On mnie już Nie KOCHA !

GinaGrace

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam Nazywam się Daria i mam problem z którym nie mogę sobie poradzić.
Jestem w związku już od 2 lat ,i wiem że to jest mężczyzna mojego życia, czuję to ! :heart:
Bardzo go kocham i zależy mi na nim, ale on mnie już nie Kocha!!
Powiedział mi że zmieniłam się, że wariuję! powiedział mi że nie Kocha mnie tylko mnie Bardzo Lubi - a jednak jesteśmy nadal razem !. Żyje pod wielkim znakiem zapytania nie wiem co mam robić!!
Kocham Go nad życie i nie wyobrażam sobie Dalszego istnienia bez niego!!!! :smutas:
Zapadam w depresje, nie chcę już żyć nie mam dla kogo !! ;(


Błagam Pomóżcie !!! :(

 

Attachments

  • SERCE.jpg
    SERCE.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 4
P

Ponury Żniwiarz

Guest
Do miłości nikogo nie zmusisz, można się odkochać, to bardzo częste zjawisko.
 

GinaGrace

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja wiem ale życie bez niego to już nie życie, to nie jest moja pierwsza wielka Miłość ale czuję że to właśnie z tym człowiekiem chcę spędzić resztę życia.
 

Foka Szara

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Spokojnie... Wiem co przeżywasz. Może to co napiszę będzie Ci się wydawało stare i oklepane, ale nic lepszego w związku się nie trafia jak umiejętność komunikowania się. Szczera rozmowa. Nie sztuką jest powiedzieć, że kogoś się już nie kocha. Dla mnie takie tłumaczenie nie istnieje. Kwestia tego, czy facet jest w stanie się wysilić i naprawić razem z Tobą to, co mogło się popsuć. To, że się zmieniłaś... A kto się nie zmienia? Człowiek często jest bohaterem dynamicznym. Ja ze swoim partnerem ustaliłam, że nie będzie między nami głupich nieporozumień. Jeśli coś nam nie pasuje mówimy to sobie od razu. Nie dochodzi do takich sytuacji, że jedno drugim się przestaje interesować z jakichś powodów. Oboje staramy się, żeby iskierka nie wygasła. Trzeba pielęgnować związek. Spędźcie razem trochę czasu, zapomnijcie o problemach, żeby sobie przypomniał mężczyzna Twój, że jesteś dla niego kobietą doskonałą, stworzoną, by z nim być. Nie możesz się załamywać i pokazywać, że jesteś zdruzgotana. Mężczyźni lubią silne psychicznie kobiety :) Nie zerwaliście, więc nie wszystko stracone. Wyjdźcie razem tam, gdzie przypomnicie sobie, dlaczego się w sobie zakochaliście. Te miłe, drobne chwile, wspomnienia... to pomaga w najgorszych chwilach. Daj znać :) Jak co, jestem do dyspozycji ;)
 

Foka Szara

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Powodzenia ! Jestem romantyczką : ) wiem, że uda się odnaleźć w Was ten płomień.
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Chcesz spędzić resztę życia z kimś kto jest z Tobą pomimo braku uczuć do Ciebie? Co to znaczy, że Cie nie kocha? Określił? Sprecyzował? Słowa kocham/niekocham to często wytrych emocjonalny. Stosuje się go po to, żeby uniknąć trudnych rozmów, odpowiedzialności i ponoszenia konsekwencji własnych decyzji.
 

GinaGrace

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
W sumie to masz racje ... nie wiem co robić może skorzystam z rady FOKI SZAREJ a potem zobaczę jak sie to wszystko potoczy
 

GinaGrace

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Spokojnie... Wiem co przeżywasz. Może to co napiszę będzie Ci się wydawało stare i oklepane, ale nic lepszego w związku się nie trafia jak umiejętność komunikowania się. Szczera rozmowa. Nie sztuką jest powiedzieć, że kogoś się już nie kocha. Dla mnie takie tłumaczenie nie istnieje. Kwestia tego, czy facet jest w stanie się wysilić i naprawić razem z Tobą to, co mogło się popsuć. To, że się zmieniłaś... A kto się nie zmienia? Człowiek często jest bohaterem dynamicznym. Ja ze swoim partnerem ustaliłam, że nie będzie między nami głupich nieporozumień. Jeśli coś nam nie pasuje mówimy to sobie od razu. Nie dochodzi do takich sytuacji, że jedno drugim się przestaje interesować z jakichś powodów. Oboje staramy się, żeby iskierka nie wygasła. Trzeba pielęgnować związek. Spędźcie razem trochę czasu, zapomnijcie o problemach, żeby sobie przypomniał mężczyzna Twój, że jesteś dla niego kobietą doskonałą, stworzoną, by z nim być. Nie możesz się załamywać i pokazywać, że jesteś zdruzgotana. Mężczyźni lubią silne psychicznie kobiety :) Nie zerwaliście, więc nie wszystko stracone. Wyjdźcie razem tam, gdzie przypomnicie sobie, dlaczego się w sobie zakochaliście. Te miłe, drobne chwile, wspomnienia... to pomaga w najgorszych chwilach. Daj znać :) Jak co, jestem do dyspozycji ;)

Skorzystałam z twojej rady ale po jakimś czasie zrozumiałam że ten związek nie ma sensu i zerwałam z nim, nie jestem smutna, bardziej szczęśliwa bo nie bedę cierpieć takich jak on, a może lepszych jest na świecie MNóstwo ! ale i tak bardzo mi pomogłaś :) :) :) :) :) :)
 

Foka Szara

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Cieszę się Twoim szczęściem^^ Powodzenia na nowej drodze życia : ))))
 
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
131
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
Skorzystałam z twojej rady ale po jakimś czasie zrozumiałam że ten związek nie ma sensu i zerwałam z nim, nie jestem smutna, bardziej szczęśliwa bo nie bedę cierpieć takich jak on, a może lepszych jest na świecie MNóstwo ! ale i tak bardzo mi pomogłaś :) :) :) :) :) :)

strasznie szybko ci przeszło. właśnie widzę jak bardzo go kochałaś. brak słów...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
strasznie szybko ci przeszło. właśnie widzę jak bardzo go kochałaś. brak słów...

dokładnie

koszmar jakiś tak rozchwianej emocjonalnie 23latki dawno nie widziałam,

23ego kocha go nad życie i krzyczy ze bez niego zyć nie moze a parę dnii pozniej- ok zerwałam z nim , nie jestem smutna bo takich jest mnóstwo. RATUNKU :]
 

Justyna23

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
1
A co to ma może płakać po nim? Dostał co chciał to wielce kochał a po 2 latach się obudził, że jednak bardzo lubi. Masz racje takich jak on jest wielu.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
@up nie wiem czy powinna płakać, ale w 1 poście, dałaby sobie prawą rękę odciąć byle wrócił, a za 4 dni już jedno wielkie WHATEVER :]
 
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
131
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
nam nie chodziło o to że ma po nim płakać. po prostu najpierw pisze że nie może bez niego żyć, że go bardzo kocha a za chwilę piszę że się skończyło i się z tego powodu cieszy i że znajdzie następnego bo takich jest mnóstwo.
to musiało być baaardzo głębokie i prawdziwe uczucie.
 
Do góry