Ofiarę gwałtu chcą ukarać chłostą i więzieniem

Status
Zamknięty.

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no cóż... u nich widać tak jest^^
no zabić, zabić po prostu. na suchej gałęzi za jaja powiesić.
nie dość, że dziewczyna sie wycierpiała z samego faktu gwałtu to jeszcze za to zostanie wychłostana i wyląduje w więzieniu?! To jest niewyobrażalne!! <_<
nie da sie coś z tym zrobić?! Jak to możliwe?!
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
no cóż... u nich widać tak jest^^
no zabić, zabić po prostu. na suchej gałęzi za jaja powiesić.
nie dość, że dziewczyna sie wycierpiała z samego faktu gwałtu to jeszcze za to zostanie wychłostana i wyląduje w więzieniu?! To jest niewyobrażalne!! <_<
nie da sie coś z tym zrobić?! Jak to możliwe?!

Tiaaa i teraz bedzie kilkanascie podobnych postów...Ale oni zlii.... ale co ja bym im zrobiła/zrobił, jakie wymyślne tortury <_<

A "wiadomości" z o2 walą końskim łajnem i traktuje je jeszcze niżej niż FAKT, to taka pożywka dla mało rozgarnietych szaraków.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Tiaaa i teraz bedzie kilkanascie podobnych postów...Ale oni zlii.... ale co ja bym im zrobiła/zrobił, jakie wymyślne tortury <_<

A "wiadomości" z o2 walą końskim łajnem i traktuje je jeszcze niżej niż FAKT, to taka pożywka dla mało rozgarnietych szaraków.

a po co został stworzony ten temat?
żeby wyrazić swoje zdanie?
no a co ja zrobiłam?
coś sie nie podoba?
wypad.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Jak w Europie byla ciemnota i sredniowiecze to kraje arabskie byly bardzo cywilizowane.. teraz jest najwidoczniej odwrotnie, nic sie z tym nie zrobi.. inna kultura inna mentalnosc
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Gwałciciele to najgorszy syf tego świata, a oni jeszcze ukarali ofiarę gwałtu ? Ktoś napisał, że ta wiadomość pochodzi z niepoufnych źródeł, więc może to nie prawda..... Ale ja jakbym spotkał gwałciciela, to bym mu obciął jaja i kutasa i już by nie zrobił tego żadnej kobiecie.
I pomyśleć, że być może w takiej Arabii gwałciciel może bezkarnie gwałcić, to tam chyba kobiety muszą bać się teraz chodzić same wieczorami.
 

Marzena Grunau

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z wielkopolski
Świat stanął na głowie! Teraz za przestępstwa każe się ofiary a nie napastników... Litości... A gdzie sprawiedliwość??
 

Kenji185

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z Częstochowy
No niestety prawo nigdy nie było sprawiedliwe...
tak jak człowiek jest niedoskonały tak i jego prawo...

[...] złamała zasady segregacji kobiet i mężczyzn - podczas gwałtu znajdowała się w samochodzie mężczyzny nie należącego do jej rodziny. >>Sąd obwinia dziewczynę za to, że przebywała sama z obcymi mężczyznami [...]<<

[...]zarzucono również, że próbowała wywierać presję na sąd, bo o jej historii dowiedziały się media.

szkoda mi tej 19-latki

a co to sprawców
[sąd] skazał ich ostatecznie na od dwóch do dziesięciu lat więzienia [...] za gwałt saudyjskie prawo przewiduje możliwość zastosowania kary śmierci
(dodam że dziewczyna należy do mniejszości szyickiej)
 

jezierska

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Gwałciciele to najgorszy syf tego świata, a oni jeszcze ukarali ofiarę gwałtu ? Ktoś napisał, że ta wiadomość pochodzi z niepoufnych źródeł, więc może to nie prawda..... Ale ja jakbym spotkał gwałciciela, to bym mu obciął jaja i kutasa i już by nie zrobił tego żadnej kobiecie.
I pomyśleć, że być może w takiej Arabii gwałciciel może bezkarnie gwałcić, to tam chyba kobiety muszą bać się teraz chodzić same wieczorami.
Popieram! ja dorzucam jeszcze pomysł, jaki podsuwa program na Planete: Projekt X. Chemiczna kastracja
"W XX wieku kastracja była wykorzystywana wielokrotnie w Europie i Stanach Zjednoczonych w walce z gwałcicielami i pedofilami. Ten eksperyment miał na celu głównie wprowadzenie oszczędności. W USA koszty więzienia przestępców seksualnych wynoszą ok. 2 miliardy dolarów rocznie. Szacuje się, że koszty kastracji i monitoringu przestępców wyniosłyby o połowę mniej, a osoby poddane terapii mogłyby powrócić do normalnego życia. Projekt ma jednak wielu przeciwników, m.in. wśród lekarzy, prawników i samych ofiar przestępstw seksualnych. Wielu uważa, że kastracja może prowadzić do dalszych wykroczeń i nie gwarantuje powrotu do normalnego funkcjonowania."
 

pony pony run!

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
niestety aby wierzyć w sprawiedliwy świat, należy karac ofiary gwaltów, przestępstw itp, no bo przecież osoba dobra i sprawiedliwa nie może ściągnąć na siebie niezawinione zło.... [ironia]
jesli jest ofirą to zasłuzyła na to, chyba tak myśleli sędziowie. juz nie wspominam o pozycji kobiet w krajach arabskich....
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
nie wiem jak ta chłosta wygląda, ale przy 200 to już chyba zejść można...

Oni to tam w tych arabopodonych krajach mają nierówno pod sufitem.. dosłownie "wpie*dol i do lochu!"
no ale cóż.. jak to ktoś tam powiedział .. co kraj to obyczaj .. ich się nie da zrozumieć.
Kiedyś i tak wszędzie było tak samo.. Za głupoty się na stryczek szło..
 

Samuel Eto

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
w Sredniowieczu w Polsce popularną karą za gwałt było przybijanie sprawcy do głównego mostu w mieście poprzez przebicie mu intymnego narządu:)
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
no przecież to się w pale nie mieści?
za co karać niewinne kobiety które jeszcze zostały b. skrzywdzone?
paranoja
a ten co to zrobił to co? bezkarny?
 
Status
Zamknięty.
Do góry