Oksymorony

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
@Martyna;) - heh, ja tez coś wiem o służbie zdrowia, a dokładniej co się działo, gdy moja siostra rodziła, ale to nie jest temat, aby się tutaj rozpisać, ale więcej jest dobrych... A mi dużo do tego, więc nie dawaj niepotwierzdzonych informacji, na których niestety się opierasz.

Co do dojrzałeś trzynmastolatki- jeżeli za takową mnie uważasz, to po się kłócisz? "Niegodna jestem rozmowy z Tobą splash.gif" Phi.
Godna jesteś tej rozmowy, jeżeli umiesz się wypowiedzieć, więc nie ironizuj swoim poniżaniem samej siebie.

A- jescze jedno, z Twoich postów mogę spokojnie wysunąc prosty wniosek: Ty kolego, dojrzałością pochwalić się z pewnością nie mozesz. splash.gif
Następna nie potwierdzona wiadomość. Zapewne napisałaś to ze względu takiego, aby tylko "wjechać" na mnie. Ale nic za to do Ciebie nie mam, bo nie masz racji. Więc na przyszłość staraj się bardziej prawdziwie pisać.

A co do wieku, bardziej nie lubie ludzi w moim wieku, 14 lat to po pierwsze można wybaczyć, a po drugie ktoś kto jest zdolny do dyskusji w tym wieku, do czegoś doszedł, nie jak niektórzy starsi, i czasem o wiele starsi... więc możesz siebie uważać za wyjątkową.

Koniec OT, chcesz to na PW wal, zapraszam.




Skończone koło...
 

bartek1st

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Kurdę ale z was debile
:bag: schować się bo na małpy polują
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
obeznany z cywilizacją rosjanin
ładna niemka
zrozumiale mówiący węgier
bogata polska
normalny i dbający o gospodarkę populistyczny rząd
 
Do góry