenia, to jak zasypiam i juz jest taki pół sen to czasami nagle się obórce i neiw wiem ock. jakbym rpxzed chwila gdzies spadałą. albo wyobrazala sobei ze spadam i noga osunela sie z tego czegos, z czego spadam :p a ile razy Ty to dziennie robisz Dragon 666, ze Ty mówisz juz: "a ja raz"? I zawsze przed spaniem?
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Martyna i jakbyś się jeszcze trochę postarała to osiągnęłabyś obe:D

Oklepca, Tobie też się kiedyś uda! Po prostu jednym to przychodzi łatwiej innym nie... Ale nie trać wiary!

Dragon 666, mi też się to zdarza i to jest takie wyjście i natychmiastowy powrót.. może już Ci wychodzi, tylko nie jesteś tego świadomy:)

Jeśli czujecie już drgawki, to jest dobrze! Starajcie się dalej i choćby nie wychodziło, za którymś razem na pewno się uda!

Aha... Jeszcze padło pytanie "czy to jest ok wobec Boga?" nie wiem... nie jestem pewna, ale jestem skłonna stwierdzić, że Bóg tu nie gra żadnej roli. Obe jest to po prostu rozwój duchowy, rozwój Twojego ciała mentalnego. Takie jest moje zdanie...
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Aha... Jeszcze padło pytanie "czy to jest ok wobec Boga?" nie wiem... nie jestem pewna, ale jestem skłonna stwierdzić, że Bóg tu nie gra żadnej roli. Obe jest to po prostu rozwój duchowy, rozwój Twojego ciała mentalnego. Takie jest moje zdanie...

Według mnie przeciw... ale nie będe się rozwijał :p
No i za bardzo się tym nie przejmuje...
 

Mishka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
ja się wzięłam?...
"Jeżeli istnieją inne światy, jeżeli są w nich inne od nas istoty i jeżeli są inne wymiary, to muszą one być dziełem Boga."

To wypowiedź jakiegoś księdza. Tak czytałam, więc
OoBE jest chyba OK wobec Boga :3
----------------------------------------
Próbowałam, ale nie wyszło... XD
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
To pytanie mnie zaskoczyło, bo nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale na pewno opinie będą podzielone.

Elune, może zechciałbyś przybliżyć mi swoje poglądy? Chciałabym się dokształcić i poznać Twoje zdanie, bo być może masz racje:) pozdrawiam!
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Szkliasta, ja nie ma pojecia jak to ejst mozliwe :p Pierwsze moje pytanie czy to tzreba robic z zamkneitymi oczami i czy koniecznie przy zasypianiu- przed snem. Drughie natomiast to metoda liny- jak to zrobic, wyobrazac sobei ze spadasz w ciemnosc a rece w wyobrazeniu maja byc materialne czy przezrocvzyste, cyz w ogole neiwidzialne- czarne. I czy ja mam patrzec na siebie- normalna wdrapujaca sie na line ( w wyobrazni oczywisice) czy mam po prostu unosic sie w ciemnosci.
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
wyobraź sobie po prostu miejsce w którym jesteś jak najdokładniej i wystającą np z sufitu linę i to jak się po niej wspinasz

Martyna: wydaje mi się, że to w jakich kolorach sobie cokolwiek wizualizujesz ma drugorzędne znaczenie - tu chodzi raczej o wywołanie konkretnego uczucia (np uczucia spadania)
 

Mishka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
ja się wzięłam?...
Dzisiaj muszę spróbować... Musi się
udać XD Wreszcie... (Ciii... Tylko 1
raz próbowałam ^^)

----Później...----
Jakie są sposoby wracania, poza tymi,
jakie zostały tu opisane? Jeśli są oczy-
wiście... A jeśli nie będę umiała wrócić?
Jak wygląda ciało, gdy z niego wyjdę?
Jesten ciekawa ;]
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
A mi sie wydaje, ze ciało wygląda tak samo. A sposób? To chyba automatycznie powraca, keidy ktoś Cie obudzi. A, keidy nie, to sama normalnie wchodzisz, keidy chcesz :p nie wiem :)

W kazdym razie mi nie chodzi Oklpeca o kolory, tylko o to, czy ja mam cos widziec- czy to ma byc czarne- nic, tylko samo uczucie.
 

mego

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
1
A mi się nie chce wierzyć że dusza od tak, może wyjść z ciała. Dla mnie to niezrozumiałe i niewytłumaczalne. Jeszcze dziwniejsze jest to że może tego doświadczyć każdy człowiek. :mruga:
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
@Szklista

Wiele rzeczy człowiek nie powinnien odkrywać... do wielu rzeczy człwoeik nie powinien się brać, często są potem z tego same niegatywne wyniki...

@Mishka

A jak udowodnisz??:D Ja wczoraj miałem juz drgawki w dwóch nogach i kolega mi na komórkę wysłał wędkę... budziłem koelsia całą noc:D grrr

@mego

MI też nie :D i dlatego to próbuje ;P

@topic

kurde... a tak w ogóle zawsze zasypiam po 15-20 minutach... :[ mmm o której najlepiej się kłaść przed tym? 22? bo ja się kładłem o 23.30 zawsze:p może ciut późno jak na pierwsze próby
 

Mishka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
ja się wzięłam?...
Moja koleżanka się bała, że
weszłam w stan OoBE i ją
podglądam pod prysznicem :p

Jak udowodnię? Nie wiem, może
zacznę zmyślać XD
 
Status
Zamknięty.
Do góry