Ogólnie O Sexie :)

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
a powitac pana Michala:D
noooo, konkretnie rzecz biorac to...jak jakis temat sie juz do mnie zglosi w ramach tego chwalebnego wolontariatu com go wczesniej zalozyl to moge go...przewalcowac i pokazac mu te punkty:D
a jakim sprzetem...no niestety z niczym porazajacym nie wyskocze jak wiekszosc z Nas mam poprlowskiego:D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Eh...zapowiadał sie taki fajniuteńki temat ale może znajdzie sie jakiś zbawiciel co to podsunie coś ciekawego ??? ;)
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
a powitac pana Michala:D
noooo, konkretnie rzecz biorac to...jak jakis temat sie juz do mnie zglosi w ramach tego chwalebnego wolontariatu com go wczesniej zalozyl to moge go...przewalcowac i pokazac mu te punkty:D
a jakim sprzetem...no niestety z niczym porazajacym nie wyskocze jak wiekszosc z Nas mam poprlowskiego:D

No ja jush z Nika sie zglosilam. Jestem druga - tak przypomninam tylko.
I takie poprlowskie sprzety to nie sa wcale takie zle.
W ramach poswiecenia dla edukacji moge sprobowac i zobaczyc co ten sprzet potrafi zdzialac :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Hasia nio to jak juz wypróbujesz to daj znac co i jak... to moze nastepni chetni sie znajda :D... ja sie na to pisze... jakies urozmaicenie zawsze sie przyda :p....
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
ok ok ok. Tylko Yeti chyba wymiekl.
Albo sprzet mu nawalil hihihihi :D
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
hehe, yeti to jak kon, nawet jak nawali to idzie dalej:p
Nie wymiekl..ciagle stoi:p:p:p
Tak, pamietam pamietam, tylko pilnujcie kolejki i wydrukujcie kartki, bo widze ze tlumy sie zbieraja, a juz niedlugo yeti to towar deficytowy bedzie:D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nioto Hasia co tam juz ciekawego wypróbowałas i polecasz innym :D ??
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
hehe, yeti to jak kon, nawet jak nawali to idzie dalej:p
Nie wymiekl..ciagle stoi:p:p:p
Tak, pamietam pamietam, tylko pilnujcie kolejki i wydrukujcie kartki, bo widze ze tlumy sie zbieraja, a juz niedlugo yeti to towar deficytowy bedzie:D

a jush sie balam...ufff...ulzylo mi łogromnie :p
tylko mam pytanie: dasz rade Yeti? moze by trzeba pomyslec o jakichs odzywkach czy sterydach czy dopalaczach, cobys nam wszystkim te punkciki odnalazl.
A jak bedziesz dobrze odnajdywal, to pewnie jeszcze wiecej chetnych bedzie :p
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
Kocik porad mgr.inz.dr. rehabilitowanej od rozladowywania Chcic wszelakich prof. Hasia:D
Hehe, jeszcze troche to Miodka zdejma z TV a Ciebie wsadza w szklane pudlo:p


ja to tylko pytanie mam...kto wytlumaczy to w miare racjonalnie mojej dziewczynie??:)
najpierw musze u swojej poszukac, zeby widziec gdzie co i jak:D
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
Witam wszystkich.
Dzis kolejny program z cyklu Porady Nie Od Parday Pani prof.dr hab. mgr inż. Hasi.
Dzis zajemiejmy sie GĄBKĄ.
Gąbka jak wiemy sluzy do utrzymywania higieny ciała. Wykorzystywana jest najczęsciej pod prysznicem lub w wannie przez osobników obu plci. Gąbka występuje w wielu kolorach i formatach. Do celów zaspokajania chuci najlepsze są gąbki z wypustkami, tudzież z wybrzuszeniami.
Jak taką gąbkę uzyć w celu uzyskania rozkoszy cielesnej???
Istenieje wiele sposobów, jednak dzis zajmniejmy sie sposobem tzw. SAMOTNE GRZEBANKO

$#^%$&^%^&(&%#$#@^

cholera, znowu przerwa na reklame...
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
hehe dobre dobre :D
Ostatnio widziałam w sklepie z fajnymi smiesznymi rzeczami mydełko dla pan w kształcie penisa a dla panów specjalne gabki z dziurka w srodku, a takim otworkiem akurat pasujacym na penisa :p
Hasia mysle ze mozna by to wykorzytsac w Twoim programie :D
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
Gabka ?? hehe jescze o tamkim zaspokajaniu nie slyszalem chociaz moja pani mruczy jak ja po pleckach taka chropowata myje :lol:

