Okrutna Prawda

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Hmmm próbuję sie postawić w Twojej sytuacji i... hmm jaka okrutna prawda??? Liczy się to, że Cię wychowali! Nie miej do nich żalu bo pewnie dawno chceli Ci to powiedzieć... postwa się w ich sytuacji. Wyobrażam sobie jak im było ciężko Ci to powiedziec... Głowa do góry będzie dopsz :eek:k:
 

zona15

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Wydaje mi sie ze strach przed twoja reakcją i przed tym ze mogą cię stracić spowodował ze tyle czasu czekali.Napewno nie było to dla nich łatwe.Pewnie woleliby trzymać to w tajemnicy do śmierci.Ale jesteś juz dorosła dziewczyna będziesz chciała zawrzeć związek małżeński więc i tak byś się tego dowiedziała.Sama nie wiem jak ja bym postąpiła jakbym miała adoptowane dziecko.Jadno wiem mocno bym je kochała i bała sie że przez poznaną prawdę czuło by się gorsze od innych.A to że mamy przybranych rodziców którzy też wkładaja trud w nasze wychowanie nie świadczy że jesteśmy gorsi.Wręcz przeciwnie ciesz sie że masz ludzi którzy stworzyli ci dom rodzinę a w zamian nic nie chcieli to się nazywa miłość i poswiecenie.A dla nich jesteś ich kochana córką.Przemyśl to i nie karz ich za zwłokę.
 
Do góry