Oksymorony

Villia

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
35
gra polega na tym, żeby podać jaknajbardziej nieprawdopodobny oksymoron.
jakby ktoś nie wiedział, to oksymoron jest zestawieniem dwóch przeciwstawnych do siebie słow i jest to najczęściej rzeczownik i jego epitet np: żywy trup, suchy deszcze.

to zaczynam:
trzeźwy leppper
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
brudny pedant (jakby ktoś nie wiedział pedant- osoba dbająca o czystość, wszystko musi być perfekcyjnie wykonane)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
1. Giertych jest podobno przystojny
2. Forumowisko bywa czasem nudne, czerstwe

Politycznie, w jednym słowie:

Socjoliberał
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Chciałeś powiedzieć PRAWIE przystojny (prawie robi wielką różnicę)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Ale wysoki to jest, trza przyznać, lecz ciekawie czy jest w stanie tak wypłacić z łapy jak Lepper, albo z bani.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Coż chcecie od tej polski?
Antykorupcyjna Polska xDD ew. polska służba zdrowia
To, że stara kadra działaczy, jeszcze ta "za komuny" bierze, to się skończy, już niebawem. Polska skutecznie walczy z korupcją, a co do służby zdrowia. Ja podziwiam tych ludzi i darze ich szacunkiem, to co robią jest tego godne, no ta ale 13 letnia małolata tyle wie co zobaczyła w telewizji... Bo w mediach same negatywne informacje są nagłaśniane, a czemu? Ano dlatego, że są bardziej "przyciągające wzrok". BTW jeżeli obrażasz Polskę, lub mieszkańców, sama siebie obrażasz przede wszystkim. I jeszcze przemyśl to, gdyby jakiś lekarz, kierowca przecztytał taki tekst o swojej pracy, to niestety stracił by swoją motywacje i wiarę, że to co robi jest dobre. Więc jeżeli będziesz umierać, nie wzywaj przypadkiem "służby zdrowia".

Molorykowym wampirom mówimy NIE! Jazda z Polski sprdalacie!!!


Dojrzała Trzynastka...

/// i co, nie pasuje, prawda? Nie moja wina. I nie wytykaj mi że, źle zrobiłem, wymieniająć wiek, bo będzie to jeden z głupszych argumentów przeciwko mnie.


Na koniec dodam, że drugie, oksymoronem nie było, ale wiem co miałaś na myśli.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
X!onic wiesz co? Mam swoje 13, (nie wueirzysz, ale w tym roku będę miała 14- nice ;|) lat i to co napisałam ma podstawy. I wcale nie zmedii. Polski zawsze bronię, a ten oksymoron był czystą uwagą do anszej polskiej polityki :] jak zresztą wczęsniej nawiązali inni :] Natomiast co do służby zdrowia, to tak się składa, ze wiem coś o tym, i nic Ci- zeby łągodnie powiedziec- do tego :]

Co do dojrzałeś trzynmastolatki- jeżeli za takową mnie uważasz, to po się kłócisz? "Niegodna jestem rozmowy z Tobą :]" Phi.
A- jescze jedno, z Twoich postów mogę spokojnie wysunąc prosty wniosek: Ty kolego, dojrzałością pochwalić się z pewnością nie mozesz. :]



Pudzian rozmiar XS ;)
 
Do góry