ON jest tak bardzo nieśmiały

kwiotula

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Chłopak z którym się spotykam ( jeszcze nie mój ) jest bardzo nieśmiały. Ucieka wzrokiem. Boi się dotyku. I może właśnie dlatego nie jesteśmy oficjalną parą, choć praktycznie to może już tak być :))
Podobamy się sobie, bardzo. Chciałabym być bliżej niego. Czasem sobie myślę: " no złap mnie za rękę, i nie bój się, pocałuj" no ale..nici, choć wiem że chciałby to zrobić :)
Pomóżcie proszę...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
No wlasnie wez sprawy w swoje rece :sexy:

Musisz go subtelnie zachecac skoro jest niesmialy ;)
 
M

marco9512

Guest
Skoro jest nieśmiały to już ręce składają się same do napisani ,,przejmij inicjatywe" najwyraźniej sama chyba się boisz skoro sama nie próbujesz go rozpalić :)
 

kwiotula

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ja się nie boję, tylko chyba nie umiem......... :( ( (
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Napisz do niego na GyGy aby to zrobił bądź sama przejmij inicjatywę ale jeśli jesteś równie nieśmiała to pogadajcie na GyGy albo przez SMS i ustalcie między sobą kto co ma zrobić :p ^^
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Jak nie umiesz...
Złap go za rękę, więcej kontaktu fizycznego inicjowanego przez Ciebie, a on na pewno też wtedy ośmielony zareaguje ;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jest chłopak nieśmiały ale... to może być nawet plus :)

Przejmij inicjatywę po kilku takich sytuacjach się ośmieli - zobaczysz. Powodzenia :) I nie mów że nie umiesz, bo skoro sama piszesz że chciałabyś żeby cię pocałował itp. to chęć na to będzie większa niż mała obawa :)
 

malpa999

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
3
hmm, może jeszcze zacznijmy od tego ile macie lat? Jesteś pewna że mu się podobasz? powiedział Ci to? czy coś?
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Napisz do niego na GyGy aby to zrobił bądź sama przejmij inicjatywę ale jeśli jesteś równie nieśmiała to pogadajcie na GyGy albo przez SMS i ustalcie między sobą kto co ma zrobić :p ^^

i właśnie w ten sposób zatracają się relacje między dwoma ludźmi
 

Dziarski

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
Masz trzy wyjścia.

Czekać aż się przełamie, przejąć inicjatywę albo znaleźć sobie innego.

:)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Jesteś taki pewien? Śmiało powiedz swoje argumenty ^^

ani gg, ani smsy ani inna forma kontaktu bez kontaktu wzrokowego, czucia obecności tej osoby nie zastąpi Ci tej osoby, co więcej dojdzie do tego że o ważnych problemach dotyczących ich życia, wspólnej przyszłości będą rozmawiali na gg. Nawet jak się jest nieśmiałym to z osobą która jest dla Ciebie ważna trzeba rozmawiać o wszystkim w cztery oczy. Na gg o takich problemach możesz sobie rozmawiać z koleżankami czy kolegami.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
ani gg, ani smsy ani inna forma kontaktu bez kontaktu wzrokowego, czucia obecności tej osoby nie zastąpi Ci tej osoby, co więcej dojdzie do tego że o ważnych problemach dotyczących ich życia, wspólnej przyszłości będą rozmawiali na gg. Nawet jak się jest nieśmiałym to z osobą która jest dla Ciebie ważna trzeba rozmawiać o wszystkim w cztery oczy. Na gg o takich problemach możesz sobie rozmawiać z koleżankami czy kolegami.

Spokojnie nie musza caly czas gadac "wirtualnie" tylko na poczatku, az przelamia lody :D
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
Moim zdaniem większa część poprzedników ma rację: Powinnaś zrobić pierwszy krok. Ty widzisz, że chcecie być razem. Faceci często tego nie widzą i boją się odrzucenia. Dlatego daj mu wyraźny sygnał. Pomysł z gg wypali ale na początku: po prostu zapytaj go co sądzi o Was jako parze, czy to w ogóle widzi itp. Powiedz prosto z mostu czego oczekujesz-Facet się nie domyśli sam niestety o co może kobiecie chodzić.
 
W

wroneczki4

Guest
Jak większość osób wyżej już napisało... PRZEJMIJ INICJATYWĘ!
Skoro nie chcesz czekać nie wiadomo ile, to weź sprawy w swoje ręce :)
Jeśli tak bardzo chcesz całusa to sama go weź.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Zacznij mu posyłać sygnały, nie pytaj jakie, bo dobrze wiesz. Oczaruj go trzepotem rzęs, wydaj mu się mała i bezbronna, a na pewno skusi się na dotknięcie Ciebie, choćby miało to być zwykłe klepnięcie po plecach. Jedna od takiego niewinnego dotknięcia powinno być już z górki. Facet po prostu nie ma doświadczenia u panienek, więc jest nieśmiały, bo nie wie jak ma postępować. Pomóż mu i pokieruj go.
 

malpa999

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
3
albo powiedz mu tak. Marek, Tomek (czy jak on ma tam na imię) ale z Ciebie dupa wołowa nawet mnie nie złapiesz za rękę i nie pocałujesz :p może chłopak się otrząśnie :D
 

kwiotula

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ooo. dziękuję! W domyśle miałam taki ''plan'' o przejęciu inicjatywy, jednak brakowało mi jakiegokolwiek bodźca by zadziałać, choćby zdania 'otoczenia'. Teraz jestem już pewna.. :)
 
Do góry