ogrzewacze wody itp

minimetr

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam serrrdecznie. Od pewnego czasu jestem właścicielem w starym nieco budownictwie (piec kaflowy w kuchni oraz pozostałych 2 pokojach). Na dniach chciałbym zabrać się za remont tego wszystkiego tylko mam problem na co zdecydować się w kwestii podgrzewania wody (takiej z kranu lecącej sobie normalnie). Kwestię dogrzewania pokoi mam już z głowy bo poprzedni właściciel zamontował centralne więc piece kaflowe pójdą do kasacji prócz kuchennego . Nie mam za bardzo rozeznania w tego typu sprawach więc może ktoś z was doradzi coś najbardziej funkcjonalnego i opłacalnego zarazem bo nie widzi mi się raczej rozpalać codzień pieca by mieć ciepłą wodę. Proszę o wasze propozycję.
 

krzys76

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
3
Moim zdaniem opłaca się założyć gazowy podgrzewacz wody przepływowy lub ze zbiornikiem. Gaz jest niedrogi, także wychodzi to tanio. Jak nie masz gazu, to są też elektryczne, no ale prąd to już wychodzi dość dużo drożej.
 

zanka34

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
u nas w domu jest teraz taki wlasnie gazowy podgrzewacz ale ze zbiornikiem - nie przeplywowy. temperatura ustawiona na 45 stopni (wiecej naprawde nie trzeba) no i woda cieplutka jest caly czas.
 
Do góry