Ogłoszenie o pracę

dankino

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Miasto
I tak nie znasz :-D
Siemka
Mam do was takie nietypowe dość pytanie. Jak myślicie czy ogłaszając się w np. gazecie albo w serwsiach z ogłoszeniami pracodawca może się zasugerować np. łatwym numerem telefonu? Takim który się po prostu wyróżnia.Bo wiadomo sam taki numer kosztuje ale czy może też pomóc w znalezieniu pracy? :D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Wydaje mi się, że raczej numer telefonu nie przesądza o znalezieniu pracy.
 

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Podejrzewam, że pracodawca nawet nie zwróci uwagi czy telefon to 555 555 czy 333 333, jemu to bez różnicy liczą się kompetencje i doświadczenie.
 

Prusak

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
48
Punkty reakcji
6
Wydaje mi sie ze gdybys mial taki numer nie szukalbys pracy ;).
 

jestemhardkorem

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Też jestem tego samego zdania, łatwy numer na pewno nie pomoże w znalezieniu pracy, a nawet może przeszkodzić bo wydaję mi sie że pracodawca prędzej oddzwoni na normalny numer niż na coś w stylu 555...
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wątpię, żeby ktokolwiek zwracał na to uwagę ;P Ja bym na pewno nie zwróciła, ewentualnie jakbym zauważyła, że nr telefonu jest dziwny, to zaczęłabym się zastanawiać, czy zgłoszenia nie wysłał ktoś dla jaj, więc co najwyżej taki numer może zaszkodzić, a nie pomóc ;-)
 

bombeczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Jaworzno
też jestem tego zdania, numer to numer, trzeba poszukać czegoś innego żeby się wyróżnić
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Numer nie. I e-mail w stylu: ciastkozkremem@adres.pl też nie, a wręcz przeciwnie.
 

ep41115

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2013
Posty
32
Punkty reakcji
1
Jeśli byłbym pracodawcą to głównym czynnikiem byłoby doswiadczenie, umiejętności, a nie numer telefonu.
 

navigator45

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
numer telefonu raczej nie wpłynie na to czy ktoś cię zatrudni czy nie, ale z tego co czytałem pracodawcy zwracają uwagę na adresy e-mail, jak masze jakieś niepoważne typu buziaczek itp to mogą cię za to olać :) zamiast zastanawiać się czy numer telefonu ma jakiś wpływ, lepiej byś się zabrał za szukanie pracy, regularnie zaglądaj na krajową gratka.pl, lokalne np. czestochowiak.pl (w zależności gdzie mieszkasz), kupuj gazety i szukaj, szukaj, szukaj!
 
Do góry