Okres.

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Witam. Okres mam od ponad trzech lat, a podobno po dwóch ma się już normować. Ja nigdy nie miałam regularnych miesiączek, kiedyś zdarzyło się, że okresu nie miałam jakieś dwa miesiące, a potem wszystko było ok. Dzisiaj mamy 19 października, a ja ostatnią miesiączkę miałam ok. 20... lipca. Rozmawiałam z moją mamą i Jej znajomoą- pielęgniarką, radziła iść do ginekologa. Nie jestem tym zachwycona... Trochę się obawiam co no może mi powiedzieć. Miałyście może podobne sytuacje? Czy to może być bardzo groźne? Obawiam się jakichś chorób hormonalnych- PCO i te sprawy.
Jakie jest Wasze zdanie?
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja mam okres 6 lat i dalej jest nieregularny...no ale bez przesady, jeśli okresu nie dostajesz 2, 3 miesiące to na pewno wymaga to konsultacji z lekarzem!
Nie lekceważ tego, bo w przyszłości możesz mieć problemy z zajściem w ciąże.
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
można nawet do pół roku nie mieć.... ale jeśli to nagminnie sie powtarza....to skonsultuj sie z lekarzem to nic przyjemnego ale musisz wiedzieć że skutki jakie potem mogą wystąpić mogą być o wiele gorsze Pamietaj zdrowie najważniejsze
 

Nitka-cer

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
więc,... w sumie ja ale po pierwsze ! czy współżyłas z chłopakiem .... bo może byc to właśnie moja Droga ciąża ;), Druga sprawa ... mnie by to nie dało spokoju że okres sobie tak skacze jak mu sie podoba .... no to własnie przez to możesz sobie narobić głupoty ... i trzecia najważniejsza część iść do ginekologa i nie że nie jesteś zachwycona , wszystko w życiu boli ... on Ci pomoże ... znajądz życie to poprostu przepisze ci tabletki na uregulowanie miesiączki i tyle na tym strachu może i nawet się skończy ;) życze Ci powodzenia ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja kiedyś nie miałam pół roku, ale to było może jak miałam rok czasu okres więc sie nie martwiła, Tobie też nie radze sie martwic
z czasem będzie coraz bardziej regularny :)
 
Do góry