ogrodniczki?

Requix

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
128
Punkty reakcji
1
Mam pytanie odnośnie spodni ogrodniczek. Aktualnie są mało popularne i nawet na allegro ciezko dostać, dziś takie spodnie kojarzą się głownie ze spodniami roboczymi. Jednak w połączeniu z gładkim t-shirtem lub koszulą w krate może być ciekawie. Podaje 2 linki do przykładowych modeli z lee. Aukcje są już zakończone. Co o tym sądzicie i czy ktoś z was może wie gdzie można kupić coś w tym stylu?

http://www.allegro.pl/item611512915_lee_og..._rozmiar_s.html
http://www.allegro.pl/item627841086_lee_ic...ol_unikaty.html
 

Requix

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
128
Punkty reakcji
1
Hahaha ale masakra. Dokup sobie do tego jeszcze kapelusik i jesteś jak kolesie z Metro Station :lol:

1. Dokup? a czy ja napisałem ze posiadam takie ogrodniczki? nie! ja tylko prosze o opinie ;)
2. Kolesie z metro station nie chodzą w ogrodniczkach ;)
 

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
1. Dokup? a czy ja napisałem ze posiadam takie ogrodniczki? nie! ja tylko prosze o opinie ;)
2. Kolesie z metro station nie chodzą w ogrodniczkach ;)

1. Masz więc moją opinię :D
2. Latali tam tacy na teledysku z tego co pamiętam :p

Chodzenie w ogrodniczkach na co dzień wydaje mi się obciachowe i tyle (nie chodzi mi oczywiście o pracę, a o styl ubierania się).
 

Linneusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Spodnie... oryginalne ?
Na pewno można je dostać w większych sklepach z dobrym dżinsami.
Moim zdaniem codzienne chodzenie w nich to żal maksymalny, ale w wypadach poza miasto, jak paintball, wędkarstwo, czy off-road stają się dobrą (i ładnie wyglądającą) alternatywą dla bojówek.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
mnie ogrodniczki się nie podobają będziesz wyglądał tak jak kobieta w ciąży ;) (one w takich chodzą) pierwsze masakra,
te drugie dżinsy są nawet fajne z tym że one to nie są raczej klasyczne ogrodniczki tylko spodnie z podwyższonym trochę stanem i szelkami.
 

Requix

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
128
Punkty reakcji
1
dzieki za opinie. Co do tego chodzenia na codzień to kwestia mody. Kiedyś w USA była moda na ogrodniczki, glownie wspród hiphopowców gdyż ich sensej 2pac takze sie w takich woził ;)
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Nie polecałbym wystawiać się na pośmiewisko. Przechodnie na mieście różnie reagują na śmiesznie ubranego człowieka, ale przecież to kwestia niewiedzy. To co oni noszą obecnie, potrafi nawet pobić to, co niebawem znowu stanie się hitem sezonu. Kompletny brak wyróżnienia, raczej atak klonów.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
zgadzam się z darkwarrior te drugie są zdecydowanie lepsze, ale to nie są klasyczne ogrodniczki...
hmm.. a mi sie takie spodnie kojarzą z małymi chłopcami bawiącymi się w piaskownicy
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Mnie się ogrodniczki nie podobają i wg mnie nie są żadną alternatywą dla bojówek.. Racja, jeśli chodzi o ew. wypady za miasto, jakieś wędkarstwo - to i owszem. Ale na mieście bym się w takich nie pokazał..
 

chomciu

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mam pytanie odnośnie spodni ogrodniczek. Aktualnie są mało popularne i nawet na allegro ciezko dostać, dziś takie spodnie kojarzą się głownie ze spodniami roboczymi. Jednak w połączeniu z gładkim t-shirtem lub koszulą w krate może być ciekawie. Podaje 2 linki do przykładowych modeli z lee. Aukcje są już zakończone. Co o tym sądzicie i czy ktoś z was może wie gdzie można kupić coś w tym stylu?

http://www.allegro.pl/item611512915_lee_og..._rozmiar_s.html
http://www.allegro.pl/item627841086_lee_ic...ol_unikaty.html
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Wez smiac sie do teraz smieje wez sobie konewke dokup.
Na powage biorac... to gdzie ty w tym wyjdziesz?
 

chomciu

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Fakt,jeansowe ogrodniczki to już raczej przeżytek w modzie męskiej.Popularne były,kiedy chodziłem do szkoły średniej,czy nieco pózniej kiedy zaczynałem Polibudę.Wtedy też je nosiłem.Nie mniej jednak ostatnio znowu wróciłem do tego kroju spodni,chociaż sporo się namęczyłem,żeby je zdobyć (oczywiście mam na myśli typowo męskie ogrodniczki.),ponieważ uważam je za bardzo wygodne,szczególnie jeżeli dziennie przebywam długi czas za kierownicą.Jeżeli je ubieram,to zawsze wywalam na wierzch T-shirt,lub poprostu zakładam jeszcze bluzę,czy katanę,żeby nie być pośmiewiskiem zapatrzonych we własne szpanerskie ryła tak zwanych lanserów mody.A posty takich cwaniaków też na tym forum czytałem.Co więcej uważam,że sposób ubioru to indywidualna sprawa każdego,o ile oczywiście nie jest on sprzeczny z ogólnie przyjętymi zasadami przyzwoitości i nie gorszy swą formą otoczenia.Tak więc jeżeli ktoś chce nosić ogrodniczki,to poprostu niech je nosi,bo wg.mnie spodnie te dzielą się na damskie i młodzieżowe (noszone tak przez dziewczyny,jak również przez młodych mężczyzn)zależnie od kroju.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja osobiście ogrodniczek bym nie założył, nie podoba mi się zbytnio ten ciuch...
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
No, trzeba troche odwagi zeby sie pokazac w takich spodniach, ale te z drugiego linku sa calkiem przyzwoite i nawet mi sie podobaja.
 

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
Te z drugiego linku w sumie jako tako wyglądają. Pierwszego już obejrzeć nie można. Ale ja osobiście bym się w to nie ubrał ;] Chyba, że do pracy w ogródku :p
 
Do góry