on oszukiwał mnie, teraz oszukuje ją

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Witam! Dawno tu nie byłam i tymbardziej dawno nie zamieszczałam nowych postów. Mam pewnien problem. 3 lata temu byłam z pewnym chłopakiem. Byłam z nim dosc długo, jakiś rok, nawet trochę więcej. Poznalismy się przez internet, oczywiscie spotykalismy sie tez w realu ale nie często bo on mieszka daleko. Nie o to jednak chodzi. Jakis czas temu czytałam gdzies w necie artykuł i przyszedł mi do głowy głupi pomysł- postanowiłam wejsc na jego konto mailowe (kiedys podał mi hasło do swojego konta gdzies indziej i okazało sie ze on ma do wszystkich kont to samo hasło). Tak wiem że to niemoralne i nie powinno sie tego robic. Dlatego mówię, ten pomysł był głupi... Przeczytalam kilka ostatnich maili ktore do niego doszły. Byly od jakiejs dziewczyny, nazwijmy ją X. X pisała że go kocha itd itp. Ok, ma dziewczyne i mi nic do tego- tak pomyslalam. Przeszłam jednak do starszych maili i to mnie załamało... Niespodziewałam sie tego kompletnie. On był z nią i ze mną w tym samym czasie! Pod koniec związku ze mną zaczął byc z nią! Równiez poznali sie przez neta, mieszkają daleko od siebie. Sa nadal razem ale widze ze ona sie z nim męczy. Po prostu wiem jaki on jest. Zazdrosny, chce seksu a ona mu pisze ze nie jest na to gotowa lecz on nie bardzo to rozumie. No i oczywiscie pisuje do innych dziewczyn za jej plecami a jej tego zabrania tzn zabrania jej pisac do chlopakow i spotykac sie z nimi. Wiem, że ona ma problemy ze sobą, chcialabym jej jakos pomoc wyjsc z tej sytuacji. Moim zdaniem on ja permamentnie wykorzystuje. Aha, wspominałam juz ze on chce od niej rozbieranych fotek? Nawet gdy ona nie ma ochoty ich robic to on jej karze. Straszne, nie? To wszystko wiem z maili od niej do niego. Jak moge jej pomóc? Proszę o rady, pozdrawiam :*
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Kolejny doskonały przykład na to , że nie warto do końca wierzyć tym zdradliwym stworzeniom czyli... facetom . Gdyby ta dziewczyna była na tyle rozsądna to widząc do czego ten chłopak ją zmusza czy w jaki sposób z nią wogóle rozmawia to nie zastanawiając się nad tym głębiej szybko skończyłaby z nim kontakt . Jeśli Twoje sumienie podpowiada Ci , że mogłabyś z tym coś zrobić , żeby chociaż ją uchronić od niego nim nie będzie na to za późno by nie miał możliwości jej skrzywdzić to możesz z nią o tym porozmawiać , ale nie robiłabym sobie nadziei , że cokolwiek tym wskurasz bo wkońcu ona nie wie jakie masz zamiary . Może pomyśleć sobie , że chcesz jej go odebrać a to co próbujesz jej wmówić jest kłamstwem wyssanym z palca .
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Jeśli bardzo zależy Ci na uświadomieniu jej z kim ma do czynienia musisz mieć dowody, bo inaczej może pomyśleć, że chcesz ich zwyczajnie skłócić, żeby mieć go dla siebie, ale z tym akurat nie powinno być problemu...
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Piszecie "porozmawiaj z nią", "miej dowody" ... Ale jak z nią pogadac i jakie miec dowody? Hmm no raczej nie podam jej jego hasła do maila bo nie wydaje mi się to dobrym wyjściem aczkolwiek zawsze jakies to jest. Macie inne pomysły? Zalezy mi by utrzec nosa temu hipokrycie a jej pomóc...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Hmm no raczej nie podam jej jego hasła do maila bo nie wydaje mi się to dobrym wyjściem
A dlaczego nie? Chcesz chronić netowego oszusta? W takim przypadku lojalność nabiera innego znaczenia. Dziewczyna uwierzy jak sama przeczyta, pomyśl, że może w ten sposób uchronisz ją od poważniejszych błędów.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
A czemu to nie jest dobrym wyjściem?? A co myślisz że lepiej będzie jak jej opiszesz wszystko?? Wątpię żeby w to uwierzyła. Sama musi się o tym przekonać, sama musi poczytać te wiadomości. Przecież też nie musisz jej się przedstawiać kim jesteś etc.
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Tak myslicie? A słuchajcie ja wpadłam na taki pomysł: załozyłam lewego maila (wymyslony nick, haslo ktorego nie uzywam itp) i pisze do niego z tego maila, aby sie uwiarygodnic wyslalam nawet nie swoje fotki. Popisze z nim, spytam czy ma dziewczyne itp popodpuszczam go i wtedy napisze do X i podam jej tego mojego lewego maila (adres i haslo), wejdzie i poczyta to co on "do mnie" pisal. Co Wy na to?
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
W sumie skoro naprawdę on jest takim podłym typem to Twoje rozwiązanie jest dobre, ale dziwi mnie to, że on w ogóle nie kasuje wiadomości tylko je kolekcjonuje :)
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
W sumie skoro naprawdę on jest takim podłym typem to Twoje rozwiązanie jest dobre, ale dziwi mnie to, że on w ogóle nie kasuje wiadomości tylko je kolekcjonuje :)
Mnie też to zastanawia ale moze on tak lubi hehe. Ale wezcie tez pod uwage to jaki on jest naiwny... Sam mi kiedys dał hasło i wszedzie ma to hasło takie samo :p
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
ło matko....daj sobie z nim spokój w ogóle!

