Ogół

maxl33t

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
www.google.pl
WItam, jest to moj pierwszy rozsądniejszy post .
Podejrzalem pare podchwytliwych tresci i postanowilem napisac swoj wlasny - dla zaspokojenia swojej egzystecjalnej potrzeby istnienia ^^ .
[ ! ] Tu pytanie tylko i wyłącznie dla dziewczyn :) - czy lubicie mix kolorów u Nas - męższczyzn ( pozwole wyjaśnic ) - chodzi mi o to czy np ekstrawagancja kolorow , rózne mieszanki wam nie przeszkadzają ? Czy może lepiej jednolicie. - skoro biały t-shirt to czemu nie spodnie ? :p
[ ! ] każdy wg swojego gustu po kilku dniach \ miesiącach \ latach może okreslic swój wykreowany styl .
- przyznam sie że moj styl to wszystko ;D Przedstawie teraz po czesci mój ubior ( licze na przemyslane komentarze :) )
1 ) koszulka \ polówka najczesciej lacoste , big star troszke przymala \ opięta żeby wykształcała każdy chodzby nawet minimalny - ale widoczny miesień ;d
2 ) Jeansy Wrangler \ Lacoste - lekko opuszczone tak żeby było widac bokserki ;>
3 ) buty typu DC shoes ( buty na deske - ale co z tego :) wygodne, i wg mnie pasują ) bądź jakies leciutkie wygodne buciki z serii spacerówek firm takich jak - nike , lacoste .
4 ) dodatki typu : - łancuszki ( posiadam komuninjny :D )
- bransoletki ( nie bawią mnie takie cuda :p )
- pierscionki \ sygnety ( prezent od dziewczyny :p )
- kolczyki ( owszem :p ) .

Licze na rosądne , przemyslane komentarze :) i opisy Waszych własnych upodobań co do stylów :).

Jeżeli ktos przeczytal w pelni tą treśc jestem mu wdzięczny :) Zapraszam na moj profil :)




__________________

H4x3d by Maxl33t
 

Morrigan

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
Boulevard of Broken Dreams
[ ! ] Tu pytanie tylko i wyłącznie dla dziewczyn :) - czy lubicie mix kolorów u Nas - męższczyzn ( pozwole wyjaśnic ) - chodzi mi o to czy np ekstrawagancja kolorow , rózne mieszanki wam nie przeszkadzają ? Czy może lepiej jednolicie. - skoro biały t-shirt to czemu nie spodnie ? :p

Jednolicie to tak trochę sztywno jak dla chłopaka :p Chyba, że zależy jaki kolor jest, bo np. jak podałeś w przykładzie biały shirt i białe spodnie to tak troche dziwnie jak na mój gust :D A jak czarna bluzka i ciemne jeansy to nawet całkiem nice BB)
Różne zgrania kolorków też całkiem fajnie wyglądają. Ale też w części od ubrań wszystko zależy, jaki fason etc..

Tylko bez przesady z tym 'mixem' kolorów :p ;)
 

maxl33t

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
www.google.pl
Ciekawe spostrzeżenie :). W bluzach to ja latalem jak bylem maly : D i czasami biegam w 'owych ;p . lecz trzeba pokazac męskosc i elegancje :) :p
 

Morrigan

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
Boulevard of Broken Dreams
hahah, taaa :p przynajmiej bluzki są wygodne :p jak się nigdzie nie wychodzi to czemu nie ;) w domu chyba nie ma "ukrytej kamerki" :lol:
no, elegancja też ważna rzecz ;)
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja lubie jak facet jest ubrany w stonowane kolory. biale czy bezowe spodnie odpadaja. jakiekolwiek.

przyciasnawa koszulka? dla mnie oblesne. nie lubie czegos takiego. to kobiety maja noscic dopasowane ciuchy

lancuszki? oj nie.... moze jeden, ewentualnie. ale u mnie facet z bizuteria sie nie laczy


wystajace bokserki... omne satane.... kup sobie pasaek. wiem ze to specjalnie, ale to dla mnie najwieksza wiocha


sory, ale dla mnie twoj wizerunek jest kiczowaty. pewnie komus sie spodoba, ale dla mnie odpada
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie lubię gdy chłopak ubrany jest tylko w jednym kolorze, ale też bez przesady z tymi barwami : D
Nie przepadam też jakoś za biżuterią u chłopaków.
Koszulka jak najbardziej Ok, spodnie też.
Buty typu DC shoes - lubię jak chłopak takie nosi.
Ogólnie twój styl jest OK. Najważniejsze aby dobrze się czuć samemu ze sobą.

