okres

sensoryczna

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
czy sądzicie ze ostatnie mrozy moga miec wpływ na opoznienie okresu????
bo zwykle zmiana klimatu ma wpływ..
powinnam dostać wczoraj, a tu nawet brzuch mnie nie boli...mimo ze zawsze kilka dni przed mnie juz skręca...;/ a tu nic... nie chce być w ciązy...
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Czynników opóźnienia może być wiele, nie wiem, czy mrozy odgrywają tutaj jakąś większą rolę :p czekaj cierpliwie, mnie też się czasem spóźnia kilka dni bez wyraźnego powodu. Rozumiem, że możliwość ciąży istnieje?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
sensoryczna, ja zawsze mam w zimie takie problemy z miesiączką, że szkoda gadać.
Spóźnia się, trwa raz o wiele krócej, potem dwa razy dłużej, albo nie ma jej wcale. Nawet po urodzeniu dziecka nic się nie zmieniło. Wszystko zależne od organizmu.
 

sensoryczna

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
na szczęscie dostalam dzis okresu :) co za ulga...moze dlatego ze po kolacji najadłam sie jeszcze budyniem i ciastkami choc nigdy tyle nie jem ;p nawet ten ból skręcający lepszy jest niż nic ;)
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
mi się okres spóźna już 3 dni, w sumie nie mam regularnego, dostaję mniej więcej zawsze pod koniec miesiąca. wariuję już od tego, 2tyg temu współżyłam` z moim chłopakiem pierwszy raz, mieliśmy gumkę,ale on nawet się we mnie nie spuścił, wszedł we mnie kilka razy, raczej niemożliwe jest to bym była w ciąży, strasznie mnie to stresuje, może dlatego okres mi się spóźnia, mam biały śłuz z pochwy, wahania nastrojów, trochę odczuwam bóle brzucha, a poza tym jak już pisałam stres osiąga szczytowe granice, co o tym sądzicie?
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Sądzę, że nic się nie stało i lada dzień dostaniesz okres :) Dowodem na to są wahania nastrojów, bóle brzuszka i biały śluz... Objawy ciążowe nie pojawiają się tak szybko. Poza tym, skoro byliście zabezpieczeni i nie doszedł Twój Ukochany w środku, to możesz spać spokojnie, bo nic się nie dzieje niepożądanego.
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
P.M. miałaś rację, nie jestem w ciąży, bo zrobiłam test i wyszedł negatywny, lecz okresu jak nie widać tak nie widać, tylko ból brzucha niesamowity jest. no cóż, muszę czekać dalej. ;)
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Jedyne co można powiedzieć o takim śluzie to to, że jest niepłodny, ale śluz nie jest oznaką ciąży, występuje prawie przez cały czas, tylko zmienia się jego konsystencja w zależności od fazy cyklu.
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
hmm...to jesli kobieta jest w ciąży to nadal występuje taki sluz.?:mruga:
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Nigdy nie byłam w ciąży, ale ponoć występuje all the time.
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
uuu no to lipa...myslalam ze jesli jest sluz przed spodziewanym okresem to znaczy ze na pewno nie ma ciąży...


:mruga:
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Hehe a ja myslalam, ze okres spoznia mi sie, ale wlasciwie nie.. zapomnialam, ze mam 35 dniowy cykl ;D
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
Spokojnie czekaj na okres :)
czekam, czekam, chociaż tak się zastanawiam teraz, biorę już drugie opakowanie Unidoxu, mam od tego niezłe nudności i ból brzucha, może antybiotyk mi tak opóźnia dodatkowo, przestałam też jeść słodycze i pieczywo, to też w sumie mogło wpłynąć, no cóż, jak się nie będzie pojawiał to będę musiała odwiedzić lekarza. ;)
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Miejmy nadzieję, że wszystko dobrze z Tobą i że to żadna choroba może. Bądźmy dobrej myśli :) Jakby coś, to daj znać.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Spory ten cykl

No wiem, ale ja zawsze tak mialam, tyle ze jak 30 dni minelo i nie bylo to sie balam, bo myslalam, ze kazda kobieta ma 30 dniowy cykl ;D Ale potem jednak sie dowiedzialam, ze bywaja 35 dniowe nawet i ja taki mam ;)
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Jesteś jakby wyjątkowa. Ja mam normalny cykl i krwawię przez okrągły tydzień. Niektóre Kobietki mają fajnie, bo przez 3 dni mają tylko okres, a niektóre muszą się męczyć.
 
Do góry