z nią możesz szczerze pogadać
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Ja myślę ze jeśli tak jest jak piszesz, ze on oszukuje tą dziewczynę, to możesz jej zwyczajnie to powiedzieć/napisać, nawet bez dowodów, samo to da jej przecież do myślenia.
Jak uwierzy to dobrze, jak nie to trudno, z Twojej strony będzie to fair, bo dałaś jej znak. Moim zdaniem nie ma co się bawić w takie większe konspiracje.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Mnie też to zastanawia ale moze on tak lubi hehe. Ale wezcie tez pod uwage to jaki on jest naiwny... Sam mi kiedys dał hasło i wszedzie ma to hasło takie samo :p



Może myślał, że go nigdy nie sprawdzisz, albo nie grzeszy inteligencją i ma krótką pamięć skoro ma wszędzie takie same hasła :p
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
A ja tam uważam, że jakaś sprawiedliwość na tym świecie musi być.
Czasem samemu trzeba ją wymierzyć.
Zemsta jest małostkowa, jest narzędziem ludzi słabych....bla bla.
Może i coś w tym jest, ale z drugiej strony czy moralnym byłoby przyglądanie się temu jak ktoś cierpi w toksycznym związku ?


Ja na Twoim miejscu podałabym jej login i hasło do twojego maila, żeby zobaczyła jak jej "luby" gawędzi sobie z innymi w internecie i porozmawiałabym z nią.
Gdybym była nią to byłabym Ci bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam :)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Ja na Twoim miejscu podałabym jej login i hasło do twojego maila, żeby zobaczyła jak jej "luby" gawędzi sobie z innymi w internecie i porozmawiałabym z nią.
a moze on to robi tylko po to, aby nauczyc sie co dziala na kobiety, a co nie i dzieki temu bedzie mogl byc lepszym partnerem dla niej?
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Narazie go podpuszczam na tym lewym koncie ale nie wiem za bardzo jak... Macie jakies pomysły?
Mysle ze wazne jest karanie takich internetowych oszustów bo kazda dziewczyna moze na kogos takiego trafic, przeciez oni nie mają nicku internetowy_oszust co nie :p Dlatego warto uczyc sie takich rozpoznawac.
 
Do góry