On mówi że nie jest gotowy na nowy zwiazek ;(

socjopata

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
110
Punkty reakcji
0
Ale jaja, 19-latek uzależniony od Tibii wypowiada się jakby miał doktorat z miłości.
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
socjiopata


dołączyłem w grudniu na forum.Stare nie ważne informacje tam są


dzięki za przypomnienie muszę kilka rzeczy pozmieniać
 

zaaalamana

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
do damcio

Wiesz nie wydaje mi sie zeby to bylo zwykle zauroczenie . Bo nie zareagowalabym tak jak zareagowalam jak napisal mi to ze nie nie wie czy jest gotowy na nowy zwiazek ...
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Moim zdaniem potraktował Cie jako koło ratunkowe .
Może szukał pocieszenia w ramionach innej żeby mógł na chwile oderwać się od tego ?

Ze dla niego to za wcześnie, bo sam nie wie co czuje do eks, ale do niej juz nie wróci . -- >
Naprawde mu wierzysz ? A za tydzień wyjrzysz przypadkiem przez okno w pokoju zobaczysz ich znowu jako szczęśliwą parę . Facet to ostatnie stworzenie na kuli ziemskiej któremu nie warto wierzyć .


Tylko bardzo przeslismy do etapu przytulania sie i calowania .. On mówił ze mu zalezy, ze teskni za mna . -->
Nie oszczędzasz czasu . Łatwa zdobycz jesteś . Podałaś mu prawie wszystko na tacy więc po co miał się dalej starać ?


Czy czekac na niego naprawde kocham go i zalezy mi na nim strasznie .. A Wy co o tym sądzicie ?? -- >
jest niezdecydowany może chciałby kogoś mieć ale boi się kolejnego zaangażowania .
Bawił się Twoimi uczuciami .


Podsumowując : Trwają więc poznasz jeszcze kogoś na jego miejsce a z nim daj sobie spokój.
Zgadzam sie z Tym zdaniem, poza tekstem o chłopakach :p



"Nie jest z tych chlopakow co sie bawia dziewczynami" a co kontrolujesz go co dzień co robi??? nie możesz tego wiedzieć.
"Gdyby tak bylo by nie wyjasnil niczego i po prostu zerwal kontakt." buahahahha dobre.... dziewczynko nie jest jeden rodzaj podrywaczy jak byś chciała wiedzieć, jeden Cię oleje a drugi przeprosi grzecznie zeby zmylić Cię;] że nie jest taki "lovelas" ;]
"A nie jeszcze proponowal spotkania kolezenskie" a skąd wiesz co bedzie się dziać na tych spotkaniach??? może buzi buzi itp...
" Nie jestem łatwa zdobycza tak jak to okresliłeś tylko oboje tego chcielismy, nie zmuszał mnie do tego" wiesz co znaczy w ogóle "łatwa zdobycz" ??? oboje, czy Ty sama mało ważne, kto chciał, liczy sie co zrobiłaś i w jakim czasie, a był to bardzo krótki czas.

I zostaw chłopaka, rany.... mało jest innych?? nie chce być z nikim to go nie zmuszaj na siłę bo jak będzie "słaby" to sie zgodzi na związek z Tobą który się rozleci po 2 tygodniach
 

zaaalamana

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
do Portos201

Tak tylko że człowieka nie mozesz okreslic po samych słowach jaki jest .. A ty gdybys sie zabujał to bys nie walczyl ? tylko odpuscil i powiedzial sobie nie ta to inna ..
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
do Portos201

Tak tylko że człowieka nie mozesz okreslic po samych słowach jaki jest .. A ty gdybys sie zabujał to bys nie walczyl ? tylko odpuscil i powiedzial sobie nie ta to inna ..
jak by mi laska powiedziała ze narazie nie jest gotowa na związek i że musi przemyśleć to bym dał spokój a czemu??

