Okulary żelowe

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Nie wiedziałem czy umieścić to w męskim czy damskim dziale, jednak zdecydowałem się na męski ;P
Używał ktoś już tego typu okładów i może mi powiedzieć czy to działa? Chodzi mi o to, że mam strasznie podkrążone oczy i chciałbym się tego jakoś pozbyć. W internecie przeczytałem właśnie o takich okularach i waham się czy je kupić. Mieliście już doświadczenie z produktem tego typu?

Poniżej zamieszczam opis i zdjęcie takich okularów.
http://www.ogrzewacze.net/details.html?id=3
 

saper87

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Hmmm... pierwszy raz widzę coś takiego. Cena jest przystępna, a może faktycznie pomóc :)
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Widziałem kiedyś taki gadżet u znajomej - też się zdziwiłem, ale ona twierdziła, że to działa. Sęk w tym, iż mówiła to nim zaczęła go używać ;) Więc ciężko powiedzieć, czy faktycznie się sprawdza. A od tego czasu jakoś nie pytałem. Ale cena nie jest bardzo wywindowana, więc może warto spróbować - tracisz niewiele.
 

sołtys

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
2
Wiek
41
Miasto
Gdańsk
na zmęczone oczy pomaga jak najbardziej. możesz nagrzać bądź schłodzić w lodówce. na pewno przynosi ulgę dla zmęczonych oczu. Zobacz w Rossmanie tam też takie mają a jeże li masz w pobliżu Ikea to tam mieli taki konkretniejsze, większe które lepiej przylegają i trzymają się twarzy.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Też pierwszy raz się z tym spotykam. Chyba jednak mogłeś napisać posta w dziale dla kobiet ;-) One pewnie więcej by Ci powiedziały na ten temat. No ale sam się zainteresowałem tym produktem. Dużo pracuję przy komputerze, więc może takie okularki pomogłyby mi na zmęczone i podkrążone oczy. Trzeba spróbować.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja mam, po nieprzespanej nocy rano nakładam zimne na pół godziny, efekt wymierny (nie ma opuchlizny) ale bez szału, podobny efekt dają waciki nasączone herbatą, albo roll-on kofeinowy z garniera
 
K

kolakoka

Guest
W sumie to te okulary działają chyba tylko dlatego, że to jest zimny okład na oczy. Podobnie może działać wszystko inne wyciągnięte z lodówki i przyłożone do opuchniętych oczu. Używałam kiedyś takich okularków i niby spoko, ale podobnie działają woreczki zaparzonej herbaty :) Ot co.
 
Do góry