Okulary do oceny Plastic Aviator

Adrian805

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Czy tego typu okulary są dla mężczyzn, co o nich myślicie i czy są jakieś tańsze odpowiedniki ???

http://www.allegro.pl/item1033930202_ray_ban_cats_5000_plastic_aviator_rb_4125_722_32.html
0RB4125__722_32.JPG
 
W

wroneczki4

Guest
Widziałem tańsze i fajniejsze z Armaniego. Mi się takie okulary podobają.
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Średnio mi się podobają te okulary. Są jakoś tak mało męskie:) Pasują raczej do mężczyzny bardzo wymuskanego:) Może komuś się to podoba,ale mi osobiście nie. Wole okulary w stylu top gun, jakoś tak fajnie mi się kojarzą
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
A czemu białe nie dla mężczyzn? Co my mamy tylko na czarno się ubierać?? :p
Te co prawda mają zbyt grube jak dla mnie te oprawki, ale ogólnie są spoko. A czy są tańsze? Pewnie że są przeszukaj sobie aukcje, to i za 20 złotych podobne znajdziesz :D Ale podobnej jakości się nie spodziewaj ;-)
 
C

Crockett

Guest
Akurat okulary to nie ciuchy i do typowego faceta nawet z odrobinką ekstrawagancji nie pasują, ja już tego próbowałem ale takich okularów nie zakładałem bo nie pasują do niczego wg. mnie. To nie Aviator czy Wayfarer zwykły.
 
C

Crockett

Guest
No tak, są unisex ale przewaga w częstości ich noszenia jest u kobiet. Różnych widuję, ale co do okularów to faceci unikają tego dodatku w kolorach innym niż ciemne. No chyba, że chodzi o EMO.
 
Do góry