Omdlenia

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
sporadycznie zdarzają mi się omdlenia.... czemu się pojawiają.. wiem że to niedotlenienie mózgu ale czemu tak jest???
 

sebog

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Moja kumpelka też tak ma...cały czas lekarze nic nie wiedza czemu tak jej sie robi ale ona śpi w ciągu doby jakieś 6h więc może od tego ale nie wiem idź do lekarza
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
niektórzy mają tak ze jakos cos mają tak ze np w bok spojrzą i tetnica sie zaciska niedotlenia sie mózg i mdleją ktos na forum mial taki problem ale neistety nie pamietam kto musisz iść do lekarza bo to moze byc coś poważnego!!!
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Ja omdlewam, ale tylko w czasie orgazmu. Byłam podejrzewana o anemię, ale badania nic nie wykazały i lekarz orzekł, że taka uroda. W każdym bądź razie zgłoś to koniecznie lekarzowi.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmmm czasem tak jest poprostu z powodu dojrzewania ;) jaa tez czesto mdleje ale jakos problemu nikomu nie robie :p mysle zee wizyta u lekarza nie jest konieczna bo co on moze.. taki organizm poprostu..
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
no cóż. zupełnie nie mam pojęcia od czego mogą być te omdlenia. może sie stresujesz, małó jesz , mało śpisz ? jeśli nie to naprawdę trudna sprawa. byłaś z tym już u lekarza. jeśli nie to mozę warto by byłó go odwiedzić ? pozdrowienia i napisz kiedy się dowiesz co to byo lub czy wogóle jest lepiej :*
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Lub też jesteś nie wyspana , przemęczona , nie dożywiona. Przyczyn przez które je posiadasz może być wieeeleee....
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Hmmm.. Myślę że śpię sporo bo w tygodniu to ok 7h a weekendy nawet do 9...... Niedożywiona?? może czasami tak ale jakoś mi to nie pasuje... Ale co do tego przemęczenie to może być to.. W ostatnim czasie miałam dużo stresu.. nawet bardzo dużo..... Poza tym problemy rodzinne itp...... Może to to..... Co do lekarza to niedawno byłam badana i to tak gruntownie miałam podejrzenie anemii ale wszytko jest okej..... Od jakiś 2 tygodni biorę magnez i wit B6 może to coś da.....
W ogóle ostatnio się sypię.... Niby organizm młody a coś nie tak.. miewam jakieś dziwne nerwobóle w okolicy serca..... Mam powiększone węzły chłonne w pachwinie ale wszytko jest przebadane a przyczyna nieznana... jestem jakaś dziwna :D
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Cóż, cięzko mi powiedzieć, tez mi się zdarza, kiedys w supermarkecie, a czasem sie zdarza w sytuacjach intymnych (ale nie w czasie orgazmu) :p Własnie może to byc spowodowane niedotlenieniem mózgu, osłabieniem, niewyspaniem. NIe wiem, czy lekarze cos tu powiedza, w takich nietypowych przypadkach jakoś nie potrafia postawić diagnozy, ale odwiedzić zawsze mozesz, może to jednak anemia.
 
Do góry