1. Takich jest jeszcze z milion w Polsce, a u mnie w mieście tez nie mało
2. Jest to ewidentne danie do zrozumienia "daj sobie spokój ja się nie wiążę"

Ale Tobie jest to trudno widać pojąć
 

zaaalamana

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
No dla ciebie najwidoczniej jest wszystko białe albo czarne .. Może faktycznie sie nie pozbieral po zwiazku ktory trwal 2 lata. Kazdy ma inny charakter i inaczej to odbiera. Nie musi to oznaczac odrazu ze mam sobie dac spokoj .
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Dam Ci dobrą rade nawet jakby miało się to skończyć albo nie zacząć : Jeśli Ci na nim naprawde zależy uważasz że to jedyny facet , z którym będziesz szczęśliwa to walcz o niego . Nie zważaj na słowa bo pisać można wszystko , a co innego myśleć . Może on potrzebuje poprostu troche czasu żeby mógł sobie to wszystko poukładać ?

Ja kiedyś popełniłam ten błąd do dzisiejszego dnia go sobie wypominam więc nie rób tego co ja nie poddawaj się tak łatwo bo kiedyś będziesz tego żalować że dałaś wypełznąć szczęściu jakie moglo Cie spotkać przez palce .
Niczego nie tracisz możesz tylko zyskać .
 

zaaalamana

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
do Predictable

]Jak przeczytałam Twoja odpowiedz jakoś mi się tak lżej zrobiło ;)) Bo duzo ozosb własnie uwaza tylko daj sobie z nim spokoj chłopak cie wykorzystał . Moze faktycznie potrzebuje czasu żeby sobie przemyśleć wszystko . Poukładac i zakonczyc na dobre poprzedni zwiazek .. Z poprzednim chłopakiem ktorym byłam tez nie mialam łatwo. Tez musialam walczyc dosc długo o niego ale bylo warto bylismy prawie 2 lata razem ;)) I wydaje mi sie ze i tutaj sie nie moge poddac ;)
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Nawiązując do mojego wcześniejszego postu to możesz mi wierzyć , że gdybym miała tylko możliwość żeby cofnąć czas do tamtej chwili to nie zawahałabym się ani troche postąpiłabym wtedy zupełnie inaczej jak zareagowałam .
Dlatego nie zwracaj uwagi co ktoś Ci radzi jak masz postąpić bo sama powinnaś zdecydować co dla Ciebie będzie najlepsze . Zrób to czego ja nie zrobiłam w pore wtedy kiedy była nadzieja że da się naprawić to co zepsułam czyli zaryzykuj . Ale mimo wszystko uważaj na niego ja już za wiele przeżyłam więc mnie to już nic nie zdziwi a do chłopaków do końca zaufania nie miej każdy potrafi kłamać nawet jak ktoś wydaje Ci się warty żeby mu całkowicie zaufać bo to Ty dostaniesz porzadnego klapsa w tyłek a on nawet się tym nie przejmie .


On mi mówił że boi się że się do kogoś przyzwyczai , nie powiedzial nic takiego że nie jest gotowy na związek a po jego zachowaniu widać było że jest mną zainteresowany wystarczy że zobacze go gdzieś na przystanku albo mignie mi na uczelnii to wszystko do mnie wraca czyli nie byłam do końca skreślona , ale wtedy sobie wpoiłam coś do głowy że nic z tego nie wyjdzie nieraz robił mi na zlość chyba specjalnie możliwe że chciał mnie wybadać ale mniejsza oto - zostawiłam to tak jak jest .
 

zaaalamana

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
I zrobie tak ;) Pójde za głosem serca, wkońcu już nic nie moge stracic a zyskać . Kto wie co będzie za pare miesięcy może jeszcze z tego bd się razem z nim śmiać ;)) . Będzie cięzko ale dam rade juz pare sytuacji ciezkich przezyłam w swoim życiu .. Wielkie dzieki ;*
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Nie daj się innym wkręcać jak sama spróbujesz to dowiesz się jak potoczy się to dalej , ale nie będziesz mieć do siebie pretensji tylko wspominać to z milszymi wspomnieniami na samą myśl ;) Ja wierze że wszystko się ułoży :)
 

zaaalamana

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
No ja gdzieś w głębi też w to wierze ;) . I mam nadzieje ze wszystko wróci do normy i będzie ok . ;] Jak to się mówi nieraz trzeba pomóc miłości ;)
 
Do góry