a co do mydelka to ciekawe ale mogloby piec :p

juz lepiej natrysk cieplej wody w odpowiednie miejsca :)
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
SAMOTNE GRZEBANKO, jak sama nazwa wskazuje, jest indywidualnym sposobem zapobiegania skutkom nadmiernej chcicy. Oczywiscie istnieja warianty tego sposobu zadowalania sie podczas kotrych mozna wykorzystac pomoc osob trzecich, jednak jest ich tak wiele, ze w dzisiejszym programie zajmniemy sie tylko indywidualną wersją tej zabawy.
Do skutecznego przeprowadzenia Samotnego Grzebanka, potrzeba jest wanna, pelna cieplej wody, gabka z wypustkami (opcjonalnie z wybrzuszeniami),plyn do higieny intymnej oraz sprawna reka.
Kladziemy sie w wannie pelnej wody, nogi ustawiamy w pozycji na za 15 trzecia opierajac je o brzegi wanny.
Gabke namydlamy plynek do higieny intymnej i rozpoczynamy masaz calego ciala. Najlepiej jest zaczac od gory, gdyz wtedy pobudzamy krazenie podowujac ze wiekszosc krwi splywa w okolice podbrzusza. Dlatego tesh tak wazna jest aby woda w wannie byla ciepla, ale nie za goraca. Dzieki masazowi ciala i pobudzaniu krazenia (oczywiscie masujemy sie delikatnie strona z wypustkami) osiagamy tzw. stan wodnego uniesienia. Jezeli pierwszy raz stosujesz ta metoda, moze ci byc trudno osiagnac ten stan. Jednak nie nalezy rezygnowac i poddawac sie, gdyz praktyka czyni mistrza.
Po osiagnieciu stanu wodnego uniesienia (stan ten objawia sie ochota przelecenia pierwszej lepiszej osoby, kotra wjedzie do lazienki) kierujemy nasza gabke w okolice narządów rodnych. Zaczynamy od pocierania waginy w gore i w dol. Delikatnie, nie za mocno, coby wlosów nie potargac.
W miare jak zaczynamy czuc przyjemne mrowienie i laskotanie w okolicy pochwy, ruchy nasze skupiamy na jednym punkcie (tam gdzie najbardziej swedzi, łechce, itd).
Reszta zalezy jush od naszego indywidualnych potrzeb "ruchowych". Szybciej, mocniej czy wolniej i delikatniej, it's all up to you.
Jezli prawdlowo wykonalismy pierwszy etap masazu, i krew splynela w okolice podbrzusza, wtedy nasze narzady rodne są mocniej ukrwione i chcica zaspokojona bedzie w dosc szybkim tepie.
Nalezy uwazac podczas wychodzenia z wanny, gdyz podczas punktu kulminacyjnego, jak wykazaly badania, ludzie czesto poruszaja sie dosc gwaltownie i wylewaja wode z wanny, co powoduje skutki uboczne w postaci poslizgów i wywrócen, nazywanych potocznie glebami.
Jezeli macie jakies pytania dot. tego rodzaju zaspokajania chuci, prosimy o kontakt na aders e-mailowy prezentowany na dole ekranu.
Ostatnio doszly do mnie informacje, ze istnieja specjalne gabki wyprodukowane specjalnie do realizacji tej metody. Maja one podbono ksztal penisa. Osobiscie ich nie stosowalam, ale jezeli ktos mial z nimi kontakt, prosze o przekazanie nam swoich wrazen i ewentulanych ostrzezen.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze udanych wodnych podboi z gąbką.
prof. dr hab. mgr inż. Hasia
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
nooo, Lew Starowicz stracil robote:D
Hasia dostaniesz Nobla (albo jobla) za Twoje prace zwiazane z tym tematem, to tylko kwestia czasu:D
hehe, stan uniesienia wodnego, buhaha :sexy:
cus czuje ze ten temat bedzie czesto przez modow odwiedzany...
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Hasia widze ze dostałas jakiejs weny tworczej i piszesz bardzo ciekawe rzeczy :D.....
czekamy na dalsze czesci "Samotnego Grezbanka " hehe :)
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
zdalna aktualizacja dokonana :)
wene mam jak nic :p
to chyba przez to slonce na dworze :)
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
Traumatic nam nowy temat zalozyl..."zabawki dla doroslych":D
Przenosimy sie tam, Hasia bedzie mogla przedstawic swoja wiedze na temat zabawek:D
Pisz, pisz, czekamy z niecierpliwoscia na final tej historii, hehe. A to codziennie beda wyklady? Akademia Sexu, tak to sie powinno nazywac:)
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
wyklady beda prezentowane wtedy, gdy: bede miec wene tworcza i bede zdobywala wiedze na temat zaspokajania chcicy.
Akademia Seksu...brzmi ciekawie :)
moze byc :p
Ok - ide loooknac na ten nowy temat :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
zdalna aktualizacja dokonana :)
wene mam jak nic :p
to chyba przez to slonce na dworze :)
hasia gdzie Ty masz słonce ?? u mnie nic nie swieci :/
moze Ci sei pomyliło od swiatła w lazience jak siedziałas w annie i sprawdzałas wytrzymałsoc nowej gabki do Samotnego grzebanka :p
 
Do góry