Wielkie pozdrowienia dla autora tematu :D
 

maxl33t

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
www.google.pl
Zza dla Twojej wiadomosci , noszę bo lubie . nie liczy mnie to co myslą o mnie inni - co przez to rozumiem ? - nie naśladuje ludzi , probuje byc takim jakim jestem . Dziekuje ._.


_______
H4x3d by Maxl33t
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Zza dla Twojej wiadomosci , noszę bo lubie . nie liczy mnie to co myslą o mnie inni - co przez to rozumiem ? - nie naśladuje ludzi , probuje byc takim jakim jestem . Dziekuje ._.


_______
H4x3d by Maxl33t
Nie liczy się dla ciebie to co myślą inni na temat twego ubioru? To po co pytasz o opinnie na ten temat? Wytłumacz tą nieścisłość! Albo przyznaj, że nie lubisz negatywnych komentarzy na swój temat. :bag:
 

maxl33t

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
www.google.pl
Niestety musze Cie zdziwic . Postanowilem dac taki temat dla innych żeby potrafili rozpoznac u siebie ( nie wiem - możliwosc bycia wśrod innych - wykorzystując przy tym głównie ubior ) . Jeżeli posiadasz jeszcze jakies negatywne - pozytywne sugestje na ten temat prosze bardzo :) wypisz je . Wkoncu nikt nie jest w 100 Z% poprawny . Wg mojej osobistej opini - każdy z moich znajomych nic nie ma do tego w jaki sposob sie ubieram. niektorzy traktują mnie bardzo radykalnie i mówią wprost - podoba mi sie Twój osobisty styl . uwierz mi nie kieruje sie typem muzyki ani niczym podobnym ( np zainteresowaniami ) . Ubieram sie jak lubie. Jeżeli ktos nie trawi tego - co mu na to poradze ?! sądze że wystarczy Wam moja odpowiedz . :lol:
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
koszulka \ polówka najczesciej lacoste , big star troszke przymala \ opięta żeby wykształcała każdy chodzby nawet minimalny - ale widoczny miesień ;d ja koszulek opięytch nie lubię dopasowane owszem nie lubię woroiwatch a nawiasem mówiąc do spodni szeroka koszulka by mi nie pasowała
2 ) Jeansy Wrangler \ Lacoste - lekko opuszczone tak żeby było widac bokserki ;> dżinsy lacoste w moim przypadku odpadają nie wydam tyle kasy na spodnie :p wole z H&M rurki i z tyłka nie moga lecieć
3 ) buty typu DC shoes ( buty na deske - ale co z tego :) wygodne, i wg mnie pasują ) bądź jakies leciutkie wygodne buciki z serii spacerówek firm takich jak - nike , lacoste . DC są ok ale nike i lacoste ja nie lubię pomykam często w trampkach
4 ) dodatki typu : - łancuszki ( posiadam komuninjny :D )
- bransoletki ( nie bawią mnie takie cuda :p )
- pierscionki \ sygnety ( prezent od dziewczyny :p )
- kolczyki ( owszem :p ) .jeśli chodzi o te dodatki to ja mam krzyżyk na łańcuszku :p i nic więcej nie stosuje ;), kolczyk.. jak dla mnie kolczyki są zbędne zarówno u kobiet jak i u facetów(u kobiet najwyżej w uszach) a sygnet może być będziesz wygladał jak arystokrata hehe no wsumie jest spoko ale ja nie noszę






__________________

H4x3d by Maxl33t[/quote]
 
H

Hanter

Guest
BIŻUTERIA

www.ttconcept.com
 

Attachments

  • BIŻUTERIA.jpg
    BIŻUTERIA.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 5
  • BVitis riparia,.jpg
    BVitis riparia,.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 5

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Mały refresh się przyda. No nie bardzo właśnie mi ten styl pasuje. Bokserki muszą wystawać? Chcesz pokazać jaki jesteś zamożny nosząc takie firmy jak Lacoste a tym że lecą ci spodnie udowadniasz że nie stać cię na pasek. Koszulka musi cię 'opinać'? Tak jak ktoś napisał, to kobiety eksponują swoje kształty nosząc bardzo dopasowane ciuchy.

Ja ubieram się raczej w stylu casual, więc mieszanki kolorów mi nie stykają. Co do bransoletek - tak noszę, srebrną.
Dziękuje za uwagę. USSJ.
 
Do góry