okres

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Jesteś jakby wyjątkowa. Ja mam normalny cykl i krwawię przez okrągły tydzień. Niektóre Kobietki mają fajnie, bo przez 3 dni mają tylko okres, a niektóre muszą się męczyć.

No chyba nie jestem wyjatkowa, bo wierz mi, ze sa takze inne kobiety, ktore maja taki dlugi cykl co ja ;) Chociaz rzeczywiscie jest chyba wiecej takich co maja co miesiac a nie co 35 dni co nie zmienia faktu ze nie jestem wyjatkiem takim na swiecie ;) I tez krwawie tydzien
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Ale, jesteś jedyną osobą którą 'znam', która ma taki długi cykl ;)
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
Miejmy nadzieję, że wszystko dobrze z Tobą i że to żadna choroba może. Bądźmy dobrej myśli :) Jakby coś, to daj znać.
okresu dalej nie mam, a do tego strasznie boli mnie żołądek, chyba od antybiotyków, nareszcie dzisiaj przestane je brać, może będzie lepiej. ciekawe co to może być ,jeśli nie ciąża.
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Powinnaś się wybrać do lekarza. Koniecznie.
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
ginekologa, internisty ?
dodam jeszcze, że antybiotyk biorę już 20 dni.
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Ginekolog. Z chęcią bym Ci pomogła, ale niestety nie jestem lekarką...
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
tak mi się wydaje, że pewnie to opóźniło, najwyżej lekarz da mi tabletki wywołujące okres.
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Chyba, że jak przestaniesz zażywać te lekarstwa i odczekasz trochę, to się sam pojawi. Mi się kiedyś dużo opóźniał. Poszłam do lekarza, ale nie chciała mi wypisywać tabletek wywołujących. Nie chciała mnie faszerować takimi tabletkami. Kazała jeszcze trochę odczekać i po paru dniach okres się pojawił ;)
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
właśnie dziś przestałam zażywać. a nudności mam okropne, przez 24h. ogólnie mam chyba jakiś osłabiony organizm po tej kuracji unidoxem.
poczekam jeszcze tydzień , zobaczymy czy się pokaże. ;)
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
okresu dalej nie mam. zrobiłam dziś kolejny test wyszedł negatywny. od wczoraj mam śluz brązowy, czasami z niewielką ilością krwi. obecnie mam jakieś zatrucie pokarmowe, całą noc przesiedziałam w ubikacji. jak do końca tyg. nie dostanę idę do ginekologa.
 
Do góry