Ogólnie O Sexie :)

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
właśnie :D subtelny sposób na powiedzenie czego się chce od faceta :D

chyba swojego też musze wysłać tu na forum :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
On ma nad wyraz dobrą pamięc, szczególnie do tego co tutaj wyczyta ;)

ale na szczęście nie mam czego się wstydzic.. w końcu człowiek jest tylko człowiekiem..

tylko czekam az Go podkorci żeby cokolwiek skomentować tutaj :D
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
a gdzie tam... on jest taki leń, że szkoda gadać... nie będzie mu się chciało nawet czytać :p chyba, że go jakieś słowo zainteresowałoby... np napisne taką wielką czcionką :p

a już o komentowaniu nie ma mowy...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Marcinie... czekamy na Twoje wypowiedzi na temat seksu z Martą... :p




marta wedle życzenia :D może to go zachęci :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jejku ale to wyrazne :] hmm nie przesadzajcie z wiekoscia i kolorystyka, bo tego nie powinno sie w postach uzywac
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
przepraszam nika.. ale jakoś tak mi się wymksnęło :D pierwszy i ostatni raz :D obiecuję :D
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Buahaha, Mery... No to zobaczymy co powie na to :D Zostawie specjalnie włączone :p
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
I byśmy się w końcu dowiedziały jakie fantazje mają :p Obupulne korzyści :D
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
No to ja licze że w końcu się odważa i cosik napiszą... właśnie o swoich fantazjach ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mam taka nadzieje rowniez, z reszta widzac taki napis to trzeba cos przeczytac i moze i napisac!
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
kobity...ale swirujecie, ten brak seksu rzuca Wam sie na szare komorki:p:p
hmmm, a nie lepiej powiedziec facetowi wprost zeby sobie poczytal? Jak znam zycie to nawet gdybyscie to wiekszymi literami napisaly to i tak by sie tym zbytnio niezainteresowal, zrozumcie, my troche inna psychike mamy...
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Jak zapyta się wprost czy przeczyta, to usłyszy się: "zaraz", albo "nie chce mi się"... Wlaśnie, facet ma inną psychike i o co by się go nie poprosiło, to z góry jest się skazanym na taką zbywającą odpowiedź :p
 

katrina_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Hey :) juz nie wiedziałam gdzie opisać mój problem ale postanowiłam tuuu. A wiec tak jesli chodzi o seks to uprawiam go od 3 latek z moim ukochanym misiem :) jest fajowo a ostatnio nawet ostro :p i właśnie... tak ostro było ze gdy kochaliśmy się w pozycji "na pieska" on uszkodził ze tak powiem moje wejscie do pochwy... odziwo ja byłam w 100% podniecona i ten orgazm bede długo pamietać...ale uszodził mi sie nabłonek pomiędzy pochwą a łechtaczką i niesamowicie krwawiłam nioo to napewno nie była błona dziewicza... :D nic nie czułam dopiero na drugi dzien zobaczylismy pelno krwi... i mój nabłonek który że tak powiem "wisi" nie boli mnie to nic ale nie wiem co mam z nim zrobić... bo to nie wyglada mi na to żeby miało sie zrosnąć...?macie jakis pomysł?a oderwnie jego ... nie... :mruga:
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
seks z siekiera?!<rotf> wybaczcie, ale przypomniala mi sie pewna parodia listu do brawo...:))
no, ginekolog kobito!!!
 
Do góry