ok-tours, orbis czy triada?

maestrooox

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, czy ktoś z Was jezdził na obozy z wymienionych w temacie biur? Chodzi mi głównie o podejście wychowawców, jak jest z wyjściami na dyskoteki? Bo z innych biur to bywa roznie, raz kolega mial cala noc dla siebie, a raz wychodzili z wychowawca do jedenej dyskoteki i o 1 wracali do hotelu. Chodzi mi konkretnie o wyjazd do hiszpanii, mam 17 lat wiec z samymi wstepami do dyskotek nie powinno byc problemu. Pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi.
 

Kaarolaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja jade w tym roku z biura podrózy ok-tours więc dopiero zobacze jak to jest, i czy jest godne polecenia
 

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
Ja mam zaufanie do tego trzeciego biura. Kilka razy korzystalem z ich uslug i powiem szczerze, ze ani razu nie przytrafila sie nam jakas pomylka, spoznienie czy cos w tym stylu. Godne polecenia :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Mnie się wydaje że Orbis Travel ma super oferty promocyjne na wakacje. Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu biuro Orbis Travel zmieniło się i to znacznie. W te wakacje mają wycieczki aż w 8 kierunkach świata :D no i kurorty jakie oferują to te z wyższej półki e ceny zupełnie przystępne.
W mojej rodzinie od wieków podróżują z Orbisem.
 
D

Dorka123

Guest
a wybierasz się gdzieś w tym roku? bo my właśnie też widzieliśmy te promocje w Orbis Travel i chyba się zdecydujemy, bo jeszcze takich rabatów w sezonie nie widziałam ;)
 
Do góry