Oobe

Status
Zamknięty.

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
wow... to masz prawo czuc do tego niechec... też się brzydze robali i nie dziwie się Tobie... pozdrawiam!
 

dragon_472

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Hehe mam pyanie takie male :p
Leze sobie no i jakos jest mi cieszko ale po kilku minutach pruby do przejscia w obe jakos lekko mi sie zrobilo ale w glowie piszczalo mi no i pulsowala ale jakos tak otworzylem oczy no i sie nei udalo. I mam pytanko czy tak powinno byc czy to tylko tak mi sie zdaje ?? :p
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
A ja ma pytanko czy to sie powinno robić z zamkniętmymi oczami?:p Czy jak kto chce? :) Bo ja chyba musze miec zamkniete bo sie skupic nie moge :p Tylko ze wtedy nie mam sufitu zeby za line ciagnąc :lol:
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
taaak Dragon 666, tak dokładnie ma być tylko nie wolno się bać i otwierać oczu, trzeba potęgować ten stan:)

Tak Jera raczej z zamkniętymi, wtedy masz większe obszary wizualizacji. próbowałam kiedyś z otwartymi, ale nigdy mi nie wyszło, nie mogłam się skupić:p
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
42
jasne, że będziemy trzymac:) poczytaj trochę na ten temat, dowiedz się wielu ciekawych rzeczy na temat własnej duszy:)

a wlasnie gdzie moge o tym poczytac? daj jakis link do stronki jak mozesz...a co do bezpieczenstwa to nie balibyscie sie ze mozna pozniej sie zgubic i nie wrocic... ?? :mruga:
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
nigdy nie słyszałam o takim przypadku, kiedy jakieś Niefizyczne Ciało nie wróciłoby... a jeśli chcesz o tym czytać, to po prostu wpisz w wyszukiwarce OOBE i wyskoczy Ci wiele ciekawych stronek:) pozdrawiam i miłej lektury:)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
eh, kocham to, ludzie jak sie boicie to dajcie sobie siana, a jak tego chcecie to odrzuccie strach!
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
... taka opcja też jest dostępna. Jeśli boicie się, to faktycznie nie ma to sensu. Jeśłi chcecie przeżyć obe, to musicie się wyzbyć strachu, inaczej nic z tego.
 

kropla_deszczu

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
34
czytałam już co nie co na ten temat... I wiem że to jest bezpieczne, że człowiek moze sie w tym stanie spytac nawet swojego przyjaciela co sądzi o nim, i ten przyjaciel choć go nie bedzie widzieć, to w głowie odpowie na postawione pytanie...
Ja chciałam już nie raz takie coś przeżyć... ale niestety nie udało mi sie ... :(
Człowiek musi być zrelaksowany, najlepiej to zrobić tuż przed spaniem...Tylko uważajcie żeby nie zasnac :p
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Karolina, robisz tam co chcesz, bo jest to świat który tworzysz Ty, jest to Niefizyczny Świat. Ja robie wszystko co wpadnie mi do głowy. Lecę do swojej sympatii, całuje się, idziemy gdzieś razem... Latamy itd... Nie jestem jeszcze pewna czy mogę spotkać w NF kogoś kogo znam naprawdę i czy ta osoba będzie świadoma, że pojawiła się w NF. Mam przyjaciela i czesto się do niego wybieram w czasie podróży astralnych. Staję przed jego łóżkiem i kładę moją dłoń na jego dłoni. Wtedy on też opuszcza swoje Fizyczne Ciało, ale nie wiem czy jest to prawda czy fikcja stworzona przez mój umysł...

Pytasz się jak wrócić. Wystarczy, że pomyślisz o swoim Ciele Fizycznym, że chcesz już wrócić i... tyle:)
A jeśli ktoś Cię będzie budzić, to poczujesz to na Niefizycznym Ciele i automatycznie wrócisz.

Dragon 666 z zasypianiem to jest różnie... Trzeba być zrelaksowanym, lecz nie wolno spać... Ale to nie jest problem! Jeśli zaśniesz, to wprowadź się w LD czyli świadomy sen. We śnie musisz tylko uświadomić sobie, że jesteś we śnie. Wtedy możesz wszystkim manipulować:> z LD bardzo łatwo jest wejść w OBE.
Jeśli już uświadomisz sobie, że śnisz, to Twoje ciało tez będzie o tym wiedziało czyli "umysł czujny, ciało śpi". Pomyślisz, że chcesz wyjść z ciała i... wyjdziesz:)
 

_^Karolina^_

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wałbrzych [?]
Dzięki .. o to mi wlasnie chodziło :) ... Dzisiaj prubuje 4 raz .. mam nadzieje, że mi sie uda :skrzywiony:
P.s. Trzymajcie kciuki ;p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Karolina, robisz tam co chcesz, bo jest to świat który tworzysz Ty, jest to Niefizyczny Świat. Ja robie wszystko co wpadnie mi do głowy. Lecę do swojej sympatii, całuje się, idziemy gdzieś razem... Latamy itd... Nie jestem jeszcze pewna czy mogę spotkać w NF kogoś kogo znam naprawdę i czy ta osoba będzie świadoma, że pojawiła się w NF. Mam przyjaciela i czesto się do niego wybieram w czasie podróży astralnych. Staję przed jego łóżkiem i kładę moją dłoń na jego dłoni. Wtedy on też opuszcza swoje Fizyczne Ciało, ale nie wiem czy jest to prawda czy fikcja stworzona przez mój umysł...
Szklista tak to opisałaś że jestem wściekła że mi sie nie udaje :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Mi też już troche sie nie udaje ... eh :(

te zdjęcie w avku to twoje ?? Przypominasz troche mojego kumpla :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
to fotka taboretixa
no to On przypomina trochę kumpla kizi :D

ale mnie tym teraz zachęciliscie cholera... tlyko zastanawiam się nad tym, czy np. to jest jak najbardizej okej w.g Boga. Czy to jest "legalne" w religii chrześcijanów :pP ano i ja mialam czasami swiadomy sen, ale chyba wszystko toczylo sie tak, jak mialo. chociaz.. moze to ja zrobilam tak, jak bylo?.... najciekawsze jest to, ze te dwa swiadome sny- które pamietam, byly okropne. W jednym czail sie złodziej w drugim ktos mnie gonil. Szok :D musze troche o tym poczyatc:) :
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
nie doswiadczylem...ale od wczoraj probuje :D i niby tam te peirwsze rzeczy wyczuwalem (drgawki jednej nogi :bag: i ciezsze cialo...ale nic wiecej...)
 
Status
Zamknięty.
Do góry