"ona To On" :)

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
jasne, że tak :D
- kolego wreszcie nie mówiłby gdy chce z nim gdzieś jechać - "nie będe woził drzewo do lasu" <_<
- mój chłopak powiedziałby mi co tak naprawde o mnie sądzi, co mu się we mnie podoba a co nie, bez obaw, że go uszkodze :D

-no i to męskie ciałko ;D ;)
 

Milenka

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
34
chyba warto by bylo poznac zycie z meskiego punktu myslenia :D zaznaczylam tak :D
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Nie ja bym nie chciała.
Wolę by została choc nutka tajemniczości...
Jakos nie marzę, aby mieć ciężko między nogami :D
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
ok przyznam sie chcialbym ale tylko na 1dzien i to z moim sloneczkiem to by bylo ciekawe ^_^ obym tylko nie trafil na jej okres bo jakos nie ciekawi mnie jak go przezywacie chociaz z tych opowiesci to wam wspolczuje, ale cialko mojej ukochanej ohh... az sie rozmarzylem :D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja tez chcialabym, chcialabym zobaczyc znalezc sie na jakis czas w skorze faceta :p ciekawe jak to by bylo ...chcialabym zobaczyc co pewien z nich czuje do takiej pewnej osoby i.... ;)
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Jak wieszosc chciałbym. I najlepiej jakoś extra laskom :p , i myslec to co tamta osoba tzn. mieć mysli jak tamta osoba.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja bym nie chciała. Wtedy życie nie byłoby już takie ciekawe, miałabym wszystko podane na tacy i to by było za proste. Wolę, żeby zostało tak jak jest :)
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
ja bym zmienila sie w chlopaka........ ale tylko wtedy kiedy bym chciala i na krutki czas. na dluzsza mete bym nie wytrzymala... np. mialabym problem: do kturego wejsc klopa?????????????
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Ja jeśli miałabym możliwość to chciałabym, ale mi na tym nie zależy ;) mam z chłopakami bliskie kontakty, wiem co myślą, co ich interesuje. Oczywiście każdy jest inny i wyjątkowy (na swój sposób)... Nie jestem jakąś flirciarą więc w płci przeciwnej obchodzi mnie coś wiecej niż opakowanie, a więc głowę już znam :p Nie mam potrzeby wcielania sie w jakiegoś gościa bo po co?
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Ja bym nie chciał. Nie potrzebuję tego, wolę być nieświadomy. :D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
chcialbym ale chyba przez nastepny miesiac by mnie glowa bolała od tych babskich spraw
:lol: Kerio rozbroiłeś mnie tym tekstem xP

a ja chaiałabym się zamienić xP właśnie w tym czasie ;] babskich spraw xPPP
ale poza tym to nieeee xD
 

pralinka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska ;)
Ooooch tak :D Jako chłopak mogłabym zostać piłkarzem ;) Ach być w klubie z takim Cristianem Ronaldem :zakochany:
Ale z drugiej strony nie mogłabym wzdychać do Brada Pitta! :eek: To ja chyba wolę jednak pozostać kobitką ;) Ale tak na jeden dzień zamienić się w faceta - czemu nie? ;)
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
zgadzam się z Pralinką :D

na jeden dzień, gdyby to było możliwe, czemu nie... :przewraca: :D

no, ale jak narazie to niemożliwe :D :D :lol:
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Eeee.... Ja tam bym nie chcial.. :p Pewnie nie moglbym sie dostowowac.... No.. chyba ze bym zostal... lesbijka :D:D
 
Do góry