ogólnopolska szkoła barmanów

arucia

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
No to super. Mam nadzieję, że w poznaniu też są tacy pasjonaci, jak w krakowie.
Prawdopodobnie zapiszę się na szkolenie barmańskie od 17 czerwca.
Jeśli ktoś byłby chętny proszę o kontakt.
 

arucia

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja jednak się zdecydowałam i mimo złej pogody poszłam zapisać się na dziesięciodniowe szkolenie które rozpocznie sie 17 czerwca.
Pani, która tam pracuje oprowadziła mnie po szkole. W rzeczywistości 100 razy lepiej to wygląda niż na zdjęciach. Wyposażone stanowiska, fajny bar, trzy sale i przede wszystkim półki z alkoholami hihihi.
Już nie mogę się doczekać :sexy:
 

gumbat

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ciekawa sprawa, bo zatrudnienie się na barmana i nauczenie się wszystkiego samego raczej nie wchodzi w grę, tym bardziej w lokalach o wyższym standardzie, gdzie klient już nieco od obsługi wymaga.
 

arucia

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
gumbat napisał:
Ciekawa sprawa, bo zatrudnienie się na barmana i nauczenie się wszystkiego samego raczej nie wchodzi w grę, tym bardziej w lokalach o wyższym standardzie, gdzie klient już nieco od obsługi wymaga.
Też mi się tak wydaje, że bez szkolenia ani rusz... Zobaczymy, dam znać po szkoleniu, czy było warto.
 

krystek84

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
jarekplonko napisał:
OSB wszędzie ma słabe opinie, jako fatalna szkoła barmańska, która jest odradzana przez wszystkich. A tu proszę tylko same dobre opinie
laugh.gif
Dziwne to jest

szkolenie w ogólnopolskiej szkole barmanów, jak dla mnie ok, byłem w poznaniu i było spoko. dużo praktyki, fajne drinki na prawdziwych alkoholach, strasznie duży wybór alkoholi. niektóre to pierwszy raz w życiu widziałem choć pracuję już trochę w gastronomii. minusem była sala do teorii ( słabo do tego przygotowana, nie z każdego miejsca widać było projektor) choć każdy dostał skrypt (dość obszerny) generalnie polecam
;)

konradwych napisał:
szkolenie w ogólnopolskiej szkole barmanów, jak dla mnie ok, byłem w poznaniu i było spoko. dużo praktyki, fajne drinki na prawdziwych alkoholach, strasznie duży wybór alkoholi. niektóre to pierwszy raz w życiu widziałem choć pracuję już trochę w gastronomii. minusem była sala do teorii ( słabo do tego przygotowana, nie z każdego miejsca widać było projektor) choć każdy dostał skrypt (dość obszerny) generalnie polecam
To prawda ciekawe zjawisko, że wszędzie i to dokładnie te same rzeczy są krytykowane co tu wychwalane.... zastanawiające :021:
 
Do góry